Sari la conținut

Sari la conținut

- - - - -

Constanta la apel! (57)

148 raspunsuri la acest subiect

jone_2

jone_2

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 15:07

oana - am fost sa platesc internetul si cablul si mi s-a zis ca nu se poate plati internetul ca au probleme.si sa revin de luni incolo.
(rdsul tot are probleme ca s-a extins mai mult decat au facut ei fatza, cred eu)

jo [8**] si alexandra [copil]

jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

mygirl

mygirl

Membru incepator

• Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 16:37

Am scris un mesaj da vad ca nu s-a transmis[bang]. Vroiam sa spun cu mare parere de rau ca nu stiu daca mai reusesc sa ajung la intalnirea de maine. SE intorc socrii mei de la munte si vin direct la noi sa o vada pe Alex, s-au mai anuntat in vizita niste veri care abia s-au intors din state, mai suntem invitati la o petrecere....avem program toata ziua. Eu fac totposibilul, poate-poate reusesc sa ajung. Sorryy...

Oana,[mamica]de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Pozele noastre

Guest__*

Guest__*
  • Guests

Postat 25 noiembrie 2005 - 18:53

Buna fetelor. Maine ne vedem la Tomis, noi sigur venim. Deci a ramas la ora 17? Cam devreme pentru Bia, dar incerc sa-i mut somnul de dupa-amiaza cu o ora mai devreme In rest noi suntem bine, gaza mi-a spart dimineata inca un pahar, asa ca suntem plini de noroc.[alcool] Am reusit s-o cul pe la 7 si ne-am trezit amandoua la 11....somnul de frumusete l-am recuperat. Abia asteptam sa ne vedem maine. Pupici! Tatiana si Bia, gaza [biz] http://community.web...m/user/TatianaS

nastasie

nastasie

Membru senior

• Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 19:50

jo, si eu sunt de aceeasi parere cu tine in ceea ce priveste rds-ul.sa dea domnul sa-si mai puna la punct aparatura.

albumul meu[foto]
nepotelele mele

adriana&[copil]razvan 01.11.2004

Fiquelle

Fiquelle

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 651 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 20:17

Fetelor eu nu am net de 2 zile, intru pe fuga de la sotul meu de la serviciu[biz]. Din ce am citit in capitolul precedent parca s-au exprimat mai multe optiuni pentru Kid's Paradise. Ramane acolo, deci? ca in Tomis toata lumea spune ca este fum [bang] Lista pentru intalnirea desambata, 26 noiembrie 2005, ora 17, la ...Kid's Paradise [il]: Dana (Madamsadamy) - cu Andreea si Andrei Madalina (Fiquelle) cu Sofi Sanziana cu David Cristina(Crixia) cu Alexia Laura(Laura111) cu Vlad Ioana Corina(Oana) cu Paul Cornelia(Cornelia) cu Maria Gyly cu Dinu Cristina(Crig) cu Mariuca Loreen cu Delia si Bianca Tatiana(Tatianas) cu Bianca Elisabeta(Elly_b) cu Annelies [pup] de la Mada[hippi] si [copil]minunea Sofia Maria, 12.08.2004

Fiquelle

Fiquelle

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 651 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 20:26

Pentru cei care nu stiu unde se afla Kid's Paradise: este pe Bulevardul Mamaia, de la intersectia cu Mihai Viteazul in jos, spre Dioda, cam la 200 de metri de intersectia Mamaia-M. Viteazu, fata in fata cu fostul complex Mondial, este o casa vopsita alb-albastru cu abtibilduri in geamuri. [pup] de la Mada[hippi] si [copil]minunea Sofia Maria, 12.08.2004

mav

mav

Membru senior

• Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.482 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 20:55

Salutare! Mada, poti sa ne pui pe lista, ca venim si noi la intalnire! Am lipsit vreo... 10 pagini[:D], dar am revenit cu vesti bune! Am reusit sa termin cursul de specializare si sa trec cu brio de evaluarea finala![bis] Sebi, care a stat acasa cu tati toata saptamana, nu mai poarta pampers decat la nani! S-a mai intamplat sa scape o picatura in chilotei (pana sa ajunga la buda), dar n-a mai facut pe el (cat sa ude pantalonii)! Bulina alba pt tati!!![asia] Tot Sebi m-a uimit in seara asta, atunci cand l-am vazut mancand singur painica cu cascaval si o felie intreaga de kiwi (pana acum nu i-am dat kiwi decat fff rar si doar miez, fara seminte)![cool] Si tot Seba (ca acum sunt la capitolul laude[:p]), printre altele, nu mai cere "apa", ci "apica"!!![:o)] [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

jone_2

jone_2

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 23:26

uraaa ptr sebi!

sa faceti poze maine sa le vad si eu.

jo [8**] si alexandra [copil]

jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Cornelia

Cornelia

Membru matur

• Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 26 noiembrie 2005 - 00:02

Buna fetelor!

Mav felicitari!

Eu chiar nu mai inteleg [:D]: Unde e intalnirea?

Adina, te rog, imi poti aduce maine cartea?

Xandra, iau si cantarul cu mine.

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Cornelia

Cornelia

Membru matur

• Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 26 noiembrie 2005 - 01:01

Uitasem: Azi am fost cu Stefan la neurolog si mi-a zis ca e putin spastic [bang], dar sigur isi va da drumul, nu are nevoie de nici un tratament si mi-a recomandat sa continuam gimnastica, iar daca la 9 luni nu e in parametrii specifici varstei, sa mai venim la control.

Doctorita e foarte, foarte draguta! Dupa experienta de data trecuta, aproape ca nu imi vine sa cred. Am fost in policlinica si nu a aceptat sa "platesc" consultatia. Asta in situatia in care eu nu am avut nici macar trimitere.

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Panic Questions

• Temperatura uÈ™or crescută

andreia09
    - Ieri, 22:24

• Scurgeri rosii

ionelamaria45
    - mai 27 2022 12:21

• Test de sarcina pozitiv la 5 zile după "menstruatie"

Ramona1090
    - mai 26 2022 05:35

• Lichid amniotic in exces