Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (61)


300 raspunsuri la acest subiect

#11
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 13:54

quote:
Originally posted by krelia
quote:
Originally posted by elara
cand au aparut o multiiiimeeeeeeee de gaze....
E clar...sunt irecuperabila......[bang]..eu am citit GAZE.. dupa ortografia veche...deci..A nu Î[:-)))]
No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

si io la fel![:-)))][:-)))][:-)))]'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#12
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 13:55

elara..apropos..spiralele alea erau cumva verzi??

..ca si noi fuseram anu' trecut la o nunta-petrecere ina er liber...si ne-au adus tot asa, niste spirale verzi carora le dadusem foc..iar fumul ala..facea (hocus-pocus) sa cada orice vietate intepatoare (sau nu) cu aripioare sa cada fara drept d eapel [:D]...astea de la yda club or fi fost mai rezistente..ca alea de anu' trecut...picau in nestire..deci..spiralele a fost eficiente, sa stii...si intr-adevar..imaginea era tare "murdara"..musculite peste tot.....



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


#13
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 14:35

Da, verzi erau, numai ca erau chiar rezistente musculitzele....
Sau nu prea observam noi efectul fiindca erau foarte foarte multe...

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#14
ciciep

ciciep

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 26 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 14:43

Neata tuturor!
Freia, ooana, ralu, we're next!!![bis][bis][bis] Aoleuuuu ma napadesc emotiile...de fapt, cred ca eu sunt prima, ca am civila pe 29 iunie....

Miresica de 1 al lui Cuptor

#15
Freia

Freia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 252 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 15:28

gata. depus actele la primarie. pe 30 iunei la ora 11.30 ne luam cu acte in regula [:D]

fratioare o coada ata de lunga la primarie ce n-am pomenit. mi-a adus aminte de cozile lui ceasusecu.

inca un pic si vine...

intrebare: UNDE GASESC NEFRAMA ALBA PT SEARA NUNTII? DE PUS PE CAP?

pup iu,

Freia si [copil] Alexa


Intram in legalitate


Sa ajutam la terapia pentru Ema

#16
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 15:31

quote:
Originally posted by briza_marii
Ooanadar de ce te complici tu cu analizele? Vb cu asistenta de la med de fam si se rezolva in cateva minute...briza_mariiziua nuntii; una alta pt nunta
....medicul meu de fam....respectiv doamna e mai cu mot!...da lasa...ca rezolva iubi...si pe gratis....mama unui coleg de servici ne-a rezolvat asa ca maine ii ducem femeii o cioco si la coleg ceva bere...si uite cum am mai scapat de un drum!Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!! [flo]...pentru nunta![url="http://daisyPath.com/days/060701/1/1/+1/1" alt="Daisypath Ticker" border="0" /></a></p></center>"] Wedding Day[/url]12 zile [zana]

#17
magda raluca

magda raluca

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 32 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 15:50

buna ziua, stimate domnisoare si doamne! iaca, ma-am intors si eu din luna de miere. Va multumesc mult pentru urarile voastre. Cel putin una s-a implinit: am avut nunta la care am visat! Doar ca a trecut prea repede! mai vreau! Dupa ce ma intalnesc cu fotograful (ca n-am reusit inca, am plecat imediat dupa nunta si ne-am intors joi seara)pun si pozute. Cununia a fost la Radu Voda, cu tot cu caiet pierdut, si am intrat, in loc de ora 19, la ora 19.15, asta pentru ca "dragalasii" din fata noastra au intarziat. Este prima zi de serviciu, asa ca am mult de treaba si nu prea pot sta cu voi, dar cand imi fac timp libert, intru la povesti. Sunt tare fericita si m-am emotionat si acum, in timp ce scriam. Nu va mai faceti griji inutile, miresicilor, ca tot cele mai frumoase si fericite o sa fiti in ziua aceea! Eu asa am patzit! Va pup!

#18
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 15:53

Una calda, una rece...
Aia calda: si-a luat si mami in sfarsit hainutze de soacra mica, super dragutze: costumas cu pantaloni si maieu din matase si deasupra o jachetica din voal brodat. Si-i vine asa bine culoarea (desi ea la inceput insista ca vrea rochie neagra).
Aia rece: manichiurista la care voiam sa-mi fac unghiile pentru nunta are toata ziua de 14 programata. Mi-a promis ca ma suna daca anuleaza cineva, dar nu stiu daca sa-mi fac sperante...

Nunta noastra

Pregatiri

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica [zana] de 15 iulie


#19
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 16:02

quote:
Originally posted by ciciep
Neata tuturor!Freia, ooana, ralu, we're next!!![bis][bis][bis] Aoleuuuu ma napadesc emotiile...de fapt, cred ca eu sunt prima, ca am civila pe 29 iunie....Miresica de 1 al lui Cuptor
...uite acu ma apucara emotiile cand am citit ce ai scris [batcap]...dar imi trec imediat, ca deocamdata nu am nici o problema...parca nici nu as avea nunta...ma gandesc numai la ziua de vineri cand am sustinerea...si dupa sigur ma vor napadi emotiile[:D]EDIT: DA, tu esti prima...noi avem civila in 30 iunieDaca vrei sa fi iubit, iubeste !!! [flo]...pentru nunta![url="http://daisyPath.com/days/060701/1/1/+1/1" alt="Daisypath Ticker" border="0" /></a></p></center>"] Wedding Day[/url]12 zile [zana]

#20
BlueEyes

BlueEyes

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 114 mesaje

Postat 19 iunie 2006 - 16:25

Asha nervi am....de-mi vine sa [bang] [bang] [bang] Maine trebuia sa ne continuam luna de miere...cu o saptaman in nordul Moldovei... shi m-or chemat la Capacitate... apoi la Bac. Numa bine, pe cand i se termina la iubi concediul....termin si eu cu Bacul....ce nashpa [bang]

Asta e [xx(]

Sa va intreb ceva... Am avut nunta de 3 saptamani....shi inca nu am mers sa schimb buletinul. Oare ii bai mare? Tre sa ma grabesc?


Nunta noastra
Cateva pozici de la nunta noastra

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -