Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Miresele anului 2006 (67)


293 raspunsuri la acest subiect

#291
ralu_trancu

ralu_trancu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 17 mesaje

Postat 21 septembrie 2006 - 00:53

hai mai pui nu te gandi asa. ce ma oftic ca apar persoane care strica atmosfera pe forumu asta. am scapat de o "stralucire" si am dat de alta
quote:
Originally posted by dyadya
Asaaa, mi-am sters toate pozele din albumul de nunta ca m-am ofticat ca de mine nu s-a intrebat nimeni daca chiar m-am maritat, desi fix eu si Krelia ramasesem ultimile amarate fara inel. Da' la mine n-a avut nimeni curiozitati din astea, ca m-am grabit repede sa pun pozele pe net! Of![bang]Am ratat momentul de suspans! [:D]Creta
Poze noi noute

#292
ralucah

ralucah

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 51 mesaje

Postat 21 septembrie 2006 - 01:12

There should be sunshine after rain...lalalalala...ca bine le mai zici.....intrebarea incuietoare este......oareeee???[quote]Originally posted by ralu_trancu
hai mai pui nu te gandi asa. ce ma oftic ca apar persoane care strica atmosfera pe forumu asta. am scapat de o "stralucire" si am dat de altaSi de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!Happy FamilyFlori 2005 Sali de bal 2005

#293
Catalin

Catalin

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 439 mesaje

Postat 21 septembrie 2006 - 02:10

Fetelor (sau doamnelor, cum preferati),Va rog sa nu uitati ca va aflati intr-un spatiu expus in mod public, guvernat doar intr-o anumita masura de prevederile unui regulament si de munca unei echipe administrative.Ceea ce depaseste aceste prevederi, isi gaseste limitele la nivelul bunului-simt si al intentiilor declarate.Decizia de a face publice informatii si materiale de orice natura cu caracter personal apartine exclusiv fiecarui membru al forumului DespreCopii iar orice comentariu pe aceasta tema este redundant.Multumesc pentru intelegere![flo]Catalin

Think pink!

#294
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 21 septembrie 2006 - 11:57

Multumim Catalin [flo].

Revenind la ale noastre: Sunnyday, intr-un fel te invidiez pentru emotii, ca deja la mine gata cu ele. Si daca ti-am spune toate cele care am trecut deja pe acolo ca emotiile nu-si au sensul, ca totul va fi perfect, stiu din experienta ca nu poti sa crezi asta pana nu se termina totul. Nu-ti fa griji cu pantofiorii, si eu i-am gasit tarziu, eram deja disperata, ca pentru ginerica deja cumparasem totul, eu aveam deja rochitza, dar eram desculta... Insa i-am gasit si pe ei in timp util, frumusei si dragalasi, exact cum mi i-am dorit. Succes la pregatirile pe ultimii metri si suntem aici daca mai ai nevoie de sfaturi.

Edit: va asteptam la capitolul 68.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Amniocenteza la 19 săptămâni

    Ana1298
    - Astăzi, 16:15

  • Top 10 lucruri utile consumabile pentru bebeluÈ™i

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 11:05

  • bucurie dublata

    Andrevvv
    - Astăzi, 10:53

  • Diabet gestational

    ClaudiaRamona24
    - Astăzi, 09:07

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -