Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (57)


305 raspunsuri la acest subiect

#21
silda

silda
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 11:36

Buna dimineatza!!! [bis][bis][bis][bis][bis]CASA DE PIATRA TUTUROR MIRESELOR DE WEEKEND-UL TRECUT!!![bis][bis][bis][bis][bis] Freia am si eu o rugaminte la tine: niste date despre Majestic, unde faci tu nunta, daca se poate...Pllizzzz. Adresa mea de mail este silviadavid79@gmail.com. Ma intereseaza mai ales pretul chiriei pe sala, ce include, pretul meniului, bauturile daca le poti aduce si ce anume, ce contine meniul ales de tine. Sper ca nu te deranjez prea mult. Noi am fost intr-o sambata si ne-au zis sa revenim peste vreo 2 luni, dar as fi vrut sa stiu niste preturi... Multumesc anticipat. Cam atat. Va urez o saptamana superba. Eu am o groaza de treaba la job... [pup][pup][pup] sunt un ursuletz(adica o ursulica)

#22
M&M

M&M

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.583 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 11:41

buna dimineata!!!! Sa aveti o saptamana buna fetelor!!1 Sunt mandra cu ultimele mele achizitii pentru nunta: sandalute cununie civila, rochita cununie civila, cravata mire[bis][bis] http://pg.photos.yah...m?.dir=/84f2re2 http://pg.photos.yah...m?.dir=/12e2scd

#23
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 11:41

Buna, fetelor. [flo]

Felicitari pentru progrese (achizitzii)... [:D] Freia, Carmen Marieta, Krelia, Cristina26, ..daca am uitat pe cineva va rog sa ma scuzati.

Prisi, frumoase poze (si pantofiorii, si cocardele, cred ca si rochitza desi nu am intzeles eu f bine cum vine...). Dar totusi...nu e cam devreme pt buchetul de cununie? Doar nu l-ai cumparat de pe acum. Acela e cel stabilit drept etalon? Sau ai facut deja cununia civila?

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#24
elyanne

elyanne

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.552 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 11:51

Neata miresici.Krelia am inteles ca si la Veronese poti sa-ti faci pantofi la comanda. Eu vreau sa ma duc sa-mi fac niste sandale care mi-au placut la nebunie, dar alta culoare [:D]


#25
voicu_bebi

voicu_bebi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.170 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 11:51

hello miresici.Casa de Piatra si multa fericire pt miresicile care au avut nunta weekendul trecut, sa fiti cele mai fericite si sa aveti parte de o luna de miere superba!![il]
Felicitari,cristina pt noile achizitii pt rochita si cravata lui iubi al tau!
Eu am fost cu al meu iubi si si-a luat costum pt nunta si eu rochita ....ce fericita sunt ...[bis][bis][cool]
oanna,felicitari ca ai fixat cununia civila asa de aproape...off mai e nitel si vine...[cool]

Nunta noastra:19 august

#26
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 12:02

Buna dimineatza fetili si sa aveti o saptamana cat mai usoara si frumoasa! Pupici la toata lumea! [pup] [pup] 'Ubita si 'Ubitu' http://community.web...ser/ginutza2002 Asa cum apa in apa se scurge, tot asa zilele mele in ale tale vor curge!

#27
moko

moko

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 208 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 12:15

Buna dimineatza, miresici dragi!!mi-a fost un door de voii[il][il]!credeam ca nu se mai termina saptamana trecuta!am ramas in urma cu felicitarile pentru proaspetele "DOAMNE" si pentru achiziile facute de multe din voi!!dar se primesc si cu intarziere, nu?[;)]
Va pup si o saptamana buna va doresc!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

#28
prisi

prisi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.578 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 12:17

quote:
Originally posted by elara
Buna, fetelor. [flo]Felicitari pentru progrese (achizitzii)... [:D] Freia, Carmen Marieta, Krelia, Cristina26, ..daca am uitat pe cineva va rog sa ma scuzati. Prisi, frumoase poze (si pantofiorii, si cocardele, cred ca si rochitza desi nu am intzeles eu f bine cum vine...). Dar totusi...nu e cam devreme pt buchetul de cununie? Doar nu l-ai cumparat de pe acum. Acela e cel stabilit drept etalon? Sau ai facut deja cununia civila?Nunta noastra: 29 iulie 2006cumparaturi pentru nunta"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."Seneca
buna si sa aveti o saptamana usoara,Elara, am avut cununia civila acum 3 saptamani, am pus si poze, este album separatPupici

#29
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 12:18

Neatza fetili!!

Noi ieri ne-am gratarit & betivit - am fo' la curte la nasi...si de mult ce am baut (o BR)....dupa masa m-a luat un somn, fratilor...de nu imi puteam tine okii deschisi [:-)))]...lol....da' mi-a placut!

elara, mersic pt urare[;)]
elyanne, hai k ma zapa' de tot..Veronese asta pe unde e??

Pusi [pup]

...am inceput sa impart invitatiile [;)]



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


#30
elyanne

elyanne

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.552 mesaje

Postat 22 mai 2006 - 12:25

quote:
Originally posted by krelia
Neatza fetili!!Noi ieri ne-am gratarit & betivit - am fo' la curte la nasi...si de mult ce am baut (o BR)....dupa masa m-a luat un somn, fratilor...de nu imi puteam tine okii deschisi [:-)))]...lol....da' mi-a placut!elara, mersic pt urare[;)]elyanne, hai k ma zapa' de tot..Veronese asta pe unde e??Pusi [pup]...am inceput sa impart invitatiile [;)]
No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Eu stiu unul in Bucur Obor, la parter (pe partea cu sos Colentina) si inca unu in Cora Pantelimon... In Cora parca am vazut mai multe modele ca in cel din Bucur... sau mi-au placut mie mai mult... Ar mai fi (daca tin bine minte si nu m-am ramolit de tot) in magazinul Victoria dar aici n-am fost sa vad ce si cum...



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -