Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 7 voturi

Atelierul Piticilor (2) si CONCURS...


311 raspunsuri la acest subiect

#291
puiut85j

puiut85j

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 137 mesaje

Postat 30 aprilie 2007 - 13:17

Buna.Eu v-am pierdut,nu stiam unde sa va mai gasesc.Unde pot vedea castigatorii din concursul cu tema "de Paste".Fetita mea e incantata de acest concurs si stie ca nu e atat de important sa castigi ci sa participi.Si sa nu uit,va rog detalii despre urmatorul concurs,sau daca sunt date deja, unde le gasesc?

elena

#292
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 30 aprilie 2007 - 14:20

dute cu o pagina sau 2 in urma si citeste posturile mele.. vei gasi si castigatorii si ce trebuie sa faci si sa trimiti pe adresa de concurs... Pt luna Mai tema de concurs este SISTEMUL NOSTRU SOLAR si PLANETE... asa ca incepeti si exprimativa imaginatia in ale planetelor.. spor la treaba... PS:o singura lucrare de copil, daca aveti mai multe, le pozati individual si dupaia toate la un loc.. sa iasa lucrarea ca o singura imagine si daca vrem sa o vedem si in detaliu. Stiu ca e complicat pe o pagina sa faci un siste, solar, docmai deaceea va sugerez sa lucrari mai multe pagini si sa l epozati una langa alta ca o singura lucrare.Grupele de ani raman aceleasi.
quote:
Originally posted by puiut85j
Buna.Eu v-am pierdut,nu stiam unde sa va mai gasesc.Unde pot vedea castigatorii din concursul cu tema "de Paste".Fetita mea e incantata de acest concurs si stie ca nu e atat de important sa castigi ci sa participi.Si sa nu uit,va rog detalii despre urmatorul concurs,sau daca sunt date deja, unde le gasesc?elena
Sanatate si numai bine [flo]
Nicole mami lui Julian
[foto]
scaune de masina pt copii
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#293
kro

kro

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 295 mesaje

Postat 30 aprilie 2007 - 16:28

Felicitari castigatorilor !



Carolina, Felicia si Alessia

POZE

#294
puiut85j

puiut85j

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 137 mesaje

Postat 30 aprilie 2007 - 19:54

Asta da surpriza[bis][bis][bis] Multumim.O sa trimit datele imediat.Felicitari tuturor castigatorilor.

elena

#295
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 30 aprilie 2007 - 21:31

fetele ce isi vad numele mai jos.. va rog grabitiva cu un datele cerute pe mail... orasu, nr tel, nume copil nume de forum si cati are.. ca altfel cum va dam premiile?

Ne intereseaza orasul pt ca ne-ar fi de mare ajutor sa poata premiile fi ridicate chiar de voi de la sediul firmei... asa am mai salva banutii ce ar trebui pusi pe posta...

Alina_Micu, biluta28, puiut85j, Alias, arturicii...



fetele ce au trimsi deja datele va rog sa mai asteptati putin si dupa restul sa dau lista complecta sponsorului.

Va multumesc si astept inscrieri pt luna mai, si lucrari frumoase.

Nu uitati, in luna Mai va lua atelierul de la FUN S grupa III.. copilasii mai maricei.




Sanatate si numai bine [flo]


Nicole mami lui Julian


[foto]

scaune de masina pt copii


Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#296
buggy

buggy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 764 mesaje

Postat 01 mai 2007 - 03:10

Eu sunt de-acord. Alexxia, astept pe PM un numar de tel unde sa putem face impreuna programarea. Va pup si tinem legatura[flo]


"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

#297
puiut85j

puiut85j

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 137 mesaje

Postat 01 mai 2007 - 11:05

Buna dimineata.Pt inscriere la concursul din luna mai, va rog si copilul meu:MARIA ADELINA-7 ANI si 2 LUNI.Data limita pt trimiterea lucrarii? Numai bine.

elena

#298
alexxia

alexxia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 444 mesaje

Postat 02 mai 2007 - 00:02

Waw, fetelor voi vorbiti serios ? Nici nu stiti ce bucurie ne-ati facut.

Am o propunere daca voi ati hotarat asa noi ne bucuram teribil, dar nu cred ca e cinstit ca Edy sa ramana fara premiu . Noi n-am primit inca premiul de luna trecuta de la perfectdeco si cred ca acesta ar trebui sa mearga la Edy. Ce ziceti ?



Alexxia [iepu] Ruty ( 25.07.2001 ) si [fetita] Thea ( 28.09.2006 )

______________________________________________________



"This is your time. This is your dance.

Live every moment. Leave nothing to chance.

Swim in the sea. Drink of the deep.

Embrace the mystery of all you can be."


______________________________________________________

PERLELE RUTICAI

RUTY SI THEA AU PAGINUTA NOUA

POZE

Vrei sa fii liber ?



AICI NE PUTETI VOTA - POZA:BUCURIILE MELE





#299
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 02 mai 2007 - 00:31

teoretic premiul cu Fun S trebuia sa fie a lui Codrin - dar pt ca el e in usa, eu am decis sa mearga la Edy. Dupaia buggy a zis ca Edy e prea mic si nu poate sa primeasca Fun S (trebuie sa fie macar 3 ani).. atunci am zis eu ca sa mearga la Ruty.Daca tu vrei sa dai premiul tau e alegerea ta.. dar noi am specificat de la inceput daca copilul nu e in bucuresti nu poate avea premiul de la FunS si trebuie sa il doneze la alt copil.Alexxia deci eu spun ca Ruty ar punea avea FunS din luna April, daca si restul sunt de aceeas parere.Iar legat de premiul de la perfect deco... hmm cum nu ai primit... nu trebuia sa mergi sa il ridici singura oare? Asteapta sa apara Caprioara si vb cu ea, ok?numai bine!Data limita e zic 25 mai... iar de lucrari trebuie sa se ocupe cineva din juriu ca eu pan ain 6 iunie nu mai am acces la net. Daca le trimiteti pan ain 25 mai va pot ajuta cu organizarea si cu voturile.. daca nu va descurcati singurele.zi buna si sanatate
quote:
Originally posted by alexxia
Waw, fetelor voi vorbiti serios ? Nici nu stiti ce bucurie ne-ati facut.Am o propunere daca voi ati hotarat asa noi ne bucuram teribil, dar nu cred ca e cinstit ca Edy sa ramana fara premiu . Noi n-am primit inca premiul de luna trecuta de la perfectdeco si cred ca acesta ar trebui sa mearga la Edy. Ce ziceti ?Alexxia [iepu] Ruty ( 25.07.2001 ) si [fetita] Thea ( 28.09.2006 )______________________________________________________"This is your time. This is your dance.Live every moment. Leave nothing to chance.Swim in the sea. Drink of the deep.Embrace the mystery of all you can be."______________________________________________________ PERLELE RUTICAI RUTY SI THEA AU PAGINUTA NOUAPOZEVrei sa fii liber ?AICI NE PUTETI VOTA - POZA:BUCURIILE MELE
Sanatate si numai bine [flo]
Nicole mami lui Julian
[foto]
scaune de masina pt copii
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#300
alexxia

alexxia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 444 mesaje

Postat 02 mai 2007 - 01:40

Premiul de la perfectdeco nu l-am primit pentru ca programul meu inca nu a reusit sa se spurapuna cu cel al Carolei. Cand a putut ea , eu am fost plecata din Bucuresti o saptamana, apoi a fost ea ocupata. Deci a fost doar o lipsa de sincronizare, de care ma bucur data fiind situatia ( m-ar durea sufletul sa stiu ca un pui asa mic care a castigat pe drept a ramas fara premiu ).







Alexxia [iepu] Ruty ( 25.07.2001 ) si [fetita] Thea ( 28.09.2006 )

______________________________________________________



"This is your time. This is your dance.

Live every moment. Leave nothing to chance.

Swim in the sea. Drink of the deep.

Embrace the mystery of all you can be."


______________________________________________________

PERLELE RUTICAI

RUTY SI THEA AU PAGINUTA NOUA

POZE

Vrei sa fii liber ?



AICI NE PUTETI VOTA - POZA:BUCURIILE MELE






Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -