Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (63)


289 raspunsuri la acest subiect

#281
M&M

M&M

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.583 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 14:33

Am intrat pe ultima suta de metri cu pregatirile, fetelor. Sunt putin agitata din cauza ca mai avem atatea de facut. Sptul e la serviciu si eu trebuie sa rezolv o mare parte din treburi.[bang]
Le multumesc tuturor care mi-au facut urari pentru miercuri , cand oficial am devenit sot si sotie ,,,,[bis][bis][bis]
Spor la treburi si pregatiri si sa aveti o zi minuntata.


eu
diverse

Mireasa de 22 iulie [zana]

#282
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 14:41

cristinica casa de piatra si din partea mea atat pt miercuri cat si pt maine![bis][bis][bis]
pup si spor la treaba!

[pup]

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#283
alinacn

alinacn
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 16:12

quote:
Originally posted by cristina_26
Am intrat pe ultima suta de metri cu pregatirile, fetelor. Sunt putin agitata din cauza ca mai avem atatea de facut. Sptul e la serviciu si eu trebuie sa rezolv o mare parte din treburi.[bang] Le multumesc tuturor care mi-au facut urari pentru miercuri , cand oficial am devenit sot si sotie ,,,,[bis][bis][bis] Spor la treburi si pregatiri si sa aveti o zi minuntata.eudiverse Mireasa de 22 iulie [zana]
in primul rand casa de piatra miresico multa multa iubire alaturi de cel drag, sanatate si pt ca va iubiti cu adevarat inca o mie de vieti tot impreuna la bine si la greu.in al doilea rand: primiti langa voi o noua miresica 07 octombrie 2006 ?????????casa de piatra tuturor miresicilor care au nunta in week-end-ul asta[flo][flo][flo]

#284
alinacn

alinacn
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 16:21

quote:
Originally posted by Rallu
Iaca m-am intors si eu definitiv din luna de miere. O luna in cap: pe 17 iunie m-am maritat si pe 17 iulie am inceput serviciul.Am colindat pe la munte, pe la mare, prin Grecia dar din pacate s-a terminat :((((Urmand obiceiul fetelor am pus si eu niscai poze de la nunta. Putine ce-i drept ... dar mai bine decat deloc.Gata acum ma duc sa fac nani ca ma cearta barbatul.Cateva poze de la nunta,Diverse pentru nunta, Au inceput pregatirile"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."
foarte frumose pozele.iar in ceea ce priveste mascota de pe tort asa vreau sa-mi iau si eu.am vazut in iarna anul asta la expozitia de nunti(prima) astfel de mascote. super. si mi-au placut tare mult.casa de piatra si o viata lunga lunga (alaturi de cel drag)presarata cu multa iubire, bucurie, sanatate si tot ce va doriti voi[flo]

#285
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 16:22

bine ai venit![flo]
si spor la pregatiri!

[pup]

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#286
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 16:48

Alinacn, sigur ca primim. Bine ai venit! [flo]


Cristina_26,Iia,Inuta, Oanagody76, Tigrutz, Vulpitza25, Danangie,Latido, Preda_vicky,
CASA DE PIATRA!


Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#287
alinacn

alinacn
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 16:55

quote:
Originally posted by ginutza2002
bine ai venit![flo] si spor la pregatiri![pup]'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!
multumesc mult de tot.mai am destule de realizat si bine v-am gasit si pe voi[biz]

#288
alinacn

alinacn
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 16:59

quote:
Originally posted by elara
Alinacn, sigur ca primim. Bine ai venit! [flo]
Cristina_26,Iia,Inuta, Oanagody76, Tigrutz, Vulpitza25, Danangie,Latido, Preda_vicky,CASA DE PIATRA!
Nunta noastra: 29 iulie 2006cumparaturi pentru nunta"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."Seneca
Bine v-am gasit.Am mai intrat eu pe aici mai de mult, dar s-au intamplat ffff multe de atunci si am si uitat cu ce nume intrasem asa ca am revenit pe baricade.[bis][cheers][cheers] pt toate miresicile

#289
alinacn

alinacn
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 17:17

quote:
Originally posted by krelia
apropos de emisiunea de la antena 1...v-ati uitat la cea de marti???ati vazut ce "mandrete" de miresica era cea de la focsani..si cum dansa ea dezinvolta cu fustele pe deasupra capului?[:D]....[help]...halal distinctie, moncher....
No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

chiar daca intervin mai tarziu, nunta de la Focsani a fost o aiureala totala.Mireasa parca era o sorcova, iar felul cum dansa, ca la capitolul ''comentariile ei '' la nunta nici nu ma bag pt ca este NO COMENT.Aia 2 cred ca s-au casatorit pt ca probabil asteptau un copil(ca a si zis la un moment dat ceva ca poate vine un copil....) halal de casnicia lor, daca de pe acuma comentau asa.cea de la Buc jos palaria(parerea mea)[hopsieu]

#290
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 21 iulie 2006 - 17:21

alinacn, fii binevenita! [flo][pup]

fetelor miresicilor - din acest week-end
cristina_26, iia, Inuta, oanagody76, tigrutz, vulpitza25, danangie, Latido, preda_vicky

CASA DE PIATRA!


si pt ca mi-am facut temele [:D]..haideti la capitolul 64!



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -