Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (60)


303 raspunsuri la acest subiect

#11
Carmen_Marieta

Carmen_Marieta

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.506 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 18:28

Alishaa linisteste-te ca pana la urma rezolvi cu rochita, nu te mai agita atat... iar dak esti emotionata incearca sa te calmezi si lasa-i pe altii sa se emotioneze cand te vor verdea...[wow][wow]
Alynuta incerc sa-mi umplu timpul cu ceva ca sa nu ma stresez..inca mai pot..mi-am planificat ocupatiile pana joi, ca sa stau vineri sa lenevesc in pat....

Poze diverse


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.


#12
NicoletaB

NicoletaB

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.171 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 18:28

singurul lucru care m-a enervat la civila e ca ramasesem cu 2 buchete pt pozat, cel roz, al meu si inca unul mov primit de la socra-miu, vine aia care statea de paza la registrul cu semnaturi, imi ia buchetul cel frumos, mov, si-mi spune "asta e pt d-na ... (aia care oficiase casatoria), nici n-am avut timp sa reactionez c'est la vie

#13
alishaa

alishaa

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 13 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 18:33

Alynutza, eu stiu ca biata rochie n-are nici o vina, dar pe mine ma ia tremuratul numai cand ma gandesc ca tre sa o imbrac iar!!! Pai ar fii o chestie sa ma marit intr-un halat alb .... de doctor[B)][B)]!! Tu esti cu tot neamul iepuresc dupa tine, iar eu sunt cu morcovii trena (if you know what I mean) si nici frunzele nu se mai vad!!! Ma apuca batul numai cand ma gandesc - si Divine zicea joi si vineri ca ea nu are emotii (si mai avea 2 zile pana la nunta). Pai eu in ultimile zile nu o sa mai fiu capabila sa ma port normal!!! Plus ca eu am slabit (desi mananc) si rochita mi-e lejera!!! Mie mi-ar placea sa profit de stres si sa mai dau jos, da dupa aia chiar ca in halat ma marit!!! Noroc ca partea de sus se strange ca un corset si sta si ea mai fixa pe mine!!! Eu o sa trebuiasca sa beau ceva tare inainte de nunta, ca altfel nu merge!!![:0][:0]

#14
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 18:35

Carmen, foarte bine. Si eu trebuie sa imi revad listutza sa vad exact ce mi-a mai ramas de facut. E super ok ca ti-ai programat vinerea zi de leneveala, sa fii odihnita si sa te poti distra la maxim.
Ginutza, si eu port 35, dar sandalutzele astea sunt 36 si-mi sunt bune. Nu prea te mai poti lua dupa calapod, ca am patit sa probez si pantofi 35 si sa-mi fie mari [bang]. Asta e, sandalutzele astea au fost sa fie ale mele.

Nunta noastra

Pregatiri

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica [zana] de 15 iulie


#15
Carmen_Marieta

Carmen_Marieta

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.506 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 18:35

Nicoleta eu tot citesc despre minunatiile de la civila si raman [:0][:0][:0]...auzi dar un buchet de garoafe nui voia??? trebuia sa vina sa-l ia ea ca oricum noua ne-a spus cand am depus actele sa avem un buchet de flori si neste bomboane pentru doamna... ca de toata ziua moare de foame saraca... iar florile se revand in piata la Obor....[bang][bang][bang]...iubi a zis ca nu ducem nik... dar ce sa-i faci....

Poze diverse


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.


#16
Naty

Naty

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.596 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 18:41

krelia [pup] multumesc frumos! Tocmai de asta intrasem acum ca sa te intreb cum a fost slujba. Deci am facut o alegere buna!
Noua ne-a zis sa ne spovedim la bisericile de care apartinem. De "Tatal nostru" stiam ca tre sa-l spunem, ne-a zis preotul sa repetam ...
Corul e al bisericii, o sa il avem si noi.

Despre poze la primarie pot sa va spun ca e o chestie generalizata sa impui fotograful lor. Si noi am patit la fel al sectorul 5, dar vreau sa va zic ca au iesit tare frumoase.

[mamica] Raluca si [copil] Ioana - Alexandra (10.10.2004)
[foto] poze pana la 8 luni, poze noi
poze si mai noi
[cit] POVESTEA BEBELINEI


#17
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 18:44

Alynutza imi place tare mult buchetelul tau!
Asa ceva imi doresc si eu!
Cam cat costa?

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'
Asa cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#18
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 19:01

Da, ai facuto super alegere, sa stii!!!Sa fii convinsa de asta si sa te duci super relaxata [;)]!Vei avea o slujba frumoasa!
quote:
Originally posted by Naty
krelia [pup] multumesc frumos! Tocmai de asta intrasem acum ca sa te intreb cum a fost slujba. Deci am facut o alegere buna!Noua ne-a zis sa ne spovedim la bisericile de care apartinem. De "Tatal nostru" stiam ca tre sa-l spunem, ne-a zis preotul sa repetam ...Corul e al bisericii, o sa il avem si noi.

No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


#19
jesia

jesia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.364 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 19:31

quote:
Originally posted by Carmen_Marieta
Jesia ce faci?? pregatiri, pregatiri???
Eu tot bifez pe listuta( de fapt verific dak nu am uitat ceva) [bang][bang]... il omor pe iubi cu tel... si de maine sunt cu gura pe el... saracu pana sambata fuge...[:D]






Vorba ta cand vad ca sunt urmatoarea pe lista parca ma apuca furnicaturi [bang]...ce sa zic bifam si noi ultimele pregatiri...emotii cat casa [:D]...sa speram ca o sa avem noroc de vreme frumoasa si sa nu ploua desi eu am mancat din oala [:D] si in rest Doamne ajuta [cheers]

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

#20
moko

moko

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 208 mesaje

Postat 12 iunie 2006 - 19:57

[biz][biz]bine v-am gasit, dragi miresici(actuale si viitoare Duamne!!)[il]
am lipsit cam multicel de aici, dar cu folos!!am reusit sa mai fac cateva achizitii....cu pasi repezi, ne apropiem de "DA BIG DEI"!!![:D]
MI-am imbracat sotul pentru cununia civila, mi-am luat material pt rochitza(tot de civila- verde[:D]), invitatiile sunt la scris(*dupa mult amar, pentru ca refuzau sa-mi scrie textul pe motiv ca e prea lung[bang][bang]), cocarde, materialul de marturii gata taiat(+ plus o mostra umpluta cu...hartie in album[:D])pantofi pentru amandoi si aranjamentele de la restaurant!!
...mult a fost, putin a ramas!!!
va pup pe toate!!!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -