Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Urari de Craciun


27 raspunsuri la acest subiect

#21
sase

sase
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 24 decembrie 2005 - 22:35

pentru toti cititorii si familiile lor SARBATORI FERICITE,UN AN NOU CU SANATATE ,BUCURII,BELSUG IN CASA SI LINISTE IN SUFLETE !! www.romania-israel.com sase

#22
MirelaV

MirelaV

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.194 mesaje

Postat 25 decembrie 2005 - 01:04

se zvoneste ca pe seara,cineva o sa apara,pe furis pe la balcon, pe fereastra sau pe horn , vine vine MOS CRACIUN sa-ti aduca un an mai bun LA MULTI ANI !!!!

[*] MirelaV [pegeam]
pupicei pe burticei

Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.


#23
dorelgh

dorelgh
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 25 decembrie 2005 - 08:09

printre atatea urari minunate, amea se va pierde dar este venita direct din inima si dintr-un loc deosebit aproape de izvoarele tuturor religiilor asa dar LA MULTI ANI CU SANATATE SI BUCURII PACE SI LINISTE VA UREAZA NINI aghelereter

#24
monagan

monagan

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 436 mesaje

Postat 25 decembrie 2005 - 09:35

Nu ma pricep la ''urari'', dar va doresc tuturor sa aveti parte de cel mai frumos Craciun, multa bucurie, sanatate, fericire alaturi de cei dragi.
CRACIUN FERICIT
Aici a inceput sa ninga....ca in povesti,[*][*][*] e super.La voi ninge?

MG

#25
otis41

otis41

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 28 mesaje

Postat 25 decembrie 2005 - 11:28

Colind curat, brad minunat, Mos bogat, Craciun luminat, pahar inchinat, sanatate, gand implinit! Ne-am intalnit cu Mosu' si i-am dat sa va aduca ceva de Sarbatori... Cum ce? In suflet pace, in inima iubire, in casa belsug, in timp sanatate, in viata fericire!!!

#26
mira_m

mira_m

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 635 mesaje

Postat 25 decembrie 2005 - 11:39

Sarbatori fericite si multa liniste in suflete! Craciun linistit!

#27
Babisa

Babisa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 145 mesaje

Postat 25 decembrie 2005 - 16:18

Varsa Doamne har si bine, bogatie de la Tine, peste casa peste masa, peste oamenii din casa, sa le faci viata frumoasa!! SA ai un CRACIUN FERICIT alaturi de cel iubit!!! http://pg.photos.yah...lbum?.dir=/37ca gogomarla

#28
Babisa

Babisa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 145 mesaje

Postat 25 decembrie 2005 - 16:27

Fetelor ,mai de mult pe acest forum am gasit o poezie care m-a miscat si m-a facut sa plang la greu...nu mai sttiu cine este autoarea (o forumista din cate imi amintesc).Am sa o postez aici , va sfatuiesc sa o scoateti la imprimanta si sa o daruiti mamelor voastre,cu siguranta are sa le umple inima de fericire,pt ca de multe ori ,prinsi in jocul vietii,uitam sa le mai spunem parintilor "te iubesc".Sper din tot sufletul ca autoarea sa nu se supere pt ceea ce am facut si sa dea un semn de viata pt a ii multumi...de fapt o de pe acum...pt ca este cadoul de care mama mea s-a bucurat cel mai mult. Pentru MAMA Pentru ziua în care m-ai sadit în trupul tau Si m-ai ocrotit o viata de atunci Te iubesc. Pentru zilele în care mi-ai fost reazem Printre norii cei amagitori Îti multumesc. Pentru noptile de veghe si nesomn Când mi-ai alungat cosmarul Îti multumesc. Pentru clipele în care m-ai asigurat Ca mâine va fi mult mai bine Te iubesc. Pentru ca m-ai iubit mai mult Când ma-ntorceam ranita-n prag Îti multumesc Ca tu credeai în mine când oboseam Si refuzam sa lupt cu mine Te iubesc. Pentru zilele în care mi-ai raspuns La orisice chemare într-o clipa Îti multumesc. Pentru sfaturile tale ce n-au pregetat Sa ma îndrume neîncetat Te iubesc. Pentru ca sufletul pe tava mi l-ai oferit Modelându-ti visele prin mine Te iubesc. Si ca ai plâns cu picuri de iubire Când inima mi-era atât de grea … Îti multumesc. Si pentru toate acestea, Dar si mai multe ce-s nespuse Îti multumesc. Cu toata fiinta mea, sa stii as vrea Chiar de nu-ti spun mereu Ca te iubesc. http://pg.photos.yah...lbum?.dir=/37ca gogomarla


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -