Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Witchie a noastra a comentat la TVR1 Eurovisionul


1493 raspunsuri la acest subiect

#21
Anca Wish

Anca Wish

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.497 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 13:35

Bravo, Witchie! Daca stiam ca esti tu, ma dadeam si eu mare la familionul meu. [:D]

Traistariu am vazut ca a fost primit bine de posturile de radio si televiziune din Cipru. Autografe, flori, simpatie, promisiuni de vot.

Mie mi se pare ca "Tornero" seamana cu o melodie mai veche. Poate doar mi se pare. Nu stiu...





anca...SIGUR intr-o zi[gravi]
[foto]


#22
Eftimie C.

Eftimie C.

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.304 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 13:50

Salut. Mi-a placut aseara semifinala si ma bucur ca a fost comentata de una de-a noastra [grup].Te [pup] si sper sa ai ce comenta sambata; adica sa-l vedem pe Mihai sus-sus-sus [bis] Despre el, pot sa va spun ca e de-al meu, din Piatra Neamt (da' nu va spun adresa [:D]); ca am fost colegi la un curs de teatru si ca ne in-canta cu melodii frumoase cantate la pian (pe atunci nu avea inca canduri de "vedeta"- dar ma bucur MULT pentru el si realizarile lui) Merita sa fim alaturi de el, DECI VA ROG MULT, PE CEI CARE POT, SA-L VOTATI SAMBATA![majoreta] E un baiat muncitor, modest si merita un asemenea premiu - are calitati vocale extraordinare.Sper sa-l aprecieze si strainii (chiar daca la capitolul videoclip, se putea mai bine) [majoreta] HAI MIHAI! [majoreta] HAI ROMANIA! [majoreta] VOTATI-L! [majoreta] Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)

#23
Anderra

Anderra

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 172 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 13:51

Bravo Witchie sincere felicitari, ai facut o treaba foarte frumoasa, ai o voce deosebita pe care am remarcat'o si anul trecut insa nu stiam ca esti tu .. Bravo!! Mi'au palcut si comentariile si micile amanunte picante (vezi solista "aviatoare"[:D]).

Te pup si succes sambata!!

Hai Romania!
N'om fi noi de locul 1 da' macar sa facem o figura frumoasa

[zana]Anderrusha Nice To Meet You ...Here

"Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"

#24
Alina

Alina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.461 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 14:00

Da,si eu votez,am votat in fiecare an cu Romania. Dar am o intrebare:se poate vota o singura data de pe un telefon sau merge de mai multe ori?Ca eu stiam,din alti ani,ca de pe un numar se contorizeaza numai un vot,egal de cite ori sun...asa e? Prin ziarele nemtesti,Romania nu e favorita [xx(]. Uici [flo]! Alina

#25
georgi75

georgi75

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.719 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 14:03

Bravo Witchie.Tinem pumnii si tie si lui Mihai maine seara. [pup]

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

#26
Idora

Idora

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 363 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 14:28

Alina, daca ai posibilitatea voteaza de pe mai multe telefoane,ca eu asa faceam cand eram in Suedia.Mi-e ciuda ca acum nu pot vota[bang]

Witchie, felicitari, chiar imi ziceam in sinea mea ieri, ca ce frumos comentezi despre alte tari, nu ca suedezii care sunt aroganti si fac comentarii nepoliticoase, si se cred cei mai tari.

------------------------------------------------------------------------------
Viata e scurta si frumoasa.Ea merita si trebuie traita.Dar nu oricum.

În vremuri ale minciunii universale, a spune adevãrul este un act revoluþionar(George Orwell)
poze
Liseberg-Göteborg

#27
aschiutza

aschiutza

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.422 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 14:38

Si noi ne stringem sa votam si sa tinem pumnii. Mai, sa-l fii auzit ieri seara pe comentatorul neamt, parca mincase numa zeama de varza asa de acru era in comentarii [:D]. Mie mi-au placut Bosnia, Armenia, Ucraina si Finlanda (ma rog, nu si costumatia, da ii chestie de gust). Nu mi-au placut cei din Islanda, Suedia si Turcia si nici cei din Letonia. Portughezii au pierdut pe mina costumelor, cintecelul ar fi fost dragut. Din ce m-am mai uitat pe internet imi mai place Spania, Croatia, ba chiar si Germania. Englezii au un cintec tineresc, cred ca v-a fi votat de pustime. Asa ca avem concurenta grea anul asta, zic eu [:D]. Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

#28
vikinga

vikinga

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.892 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 14:42

Bravo Witchie[pup] Simbata dam pe TVR1 ca nemtzii is plictisitori, inca nu i-am iertatat pt comentariile la adresa lui Sanda Ladosi chiar de aveau ei dreptate[:D] Cine o sa prezinte notele Romaniei pt celelalte tari? Sper sa nu fie ala blond cu parul cret asa, i-am uitat numele acu', intotdeauna se imbraca atit de penibil[bang] Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

#29
lena

lena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 709 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 15:02

mirela dar parca pe NOS tipul care a comentat a zis ca Romania e favorita ba chiar a facut o gluma la adresa tipelor din olanda, nu le-am vazut decat brief cand s-au derulat pe viteza concurentii, ca ccc cica spera sa nu le ia Verdonk pasapoartele inapoi[:D], da ce sunt "naturalizate" aici nu sunt olandeze-olandeze...in fine, mie mi-a placut Anna Vissi si tipa din Belgia cu je t'adore, sincer mi se pare o piesa antrenanta si dragutza...nana tipa din islanda e tare mey am ras de nu am mai putut, p-aia am vazut-o integral, sincer e mai speciala, melodia nu e cine stie ce, dar ea are prezenta, mie mi-a placut[;)].

melodia noastra n-am auzit deloc[hot] bine ca eu am deschis televizorul tarziu...dar am timp maine!!



Lena si t-rex Freya

#30
sirimie

sirimie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.561 mesaje

Postat 19 mai 2006 - 15:09

Felicitari!
A fost ok [:D] [flo]
Daca stiam de dinainte ma laudam si eu [:D]
Bafta miine! (Acuma stiu si am sa ma laud)


Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yah...rimie/my_photos

Poze de la Mot


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -