Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Constanta la apel! (67)


149 raspunsuri la acest subiect

#11
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 18 februarie 2006 - 22:52

buna seara dragelor distractie placuta azi!!! sper sa va simtiti bine! Sanzi drum bun si sa ajungeti cu bine, sa ne dati vesti cat se poate de repede! hihihi Tania ce caractere cool in listuta! zau ca nu ma prind de unde au aparut!!![:D][:D] se pare ca vine un pic primavara....maine sper sa fie tot asa frumos! va pup si va doresc o seara frumoasa si o duminica la fel! [pup]

#12
Guest__*

Guest__*
  • Guests

Postat 18 februarie 2006 - 23:24

Fetelor, distractie placuta! Ghiulten saru' mana pt info! Adinutza...te iertam pt saptamana asta dar saptamana viitoare nu mai scapi![:D] Sinzi..[bis]...sa aveti grija de voi si sa ne dai de veste cand ajungeti. Sa stii ca gaza si-a luat in seara asta cina la masuta, pe scaunelul ei...era tare haioasa. Acolo a si desenat in seara asta. Multumesc mult! [bis] si o seara frumoasa. http://community.web...m/user/TatianaS http://community.web...user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza

#13
happymumy

happymumy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 932 mesaje

Postat 19 februarie 2006 - 01:08

Uff fetelor , sper sa nu dati cu pietre in mine si sa ma luati drept neserioasa, dar m-am pomenit pe la 8:30 cu niste musafiri nepoftiti, si... nu am putut sa le spun sa plece! Sper sa nu va suparati si ca nu v-am incurcat!Uff, cind ma gindesc ca voi va distrati acum si eu am ramas acasa! Dar, va urez din tot sufletul petrecere frumoasa si abia astept maine sa ne povestiti cum a fost. Nu pre mai am chef sa scriu si altceva, ca doar ce am descoperit si eu subiectul despre Andreea si sint inca socata si refuz sa cred ca s-a intimplat asa ceva. Mare pacat! Tatiana, azi am fost pe la 5 in parc la voi, sperind ca poate va gasim, si mi-a fost jena sa te deranjez cu un telefon , m-am gindit ca e simbata dupa-amiaza si stati cu tati.Si daca mai pot sa te ajut si cu alte informatii, spune-mi si ma mai documentez. Pupici tuturor si Dumnezeu sa aiba in paza pe fiecare mamica si pe copilasul ei! Ghiulten si Ayla[grasa](15.01.2004)

#14
mav

mav

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.482 mesaje

Postat 19 februarie 2006 - 01:41

Am plecat de la Megalos tocmai cand se incingea atmosfera, dar am ajuns cu bine acasa![:D] A fost placut si sigur mi-ar placea sa ne mai intalnim si alta data, dar in conditii mai bune... [;)] De ani de zile n-am mai inghitit asa mult fum...[:(] Sinzi, drum bun si vacanta placuta (cel putin pt primele doua saptamani[:D], daca am inteles bine...)! Jo, unde mi-ai lasat mesajul, ca n-am gasit nimic-nimic... nici pe messenger, nici aici, pe PM? [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

#15
mav

mav

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.482 mesaje

Postat 19 februarie 2006 - 11:23

Neatza! [pk]Eu sunt prima azi??? Vreau sa ies cu Sebi afara si nu stiu ce temperatura este.... Mi s-a parut cam frig atunci cand am deschis geamul.... Jo, fisierul despre care iti spuneam ca nu-l pot deschide are extensia psd. Ai idee ce program imi trebuie? ID-ul meu pt messenger este victoriacioroiu O zi frumoasa pt toata lumea! [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

#16
Ontica Camelia

Ontica Camelia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.452 mesaje

Postat 19 februarie 2006 - 12:14

Neata!
Mav noi am fost deja la piata, afara este superb. ma bucur ca v-ati distrat [:D] aseara ca fetele.[pup]
Sinziana drum bun! Asteptam vesti de pe "pamantul fagaduintei". [pup]
M-am intristat ff tare cand am citit despre decesul AndreeiC.[q] [q] Ne rugam pentrul sufletul ei.[ruga]

Noi aseara am fost la petrecere de pitici, ne-am distrat super. Dovada aici

Acum este mama pe la noi si ne face placinta cu dovleac. Ei ii place sa intinda foi, eu prefer sa le cumpar [:D], dar este mai comod cand face altcineva bunatati pentru noi.[:D] [pofta]
Duminica placuta!

poze cu noi

[pup]

Camelia & Alexandra Elena [zana] (27 feb 2004)
Alexandra -Elena

#17
crig72

crig72

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 950 mesaje

Postat 19 februarie 2006 - 13:40

[hia]
si noi vrem sa iesim afara.poate vin cateva zile mai calduroase sa faca si mariuca miscare in aer liber.ieri a iesit cu tricicleta.Cred ca si azi la fel vom proceda.
eu m-am uitat la handbal.Bucurie mare pe constanteni.Frumos meci![cool]
Tatiana ti-am facut caseta.
o duminica placuta!

[biz]Mariuca,februarie 2006
File din povestea Mariucai







#18
jone_2

jone_2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 19 februarie 2006 - 13:57

vic- un fisier psd adika ptr Adobe Photoshop, pe scurt e sub forma de poza dar nu ti-a facut intr-un format mai cunsocut cum ar fi jpg sau bmp. daca vrei sa il vezi instaleaza un irfanview. il gasesti la http://www.irfanview.com/ la download.e super programelul si usor e folosit. o singura chestie:cand il instalezi vezi ca o sa te intrebe daca vrei sa recunoasca niste forme de fisiere gen:jpg, bmp, si multe altele.tu bifeaza doar .psd ca altfel de cate ori o sa deschizi o poza se va deschide cu irfanview. si a fost faina iesirea de aseara, intradevar mult fum (mai ales ca eu m-am lasat de tutun) dar din cand in cand ne prinde bine o iesire ca asta ca nu cumva sa regretam ca pierdem ceva din cauza copiilor. pupici. ps:era ora 11, noi in pijamale si copii de la meditatie la usa.[:D] in 5 minute sormea a facut si ordine in bucatarie si eu m-am aranjat. jo si alexandra [copil] *************** "soarele va rasari si maine!"

#19
crig72

crig72

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 950 mesaje

Postat 19 februarie 2006 - 14:32

am uitat sa va spun ca Mariuca isi face bagajele sa plece cu David[:D]

[biz]Mariuca,februarie 2006
File din povestea Mariucai







#20
Guest__*

Guest__*
  • Guests

Postat 19 februarie 2006 - 14:35

Buna fetelor! Noi am fost la plimbare in parc...a fost superb. Vremea este excelenta si gaza a alergat cat a putut.Acum face nani....se pregateste pentru runda a doua...deseara mergem la ziua unei fetite. Ghiulten...te rog...poti sa ma suni oricand, nu ma deranjezi. Sa stii ca am avut intentia s-o scot pe gaza aseara, dar....n-am mai iesit pana la urma. Daca ma sunai sigur ieseam. Sotul are de invatat...asa ca sunt free si saptamana viitoare, pana vineri.[dual] Cristina...multumesc pt caseta...[dual].Sa stii ca am reusit sa-mi fac albumul...dar mi-a pus automat o melodie care nu-mi place si nu stiu cum s-o schimb....tot trebuie sa ma ajuti [;)] http://community.web...m/user/TatianaS http://community.web...user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -