Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (63)


289 raspunsuri la acest subiect

#21
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 12:48

'Neatza, fetelor.

Ralu, mi-au placut mult pozele. Ai fost o scumpica. [pup]

Dya, multumim frumos ca ti-ai facut timp sa ne povestesti cate ceva. Abia astept sa iti vad pozele.[olala] Ma bucur ca per total a fost bine si ca ati fost fericiti. Asta e cel mai important de fapt. [flo]

BlueEyes, te rog foarte mult, spune-mi si mie de unde ai luat suportul ala de tort? Unde ati facut tortul?
Multumesc anticipat. [flo][pup]

Acum ma duc sa adug si eu cateva poze in album.

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#22
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 13:08

Gata. [:D]

Giova, acum poti vedea cum arata cardurile plic pe care le-am ales noi. SCuze pentru ca am pus poze asa tarziu. Sper sa-ti mai fie de folos. [flo][pup]

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#23
pepenash

pepenash

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 40 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 13:43

Dyadya, felicitari multe, multe, multe! Si distractie placuta in voiaj[:)] Elara, iertat sa-mi fie ca ma bag precum musculita, dar, din cate stiu eu, BlueEyes nu este din Bucuresti si, prin urmare, nici nu a facut nunta aici, deci nu cred ca te-ar ajuta prea mult sa-ti spuna la ce cofetarie au facut tortul. Eu am fost zilele trecute la laboratorul Photocake, unde trebuie sa comandam noi tortul si am vazut in catalogul tot felul de suporturi care de care mai interesante. De altfel, o parte din ele se gasesc si in pozele de pe site-ul lor. Nu am bagat de seama daca au si suportul care te intereseaza pe tine, dar poti sa dai si tu o fuga pana la ei si sa vezi daca iti place ceva. Sau, daca vrei in mod special un suport similar cu cel despre care ai intrebat, as putea sa arunc eu o privire prin catalog zilele astea cand merg sa dau comanda pentru al nostru. Pepenash over and out!

#24
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 14:57

Neatza (pe la pranz [:D]), iubitele mele!

Noi am deschis un nou capitol...verighetele....si descoperim ca iar nu ne palce nimic...iar ce ne place..ba nu tine mult (in timp), ba are pietricica si pt verigheta barbateasca.....ba ii place lui..ba-mi place mie...
excelent, nu?

in alta ordine de idei....ce ziceti? o scriem si pe hormonica pe listutza...ca si ea e "colega" cu noi..pe 22 iulie! [:-)))]
(ati vazut ce invitatii au, fraaatee...ori fi vazut si ei "mesaj de departe"....[:D]



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


#25
cri.

cri.

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 15:18

quote:
Originally posted by krelia
Neatza (pe la pranz [:D]), iubitele mele!Noi am deschis un nou capitol...verighetele....si descoperim ca iar nu ne palce nimic...iar ce ne place..ba nu tine mult (in timp), ba are pietricica si pt verigheta barbateasca.....ba ii place lui..ba-mi place mie...excelent, nu?in alta ordine de idei....ce ziceti? o scriem si pe hormonica pe listutza...ca si ea e "colega" cu noi..pe 22 iulie! [:-)))](ati vazut ce invitatii au, fraaatee...ori fi vazut si ei "mesaj de departe"....[:D]
No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Ati fost la Italian Gold Market? Noi vroiam model deosebit si cu pietricica doar pt mine, iar acolo au modele mai deosebite si sunt flexibili....mai scot o piatra, mai pun....depinde ce vrei.[;)] Dar sunt si preturi mai mari.Nu, nu le-am vazut invitatiile, cum erau?Si unde ti-e scrisu' mov?[:D] ca era cat pe ce sa nu te recunoscDon't worry, be happy!Nunta noastra

#26
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 15:29

CRI., saru'manushitzele [pup]...cre'k mi se trage de la berile din vikend...(fara alcool) [:-)))]
gata..modificai![;)]

ia zii uni ie italianu' asta? ca poate-i fac un vizit [:D][;)]
si de preturi..mai bine ne retragem in PM [:I]
[flo]

tot io....invitatiile vezi ca sunt in ziarul libertatea, si pe website-ul lor (da' sa citesti comentariile ca mori de ras [:D])



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


#27
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 16:13

Pepenash, cum sa ma supar??? Multumesc frumos de sugestii si oferta de a ma ajuta. Dar o sa facem noi o vizita pana acolo.

Krelia, da' ce fel ai botezat-o..."hormonica"... Si "hor"..de unde??? Abia cand ai zis de Libertatea m-am prins si eu ed cine era vorba.

Vreau si eu sa le vad site-ul ...sa ma amuza..da' unde e???
Si ce va minunatzi asa de nunta oamenilor? Ce voi nu avetzi 11 feluri de mancare si plimbare pe lac, asa ca toata lumea???? [biz]

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#28
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 16:19

Salutare la gagici![biz]

Voiam sa va anunt ca am mai facut si noi un pas inaite cu nunta noastra![il][il]
Am gasit Dj!! (intr-un sfarsit!)[alcool]
L-am si ascultat la o nunta si am vb si noi cu el!Iar ca banuti ne ia 650 ron, si zic eu ca e mai mult decat ieftin![hot]
Mai avem de luat hainele pt cununia civila pentru el si pt mine, si costumul pt nunta si pantofiori mei![q][q]
aaa si vereghetele pe care tre sa le comandam cat mai repede![bang]
in sfarsit maine am schita cu ele in 2D!! si colorata mumos![il][il]
cam atat cu noutatile mele de pe frontul de vest![biz][:D]
va pup si doresc o zi buna! [;)]

[pup][pup][pup][pup][pup]

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#29
cri.

cri.

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 16:40

http://www.goldmarket.ro/ro/ asta e adresa de la "italianu", e pe undeva pe langa Casa Radio, la strada, usor de gasit. Au modele si pe site dar au mai multe la magazin si arata altfel in realitate. Succes, ca si noi am cautat pana ne-au iesit ochisorii[:D]

Don't worry, be happy!
Nunta noastra



#30
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 10 iulie 2006 - 16:41

bey, n-am botezat-o eu..a botezat-o poporu' roman [:D]nuc red ca au site..invitatiile sunt pe site-ul ziarului (asta spusesem [;)])acu'..intre noi, fie vorba...cine nu si-ar dori o nunta pe malul lacului..organizata de o agentie (nu spui care, ca cititi voi acolo)..cu artificii, cu alea alea.....cu o singura modificare..mirele [:D][:-)))]
quote:
Originally posted by elara
Krelia, da' ce fel ai botezat-o..."hormonica"... Si "hor"..de unde??? Abia cand ai zis de Libertatea m-am prins si eu ed cine era vorba. Vreau si eu sa le vad site-ul ...sa ma amuza..da' unde e??? Si ce va minunatzi asa de nunta oamenilor? Ce voi nu avetzi 11 feluri de mancare si plimbare pe lac, asa ca toata lumea???? [biz]

No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -