Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Miresele anului 2006 (67)


293 raspunsuri la acest subiect

#11
clau77

clau77
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 31 august 2006 - 11:35

Felicitari Dya. Mai am sa schimb si eu pasaportul. Dar cum nu se intrezareste nici o iesire in afara granitelor, nu ma grabesc.Nu as mai sta la coada.Imi amintesc ca erau multe persoane pe la ghiseele de la pasapoarte, cand mi-am schimbat CI. Nu lasa pe maine ce poti face azi!

#12
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 31 august 2006 - 12:10

Neata fetelor...o cafea si pentru mine cu laptic..se indura cineva?
...aici e soare...dar nu e prea cald...in RO e atat de frig???


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila

[url="http://daisyPath.com/days/060701/1/1/+1/1" alt="Daisypath Ticker" border="0" /></a></p></center>"] Wedding Day[/url]
Honeymoon


Just Married [zana]

#13
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 31 august 2006 - 12:13

Dya, felicitari! Eu am deja noua CI de sapta trecuta. Si eu doar pasaportul il mai am de schimbat, dar nu ma grabesc foarte tare, tot pentru ca mi-e groaza de cozi. In plus, chiar daca s-ar ivi ceva la granitza te prezinti doar cu pasaportul nu si cu CI, asa ca... in caz de urgenta cred ca-l pot folosi si pe cel vechi. Mai vedem, poate ma mobilizez totusi sa-l fac inainte sa vina iarna, ca nu prea am chef sa ies rosie ca racul in poze.

Cri, spor la ultimele pregatiri. Sper sa se faca si vremea buna pana in weekend, eu asa am auzit, ca in weekend se termina cu ploile si vor fi temperaturi normale pentru perioada asta. Tinem pumnii sa fie bine. Dar oricum e bine ca ti-ai luat toate precautiile si nu trebuie sa lasi vremea sa-ti strice ziua.

Nunta noastra de vis

Videoclip nunta 1

Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect


#14
Divine girl

Divine girl
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 31 august 2006 - 12:19

Neatza gagici! Gio, se pare ca numai eu m-am prins de faza cu copiii de la sfarsitul filmuletzului [:-)))] ... asculta bine ce canta ei si vei auzi la un mom dat ca spun "nu faceti ca el" [:-)))] Acuma raspund cuiva ( scuze ca nu mai stiu cine intreba ) in legatura cu voalul scurt. Eu am avut voal pana la umeri si mi l-am facut la Creal Design din acelasi tulle cu rochia ... identic. A iesit super si a costat 300.000. Acum depinde si ce fel de voal iti doresti ... eu l-am vrut simplu-simplu pt ca era destul de incarcata rochia la spate ( o "cascada" de volane ) si mi-a fost foarte usor sa aleg un voal simplu din acelasi tulle. Acuma cu florile ... scuze ca iar nu mai stiu cine intreba [:I] ... eu am facut la Iris: 2 lumanari ( 4.100.000 ), 3 buchete (mireasa si nashe ) ( cam 4.000.000 ), 15 cocarde ( 1.500.000 ), 1 aranjament prezidiu( 2.300.000 )... toate din trandafiri cu niste floricele albe ( nu mai stiu cum se numeau nici sa ma omori [bang] ) si au costat in total aprox 12.000.000. Va pupa mama pa toate! ************************* Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc... Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

#15
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 31 august 2006 - 12:33

neatza fetele!
vreau si eu cafea![q][q][q]mi-e un somnnnnnn!
alynutza multam mult!raman datoare de cinste! [flo] [pup]

fetelor, sambata plec la constanta sa imi iau vereghetele![bis][bis]
de abia astept![:D]

am si eu o intrebare: am nevoie de un maieu din dantela sau lycra, dar verde sau un portocaliu spre caramiziu!
nu stiu dc ma credeti dar nu am gasit pe nicaieri!!![q]
si nu stiu unde sa ma mai duc sa caut![V]
are cineva ideii?

[pup] la fete!


'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#16
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 31 august 2006 - 13:27

'Neatza.

Si eu sunt topita de somn, ca azi noapte am stat la Tv pana fff tarziu...

Eu nici acum nu am depus actele pt noul buletin...
Voi atzi primit vreo amenda pt intarziere? (cele care atzi intarziat) Si cam ce valoare a avut amenda?


Ginutza, ar mai fi o solutzie:
Sa itzi cautzi un material care sa corespunda cu ce itzi doresti (dantela sau lycra, desi lycra nu prea cred cA exista de vanzare la metru) si sa il faci la croitorie....S-ar putea sa ai mai multe sanse sa gasesti la metru exact ce iti treebuie.

Succes. [pup]

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#17
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 31 august 2006 - 13:47

Oana, da, e frig rau in Ro, pt perioada asta.
Parca a venit deja toamna. Brrrr
Eu mi-am luat deja dres si pantofi astazi. Si bluza de bumbac cu maneca lunga si jachetzica si tot am cam tremurat...

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#18
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 31 august 2006 - 13:51

neatza!!!
Divine trebuie sa intreb nasul. ca a facut-o intentionat sau asa s-a nimerit.oricum se potriveste cu ce zici tu[cool].
Ginutza eu mi-am luat voal de la A.T. din organza ivory, identic cu rochita. Binenteles ca nu l-am pus si am aruncat cu 500.000 lei.

Fete azi sar peste cafeluta. am papat cereale cu lapte cu nesquik.

Mi-a trimis Krelia mesaj, au ajuns cu bine si e totul ok. Luni ne intalnim.

E frig, dar de sambata cica se mai incalzeste putin.



Gio[mamica] si [copil]Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra


#19
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 31 august 2006 - 13:52

quote:
Originally posted by Giova
neatza!!!Divine trebuie sa intreb nasul. ca a facut-o intentionat sau asa s-a nimerit.oricum se potriveste cu ce zici tu[cool].Fete azi sar peste cafeluta. am papat cereale cu lapte cu nesquik.Mi-a trimis Krelia mesaj, au ajuns cu bine si e totul ok. Luni ne intalnim.Gio[mamica] si [copil]Marco (6 ian. 2006)maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco nunta noastra
Gio voi cand plecati? duminica?Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!! Wedding-videoclip Wedding picture!Starea civila[url="http://daisyPath.com/days/060701/1/1/+1/1" alt="Daisypath Ticker" border="0" /></a></p></center>"] Wedding Day[/url]HoneymoonJust Married [zana]

#20
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 31 august 2006 - 14:01

Ginutza, no problem [;)] Cat despre maieutz, nu stiu ce sa te sfatuiesc, dar eu stiu ca lycra este si la metru, eu mi-am cumparat si mi-am facut maieutze.

Gio, multumim de vesti!

Elara, mie mi-au lipit un autocolant pe spatele CI la starea civila unde scria ca mi-am schimbat numele din X in Y si ca trebuie sa ma prezint pana in data de sa schimb actele. Evident c-am depasit-o ca am plecat aproape imediat in luna de miere, si pana am facut rost de tot ce ne trebuia am depasit data. N-a zis nimeni nimic de nici o amenda.

Nunta noastra de vis

Videoclip nunta 1

Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -