Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

All about Constanta (81)


298 raspunsuri la acest subiect

#11
nastasie

nastasie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 19 octombrie 2006 - 21:03

seara buna, fetelor.noi azi am stat afara dupa masa ca era mai cald ca in casa.

roxa, nu acum.e prea mic razvan.si inca nici nu vorbeste.mai ales ca era sa pierd noul job, din cauza ca a trebuit sa stau cu el o saptamana acasa ca sa nu ia imediat altceva de la cresa.noroc ca m-au asteptat.si sincer, inca nu sunt hotarata.sa o iau iar de la cap.tu?desi, daca as putea cumva sa aflu dinainte daca e fata[:D],nu as mai sta pe ganduri.

mamacita. oricum tu ai vazut cate lucruri gasesti de fetite in comert.eu de multe ori m-am lovit de faptul ca pentru baieti nu au sau nu au gasit.sunt si la baieti lucruri frumoase, dar tot fetele sunt mai cochete.



albumul meu

adriana&[copil]razvan 01.11.2004



#12
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 20 octombrie 2006 - 11:05

neatzaa!
azi e cald, 14 grade de dimineata, super!
mav hihihi tocmai pe Simona sa o uiti...da, a nascut pe 30 septembrie, Robert Alexander.
mai sterge si la Atlantiana care avea dpn 24.03...cred ca cam nascut de atunci [:D]. nici Iulyp nu mai e graviduta, a nascut in august daca nu ma insel, la fel ca si Poliana. si gata cu reclamatiile pe ziua de azi. [pup] pentru munca ta.
Tatiana al meu tot afara merge, ca altfel nu se poate tavali prin frunze si sa caute castane si sa se pupe in bot cu toti cainii si pisicile.
Adriana, ai dreptate...alta viata cu fetitele. si eu tanjesc dupa rochite si fustite...dar mai vedem.
gata, fug la treaba. sa aveti o zi frumoasa!
si treceti la raport ca acu' scot catalogul si pun absente, da????? [:D]

#13
Madamsadamy

Madamsadamy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 451 mesaje

Postat 20 octombrie 2006 - 11:57

Prezent!!!Nu vreau absente!!!!
Mai intai vreau sa felicit sarbatoritii si mamicile cele noi.Sa va fie toate zilele frumoase ca cele de ziua voastra.Multa sanatate si crestere frumoasa prospetei membre a forumului, Stefania.

Si acum ...detalii de la nunta.Copii foarte frumosi si foarte intelegatori si acultatori.M-a uimit cel mai tare Andrei.Andreea foarte grijulie cu multumirile, cand a iesit de la coafor imi spunea ca se simte printesa cu adevarat, ca-mi multumeste si ca sa stiu ca ea ma iubeste mult, mult. Andrei de ce sa se lase mai prejos a inceput sa-mi spuna ca el ma iubeste mai mult decat Andreea. Nu va mai spun ca inima mea nu mai avea loc!!!!!!!!
Dupa coafor ajungem acasa ne imbracam repede si o taiem fulger spre acte.Acasa copii au primit instructajul de rigoare: santeti frumosi, eleganti dar vreau sa nu va alintati si vreaui sa dansati mai ales in hore, DA?!!!
Andrei, care trebuia sa tina verighetele in biserica, ii tot spuneam sa aiba grija sa nu le scape; la un moment dat imi spune;"am auzit , ce crezi ca-s surd?", atunci nana si-a cerut scuze si a tacut.
Insa la biserica nu mai vroia nici sa intre, dar sa mai duca si verighetele.Asa ca actiunea Andrei s-a anulat.A urmat restaurantul. Eu si Mihai am ajuns putin dupa ei, facusera deja incalzirea.Cand am ramas uimita... cine credeti ca era in hora? Andrei se prinsese la dans langa nasica si o f. frumoasa tipa, care era din partea nasilor(imbracata-n mini), tipe pe care el nu le cunostea; zambea si ma intreba daca e bine.Nici nu mi-a venit sa cred, Andreea e mai infipta si mai curajoasa, Andrei tot timpul spune ca face cate ceva si apoi renunta. Am pus si cateva poze si daca aveti timp va invit sa vizionati.NU stiu daca am fost intr-u totul coerenta ca si acum imi tresare inima.
Va pup si ne mai auzim.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.web...ser/Madamsadamy

#14
Madamsadamy

Madamsadamy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 451 mesaje

Postat 20 octombrie 2006 - 12:21

Noua adresa de poze este:http://community.webshots.com/user/madamsadamy100

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.web...ser/Madamsadamy

#15
vladis

vladis

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 806 mesaje

Postat 20 octombrie 2006 - 13:05

'neata, fetelor! hai ca s-a intors vremea buna la noi, sa mai putem sta si pe afara cu piticii; vorba roxei, mai avem de rascolit prin frunze si castane, ca al meu baiat nu mai vrea sa mearga decat daca are intr-o mana o frunza si in cealalta o castana si e f incantat de trofeele lui!

ca mami de fetita si baiat si eu sunt de parere ca pt fete ai mai multe optiuni cand vine vorba de imbracat si gatit kupilu'; cand ma uit la pozele mirunei ma apuca asa o nostalgie de rochite si codite...uitati aici vreo doua mostre la repezeala

mai mamacita despre ce accesorii vorbesti tu ref la baieti, ca eu zic tot ca adriana: blugi si bluzon, mai mult de atat... nu ma duce capul.

vic, ne-ai omis din [grup], nu vrem sa plecam asa repede, ca doar ce am venit!



mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)



POZE

#16
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 20 octombrie 2006 - 13:41

quote:
Originally posted by vladis
ca al meu baiat nu mai vrea sa mearga decat daca are intr-o mana o frunza si in cealalta o castana si e f incantat de trofeele lui!


aia e! si cand gaseste altele insotitoru trebuie sa isi umple buzunarele sau ce mai are [:D]

#17
mav

mav

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.482 mesaje

Postat 20 octombrie 2006 - 15:20

Ziua buna!
Sunt f mahnita.... Sebi a intrat pe injectii cu penicilina..... [q]si eu langa el.......

Dana, superbe pozele de la nunta! Copiii foarte frumosi, reusiti!, zambareti, costumati, asortati si coafati (ati reusit pana la urma cativa tepi [pk]la Andrei!; pe Andreea ati machiat-o putin?)!!!
Nana cu nanu deosebiti (mi-au placut toaletele tale, ai aratat[olala] si draguta si cravata sotului tau, cu buline roz)!
Mirii frumosi! Casa de piatra si mult noroc in viata!

Vladis, si pozele voastre sunt [cool]! aaaaaaa, ce mult seamana Miruna cu tati si Vlad cu mami!!!!!!!!!!
Sebi seamana cu ta-su, eu parca nici n-am fost "pe acolo" cand l-am proiectat![:D]

Roxana, hihihi, chiar ieri am aruncat (spre protestele vehemente ale lui Sebi) o remorca plina de castane, ca incepusera sa se strice in casa! Stiam ca Simona a nascut (mi-amintesc ca am felicitat-o), dar uitasem taman detaliile[mariaj].....

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

#18
nastasie

nastasie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 20 octombrie 2006 - 17:40

buna, fetelor.

roxa, tare ma bate gandul sa fac si o fetita mai ales ca de azi am inceput iar munca si mi se pare peste mana.mai ales ca societatea are profil de constructii si eu nu am prea lucrat decat comert(contabilitate).si programul e altul decat il am eu.mi se pare ca nu mai stiu nimic.acum parca imi vine sa mai fac unul si sa mai stau nitel acasa.

mav, ne luam de mana.eu chiar nu am nici o treaba cu razvan.doar caracterul e al meu, in rest fizic nici nu zici ca l-am facut eu.ta-su leit.

vladis, nici pe mine nu ma duce capul la gatit baiatul.ce sa-i pun accesorii.i-am tras un blug si bluzon sau un trening si am terminat gatitul.

ma duc sa scot si eu copilul afara.de luni incepem si noi iar cresa.si la noi au anuntat la cresa ca au comandat vaccinuri antigripale.voi i-l faceti?

lizuca, tu i l-ai facut cand a fost la cresa?



albumul meu

adriana&[copil]razvan 01.11.2004



#19
mamacita

mamacita

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 883 mesaje

Postat 20 octombrie 2006 - 18:24

vladis,nastasie,dar de ce sa nu folositi o esarfa,o bandana,o cravata,un ursulet agatat la rever sau mai stiu eu cate si mai cate?sunt de acord ca la fete sunt optiuni imbogatite de multiple variante generate de rochii si fustite[chiar scotian nu vreau sa mi-l fac[:D]],dar puneti-va imaginatia mai mult in functiune.de ce blugi si nu raiati sau fleece sau alte materiale?De ce bluzon si nu camasa sau tricou peste bluzon si alte maruntisuri?Eu pledez acum pentru baietii cocheti,nu sa nu faceti fetite,sa ne intelegem[:D],ca tare sunt dulci si unii si altii!Sanatosi sa ne fie!

Uite cat de superb arata copiii lui madamsadamy,m-au topit!Dar eu,ca mai noua pe aici,am o mare confuzie:initial am crezut ca mama e nana[mariaj][mariaj][mariaj]care apre des in poze,inclusiv la pregatiri,si nu mami care apare intr-o singura poza!Lamuriti-ma si pe mine ce-i cu proportia asta de aparitii[:D]

vladis,unde ai linkul cu poze?

Daca doriti sa admirati,eu am linkul la semnatura[:I],desi de cand am inceput serviciul nu am pus o pozica,nerusinata de mine[:I].Cum reusiti voi sa le faceti pe toate,ca eu am timpul in sac si sacul la vale;nici nu vreau sa o las pe bona sa ii gateasca,spele,calce etc.,dar abia reusesc eu.[bang]



Alexandru,soarele nostru

http://tickers.Ticke.../k/6333/age.png



#20
mamacita

mamacita

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 883 mesaje

Postat 20 octombrie 2006 - 18:26

A,vladis ,am vazut,chioara de mine...



Alexandru,soarele nostru

http://tickers.Ticke.../k/6333/age.png




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Astăzi, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -