Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Constanta la apel!! (65)


147 raspunsuri la acest subiect

#141
kim222

kim222

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.381 mesaje

Postat 08 februarie 2006 - 21:57

[hopsieu]..tot io[:D] Socrul meu este in cautare de asistenta medicala...pt ca socrela sa poata sta acasa cu baietelul meu...deci...stiti pe cineva amator..?? Programul la cabinet este de luni pina vineri de la 4-8 (8.30 uneori) si simbata de la 9 (parca)-12. Multumesc.

#142
jone_2

jone_2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 08 februarie 2006 - 23:05

mada si chiar crezi ca o sa stea? jo si alexandra [copil] *************** "soarele va rasari si maine dimineata!"

#143
nastasie

nastasie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 09 februarie 2006 - 08:11

buna dimineata.
noi avem program in fiecare dimineata de la 4 cu razvan.incepe sa se agite, sa planga, numai somn nu.nu pot sa-mi dau seama de ce.ca doar il culc pe la 22 acum.[bang][bang][bang]se masi chinuie un pic si la maxim 7 e in picioare.
deja urla.revin

albumul meu
adriana&[copil]razvan 01.11.2004


#144
dadi_t

dadi_t

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 957 mesaje

Postat 09 februarie 2006 - 14:01

Salutici!

Venim cu vesti noi: Bibi s-a acomodat nesperat de bine la cresa. Este cumintica, ascultatoare si face zilnic nani, acolo, la pranz. Papa deja singurica(nu lasa pe nimeni sa o ajute)-din care cauza mananca mai putin decat inainte, dar asta e...creste fata mare si are personalitate[;)]
Cu actiunea olita stam mai rau.Speram odata cu cresa sa se rezolva.azi chiar ma duc la cresa si vreau sa insist pe acest lucru.
Tati este iar plecat o luna la Brasov, cat tine sesiunea.[q]Bibi intreaba zilc de el si spune ca <tati este pecat, papa la viciu">Cand ne vede ca mancam ceva si ei nu-i dam striga cat o tin plamanii < si eu, si eu> si este innebunita dupa <bobo> (jeleuri jolidon) si <cocata>(ciocolata alba).
Kim ti-am trimis un PM!

Pozele noastre ![foto]

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ [iepu] Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

#145
Guest__*

Guest__*
  • Guests

Postat 09 februarie 2006 - 15:50

Buna fetelor. Mada, chiar ca trebuie sa ne vedem intr-o zi! Vreau si eu sa-ti vad lucrarile. Ce stil preferi? Care mai sunt preturile la vopseluri? Ai gasit tot ce-ti trebuia? http://community.web...m/user/TatianaS http://community.web...user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza

#146
Fiquelle

Fiquelle

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 651 mesaje

Postat 09 februarie 2006 - 16:28

Buna ziua, fetelor!
Ionelia, nu stiu daca va sta in scaun, dar vad ca pe scaunul obisnuit sta, foarte serioasa...tot timpul stau insa cu grija sa nu cada de pe scaunul ala mare si uite-asa imi intra mancarea cu noduri...

Tania, felicitari Bibicai...e fetita mare, ce mai! Si eu abia astept sa faca Sofi la olita...dar astept...o zi face, 3 nu si tot asa...

Tatiana eu tablouri prea multe nu am, ca e o pasiune relativ noua(de cand eram insarcinata), dar am revenit in forta, acum , ca s-a mai marit fata si mai sta pe la bunici, astfel avand si eu putin timp liber. Dar ne intalnim cu placere, numai sa nu razi de desenele mele[:D]...mai facem schimb de impresii, cum spuneai.

[pup] de la Mada[hippi] si [copil]minunea Sofia Maria, 12.08.2004
POZELE NOASTRE

#147
jone_2

jone_2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 09 februarie 2006 - 19:25

poze la tablouri ca sa ne dam cu parerea![:D] azi am fost la plaja.era mai cald pe malul marii decat sus in oras.o splendoare.am facut si poze. tania ce fetita cuminte ai.pupici.la ce cresa? tatiana - eu acum recitesc topicul despre casa.[:D]active nu gluma. in rest cam slaba miscarea pe aici. pupici jo si alexandra [copil] *************** "soarele va rasari si maine dimineata!"

#148
dadi_t

dadi_t

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 957 mesaje

Postat 09 februarie 2006 - 20:32

Va invit la un capitol nou aici:
http://www.desprecop...?TOPIC_ID=68694

Ionela, multumim si intoarcem dublu pupicii. Cresa este particulara si-i spune Big-Ben. Am ales-o dupa trei criterii importante: este aproape de casa, e mai ieftina decat altele si ...avem o pila acolo...[:D]
Tatiana, cam pe la ce ora iesiti la plimbare in parcul din Tomis 2. cand iesiti da-mi un bip si vin si eu de la serv...[:D]Ne mai vedem un pic!
Mada si eu am inclinatii artistice, dar... am ramas doar la nivelul de incepatoare...Andreea in schimb e maestra.....a luat si concursuri la tv in pictura in ciocolata pe placi de zahar la Silvian. A aparut la Prima tv si la Antena tv.
o seara buna!

Pozele noastre ![foto]

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ [iepu] Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -