Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

am inceput tratament cu regenon


89 raspunsuri la acest subiect

#11
Artemis1578

Artemis1578

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 433 mesaje

Postat 01 septembrie 2006 - 18:12

Ar fi cam 15 de dat jos! Nu doar 5! [bang] Dar daca e vorba de chestii atat de grave nu risc! Eu ma gandeam la niste ameteli sau ceva suportabil si fara efecte in timp. Pupici si merci pt sinceritate! Anka [mamica] si Ubitu [copil](26.06.2004)

#12
kjmami

kjmami

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 51 mesaje

Postat 01 septembrie 2006 - 18:17

pot fi efecte o gramada sau deloc...depinde de organism..eu am o prietena..care era....imensa...de o oribilitate greu de descris...era un munte...si nu ne-am vazut vreo luna jumate...cand am vazut-o iar...am avut un soc...era ok..slabise....fatza i se schimbase...arata chiar bine si fericita.....stralucea....cum? ..regenon!!! cik numai o stare cam lunga de depresie..dar nimic ce nu putea fi controlat....mai ales ca lucra intr-un bar, avea contact cu multa lume si era ok valeria http://community.web...com/user/kjmami

#13
satine_pink

satine_pink
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 01 septembrie 2006 - 18:28

Valeria,eu iau Regenon de 3 luni.Mie mi l-a prescris medicul endocrinolog,pt ca eu am hipotiroidie si cand incep sa ma umflu,ma umflu si de la apa.Nu am mai luat niciodata pastile de slabit pt ca mereu am fost slabuta,dar acum se speriase si el,pt ca am luat 9 kg in vreo 3 saptamani si cum sunt una din pacientele dr.Dumitrache cu hipotiroidie,dar slaba,a zis ca vrea sa ma mentina asa,pt ca probabil stii ca la de la aceasta boala te ingrasi enorm fara motiv. Insa mie mi-a facut toate analizele inainte sa imi prescrie Regenon. Intr-adevar iti taie pofta de mancare si eu am slabit cele 9 kg in aproape 2 luni.Dr. mi-a zis sa iau cate 3 pe zi,dar dupa ce am vazut ca isi fac efectul si am inceput sa slabesc,le-am redus si iau doar una sau doua pe zi si sper ca peste 2 saptamani cand ma duc la control sa mi le scoata de tot. Probabil ai citit si tu pe prospect cate efecte secundare au.Cel mai rau e ca actioneaza asupra sistemului nervos central si dau dependenta.Parerea mea e ca totusi ai putea sa ceri sfatul unui medic si sa iti faci niste analize,pt ca aceste pastile sunt foarte periculoase,chiar daca tu esti sanatoasa. Sa stii ca mai sunt multe pastile de slabit care au efecte vizibile si nu sunt atat de periculoase,dar sunt mai scumpe. oana

#14
satine_pink

satine_pink
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 01 septembrie 2006 - 18:33

Am uitat sa iti spun ca mie mi-a mai prescris medicul si Xenical.Sunt fff.scumpe,dar am inteles ca au efect.Eu le-am intrerupt ca ele au niste efecte mai neplacute si la mine,pt ca am arderile foarte puternice,au fost si mai neplacute.Stiu insa persoane care au luat si au slabit.Si mai sunt niste pastile cu care a slabit o prietena de a mea si care nu au atatea efecte secundare;se cheama Preductil si sunt mai scumpe decat Regenonul.Prietena mea care a luat a slabit vreo 20 de kg si arata super acum.Si de cand a slabit le-a intrerupt si nu s-a intamplat nimic (adica nu dau dependenta). oana

#15
satine_pink

satine_pink
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 01 septembrie 2006 - 18:40

Cred ca sunt indragostita,tot uit sa iti spun ceva[cina2].Sa nu iei mai tarziu de ora 17, pt ca daca iei...adio somn.Iti dau o stare de agitatie,de iti vine sa te urci pe pereti.[bang] oana

#16
kjmami

kjmami

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 51 mesaje

Postat 01 septembrie 2006 - 18:53

buna oana mersi frumos pt msg. asa e ..adio somn...am luat aseara si mi-a venit sa ma bat singura cat m=am foit in pat:D valeria http://community.web...com/user/kjmami

#17
kjmami

kjmami

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 51 mesaje

Postat 02 septembrie 2006 - 01:10

prima zi! astazi am luat 3 pastile...am mancat 3 portocale, o buctica minuscula de gratar ( ce a ramas de la copii) si o banana.. ma simt bine...maine ma sui pe cantar sa vad ce zice valeria http://community.web...com/user/kjmami

#18
sunt_mamica

sunt_mamica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 66 mesaje

Postat 02 septembrie 2006 - 01:55

acu o luna am vrut si eu sa incep o cura cu regenon!dr de familie mi-a zis ca "nu sunt sanatoasa "ca este un medicament foarte puternic cu efecte secundare grave care se administreaza numai in caz de obezitate!sincer nu m-a prea covins!dar am vazut un repotaj pe discovery despre regenon...in care se relata povestea a 2 tipe care au murit din cauza efectelor secundare...si banuiesc ca luasera si cantitati industriale.....abia atunci mi-am scos din minte regenonul...mai bine kg in plus sau si mai bine ..miscare si dieta



ilinca

#19
kjmami

kjmami

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 51 mesaje

Postat 02 septembrie 2006 - 05:11

regenonul e foarte puternic intradevar si aare niste efecte urate dar..luate in exces...cautand aseara pe google despre regenon, am gasit un site ..un forum in care un tip spunea ceva de genul : 'eu iar regenon de un an si ma simt foarte bineI, iau cam 20 pe zi si ma simt HIGH, luati si voi ca e misto de tot, si eu pot sa ma las cand vreau, deci nu e adevarat ca ar creea vreo dependenta, incercati si voi ca sunt marfa' iti dai seama ca m-am ingrozit...nu ma asteptam sa dau peste asa ceva, si in continuarea acelui post, alti pusti dadeau sfaturi cum sa devi HIGH , cu tusin, codeina plus alcool si multe altele. totusi cred ca dak il iei in cantitati normale...cele mentionate pe prospect, si esti sanatos fizic..e ok...eu il iau deoarece 35 de kg in plus inseamna obezitate..nu vreau sa slabesc asa...de fitze..chiar trebuie valeria http://community.web...com/user/kjmami

#20
sunt_mamica

sunt_mamica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 66 mesaje

Postat 02 septembrie 2006 - 05:39

mi-am imaginat ca nu-l iei de fite!te superi daca te iau pe tine drept "cobai"?si eu tre sa scap de 20[V]

ilinca


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -