Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

am inceput tratament cu regenon


89 raspunsuri la acest subiect

#81
babypusha

babypusha
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 11 februarie 2008 - 02:44

am 20 de ani! ma gandesc ca majoritatea dintre voi sunteti femei mai invarsta sau cu copii! NU LUATI REGENON! nu merita:) mie inca nu-mi vine sa cred cat de usor se pot falsifica retetele si cu cata nonsalanta sunt date aceste medicamente! contin amfetamina! un drog foarte periculos! le-am luat prima oara din prostie pentru club se iau cate 10 sau 15 dupa care mai iei cate 5 cand simti nevoia! nu am dormit zile in sir! deprimarile sunt groaznice si de aceea iei dinnou! intradevar slabesti... si eu am slabit desi nu aveam nevoie... dar pe langa slabire puneti doctorul sa va scrie asa: depresie, acnee, insomnii si probleme foarte mari cu alimentatia! mai grav e ca odata ce renuntati daca terminati tratamentul exista doua posibilitati ori slabiti in continuare ori va ingrasati!!! decizia va apartine! succes:)

#82
dorelpuiulet

dorelpuiulet
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 08 martie 2008 - 14:16

Buna ziua doamnelor si domnisoarelor ! Dupa cum ati observat si din userul meu...DA sunt din tabara cealalta :). Am citi tot subiectul acesta despre Regenon si eu sunt foarte interesat de "beneficiile" lui. Am 180 cm si 108 kg...si mai am si 40 de ani. Ieri aveam 108 kg...am luat 3 pastile de Regenon, am mancat foarte putin si doar de trei ori ( adica la 9 la 14 si la 17).Azi am 106.5kg....stiu nu e vorba de slabire ci de faptul ca nu am mai mancat la capacitatea mea. Dar sunt optimist :) si doresc sa preiau stafeta lasata jos de kjmami. Eu sunt veteran in cure de slabire...am avut acum cativa ani 106 kg..apoi am tinut o cura de slabire care m-a adus la 86 kg. M-am lasta de fumat si am luat-o de la capat:( Am fost "publicat" si intr-o revistuta "Slabeste cu mine" aparuta acum cativa ani( editata de cei care "fac" si Practic in bucatarie)...singutul barbat dintre aproximativ 30 de doamne. Am fost premiat la vremea aceea cu 3 milioane de lei pentru cura de slabire si pentru "vointa" mea. In fine....Ideea e ca sunt hotarat sa ajung la cele 86 de kg ale mele. Bineinteles ca Regenonul e o ultima solutie...curele de slabire nemaifiind posibile. A trecut vremea lor. Dupa ce tineam cura de slabire ( clasica - fara grasimi si multa verdeata) ma gandeam ca e foarte usor sa revin la acea cura si ca pot gusta ( risca) sa mananc si cate ceva interzis. Era numai gandul "drogatului" care se autoamagea ca poate rezista. Putin cate putin treceam granita subtire si atat de facila dintre cei care mananca ca sa traiasca si cei care traiesc ca sa manance. Regenon-ul mi-a "taiat" pofat de mancare si nu stiu de ce, dar tot ma mai gandesc la EA. Tot timpul. Stomacul nu mai cere dar creierul stie ca trebuia sa manac.....e ceva foarte dificil...si cred ca in asta consta totul : sa schimbi modul de a gandi.

#83
dorelpuiulet

dorelpuiulet
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 09 martie 2008 - 09:34

Azi, in dimineata celei de a 3-a zi cantarul arata 105,5 kg. Dupa cum am mai spus pofta de mancare a disparut .....ramanand doar obiceiul de a manca mult, oricand si orice. Dar, sunt un ambitios....si am sa va arat cum se face o cura de slabire.( acum nu conteaza ca sunt implicate si niste "droguri" , nu?)Aseara dupa ora 17, am fost cu sotia intr-un supermarket...acolo m-am intalnit cu vechii mei prieteni : ciocolata, fursecurile, mezelurile, etc...Bineinteles ca m-am facut ca nu-i cunosc...si stiti ce? mi-a venit chiar usor. Atunci cand vedeam ispita, primul gand era sa cumpar , sa mananc...apoi ma analizam si realizam ca de fapt organismul meu nu "plangea" dupa acel ceva....era doar OBICEIUL. Si asa treceam mai departe. Am ajuns cu bine acasa...unde ma astepta apa mea plata. Am "vorbit" cu ea cu sete si nervi apoi m-am culcat. Daca dragoste nu e nimic nu e...:)

#84
alyynna21

alyynna21
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 09 martie 2008 - 12:18

felicitari dorelpuiutz.....cu vreo 3 ani in urma am luat si eu regenon cam 3 luni si sa stii ca s-au vazut imediat rezultate frumoase......cert e ca aveam foarte multa energie(lucru de mirare pt mine) si am facut si sport....dar nu cine stie ce......seara mai ieseam pe un stadion si alergam......la inceput nu am rezistat mai mult de jumatate de tura,dar cu timpul am ajuns la 2 ture de teren......poate ca si acum as mai merge sa alerg dar mi-e cam rusine.......am adunat cam multe kg in ultima vreme(86).....dar de 3 zile am inceput o dieta care vad ca da roade si ma simt bine....dupa ce dau jos ceva kg si dupa ce o sa se mai incalzeasca putin vremea o sa ies iar la alergat.......iti recomand si tie putin sport, in special exercitii cardio(banda de alergare,bicicleta eliptica stepper.....orice sport care iti accelereaza bataile inimii)...si o sa vezi ce rezultate frumoase o sa ai impreuna cu regenonul......mai tinem legatura si spor la slabit....

#85
dorelpuiulet

dorelpuiulet
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 10 martie 2008 - 09:19

Azi....a patra zi, ora 07.00 cantarul arata 105,5 kg. Nu disper pentru ca stiu cum sta treaba de la celelalte cure. Ieri de 9 martie am mancat in plus fata de alta zi....2 farfurii cu "macinici". In rest totul e bine. Nu am nicun simptom din tot pomelnicul acela care scrie in prospect. Ma simt la fel ca si pana acum, cand nu luam Regenon. Da! Alyynna21 ai dreptate, o stiu. Fara sport nu faci nimic. Bineinteles ca voi incepe sa fac si sport dar....sunt in concediu momentan si astept sa revin la locul de munca unde am baza sportiva. Acolo am mai facut "miscare" si in alti ani( atunci cu curele de slabire clasice de care am mai spus) Multumesc pentru incurajare! Daca dragoste nu e nimic nu e...:)

#86
izabela-maria

izabela-maria
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 11 martie 2008 - 14:51

EU AM 1,74 SI 103KG , DAR ALAPTEZ INCA. DAR MA GANDESC LA GREUTATEA PE CARE O AM SI IMI STA IN CAP CA TREBUIE SA SLABESC... DAR E FOARTE GREU PENTRU CA IMI PLACE SA MANANC. ACUM SUNT INTR-O CURA DE DEZINTOXICARA CU ARGILA, AM AUZIT CA E BUNA SI LA SLABIT. AS VREA NISTE SFATURI. IMI PLACE SPORUL DAR SUNT "GREA".

#87
rapsody

rapsody

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 113 mesaje

Postat 11 martie 2008 - 18:17

Dupa ce termini cu alaptatul poti incerca cu Reductil sau Lindaxa, chiar functioneaza, nici eu nu credeam....daca nu ai probleme de sanatate, sau mai bine mergi la un medic sa ti le prescrie.

#88
Alexida

Alexida
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 24 aprilie 2008 - 16:12

Buna! As avea si eu cateva intrebari legate de regenon... In primul rand, in afara de efectele adverse care exista, te mai ingrasi dupa tratament??? Cate pastile trebuie luate pe zi pt un tratament fara exagerari, dar eficient?( am de slabit 20 kg) Daca iau anticonceptionale, isi mai fac efectul pe perioada tratamentului cu regenon? Multumesc mult!

#89
Girrrrrl

Girrrrrl
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 13 decembrie 2008 - 16:12

buna:) am si eu o mare rugaminte...va rogg mult de tot sa imi spuneti cum pot face rost de regenon ca nu am prescriptie medicala...va rog din tot sufletelu` sa imi raspundeti....poop

#90
florip

florip
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 03 iulie 2009 - 19:52

eu am inceput tratamentul de o luna si deja am pierdut 6 kg, nu am nici o probleme de sanatate si sper sa-mi mearga bine


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -