Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Constanta la apel!! (65)


147 raspunsuri la acest subiect

#21
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 01 februarie 2006 - 12:23

ziua buna azi am o zi super ocupata asa ca va pup din fuga si va doresc sa aveti o zi frumoasa!

#22
dadi_t

dadi_t

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 957 mesaje

Postat 01 februarie 2006 - 15:02

Salutici!
Poate va era dor de noi!
Avem cateva noutati: Bibi de azi merge la cresa la Big-Ben. Dimineata cand am dus-o a fost asa incantata de copii si de ce a vazut ca nici nu si-a luat la revedere de la mine.A ramas hotarat ca daca sunt probleme ma vor suna sa-mi spuna. Pana acum nimic...
am fost si noi in clubul muciosilor si pt. ca se apropia ziua de mers la cresa am trecut-o pe Augumentin(la pp medicului pediatru-a fost primul antoibiotic de pana acum.). Nu a facut temperatura deloc, in schimb avea mucozitati abundente de nici noaptea nu putea sa doarma pt. ca se inneca. Acum suntem bine.
Am reusit sa dau si examenul de revenire din CIC. Am scapat si de asta.Urmatorul obiectiv este sa reusesc sa-mi obtin un spatiu pt. birou. Cum am spus, greu de obtinut, dar nu imposibil.
Madalina, te-au sunat de la Casa de pensii pt. stimulent sa aduci nu stiu ce adeverinta? Deci luna viitoare nu ma bazez pe banii astia, cine stie cand ne vor da...au 60 de zile la dispozitie...si acum erau asa bineveniti cu cresa fetii.....

O zi minunata tuturor!


Pozele noastre ![foto]

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ [iepu] Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

#23
mav

mav

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.482 mesaje

Postat 01 februarie 2006 - 15:41

Dragelor, va sriu in graba: si eu am o zi aglomerataaaaa..... Sebi m-a trezit dis-de-dimineata: <mamiiii, apaaaa! ebi ige.... fufu: FU, FU> (mami, apa, sebi frige, suflu: fu, fu), avea febra mare si-si sufla singur, de zor, sa se racoreasca.....[bang] A venit d-na dr la noi: de data asta, avem vezicule in gatut..... (logic, ma ustura si pe mine in gat!) Chiar nu stiu ce sa ma mai fac cu bolnaviorul meu mic....... [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

#24
Guest__*

Guest__*
  • Guests

Postat 01 februarie 2006 - 16:37

Gaza mea a intrat singura in patutzul ei. I-am dat un biberon cu lapte si a adormit imediat. Acum am timp sa-mi fac treburile prin casa, dupa care mai navig pe het. Jo...asa este, al meu are voiaje dese, dar scurte. Tot timpul este pe drumuri, dar e mai bine asa, decat inainte, cand ne vedeam de doua ori pe an. Alina, imi pare tare rau ca sebi este din nou bolnavior.[V] http://community.web...m/user/TatianaS http://community.web...user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza

#25
jone_2

jone_2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 01 februarie 2006 - 18:59

fetelor am innebunit! sa va arat ce am facut eu de dimineata: http://community.web...546994782FEWgKZ sper sa va placa. si aveti mila de mine ca e prima data cand fac. (poze de la motz nu am cine stie ce ca am filmat :( ) jo si alexandra [copil] *************** "soarele va rasari si maine dimineata!"

#26
mav

mav

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.482 mesaje

Postat 01 februarie 2006 - 19:29

jo, dar ce prajitura este asta si cum ai preparat-o? cred ca am manca si noi....[pofta] tatiana, esti draguta. ce sa mai zic? vom recupera noi tot! [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

#27
ege

ege

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 405 mesaje

Postat 01 februarie 2006 - 20:17

am facut si noi azi vaccinul de 4 luni.am fost la dna dr voinescu.avem 7500kg,68 cm. noroc ca am ajuns mai devreme,ca daca mai intarziam putin statem la coada.erau vreo 8 pers dupa noi. ege nu m-a facut de ras.i-a ras in hohote pana la vaccin.dupa aia a plans putin si pana la masina a si adormit. acum e putin maraita.o sa-i pun supozitor cu paracetamol. va pup mamici si bb ege

#28
jone_2

jone_2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 01 februarie 2006 - 20:21

momentan sunt doar ornamentele ptr tort. o sa incerc sa fac si un tort mai altfel decat ce facem noi de obicei (a se citi mama ca eu nu il fac de cat pe ala cu gelatina [:D]) jo si alexandra [copil] *************** "soarele va rasari si maine dimineata!"

#29
happymumy

happymumy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 932 mesaje

Postat 02 februarie 2006 - 00:22

Buna seara fetelor! N-am avut si eu net 2 zile si vad ca ati si trecut la un capitol nou.Iar am avut de citit 4 pagini.Tatiana, si eu m-am bucurat mult ca ne-am intilnit,noroc cu fetitele, ca ni le-am recunoscut din poze.Si nu-ti mai face griji, ca si a mea a avut o perioada de-asta de tipa intr-una, dar o sa-i treaca, si oricum e atit de scumpa, chiar si cind tipa.Poate zilele astea am timp sa pun pozele de la mica noastra intilneala din Mall.Sa stii ca seara cind am ajuns acasa, Ayli se juca de-a vorbitul la telefon, cu Bia bineinteles :"Bia? Alo? Acasa? Nani-nani?Bine!Pupi! pa!". Si de luni, ma intreaba in fiecare dimineata de Bia. Sanzi, felicitari! Dar pleci asa de repede? Si eu sint pro party pentru Sanzi! Ege, felicitari ptr dintisor! Si mobila din camera lui Ayli am coceput-o eu si am dat pe urma comanda la o firma din Constanta.Daca te intereseaza, scrie-mi pe PM si iti dau mai multe date si un nr de telefon. Nu mai stiu daca mai vroiam sa scriu si altceva, ca e asa o nebunie in capul meu.Cred ca ar trebui sa ma duc la somnic, ca s-a facut cam tirziu. Pupici tuturor! Ghiulten si Ayla[grasa](15.01.2004)

#30
Oana

Oana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 638 mesaje

Postat 02 februarie 2006 - 09:07

Neata.
Adriana unde esti, ca vad ca eu postez prima astazi.
Cornelia, cum e la servici??
Tania, acum inteleg de ce ai fost ocupata. Succes la cresa lui Bibi si tie cu jobul.

Sa aveti o zi frumoasa toate.
Pupici,

Oana si Paul (3 iulie 2002)
oana5874@yahoo.com
poze
Ticker_Paul


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -