Sari la conținut

Sari la conținut

- - - - -

Constanta la apel! (57)

148 raspunsuri la acest subiect

roxanaz

roxanaz

Membru VIP

• Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 09:53

neatza neatza na ca eu care eram in top cu trezitul lui Pat azi sunt multumita - a facut okisori la 7.45. ceea ce de la 8 seara.....e o mare performanta! mai face el cate o faza din asta o data pe luna, ca sa nu ne invatam prost! Camelia, scuza-ma, sunt uituca! nu e nici o problema cu wicks. am mai auzit zvonul asta si imi aduc aminte ca l-am mai infirmat o data. nu stiu de unde vin ideile astea.....am mai vazut ca farmacistele cand nu au un produs se reped repede cu "nu se mai fabrica" sau "e retras de pe piata"....eu una ramana uimita, sincer! (alta data cand uit trage-ma de maneca, te rog!) Tania hihihi Bibi sa se ia de mana cu Pat. si asta mai greu la olita.... azi e vant afara dar e cald....asa ca iesiti cu piticii daca nu ploua. noi am iesit un pic aseara pana la magazin....era super incantat de ploaie! (ce gusturi au frateeeee[:D]) gata, la munca cu mine! o zi buna tuturor!

Madamsadamy

Madamsadamy

Membru incepator

• Membri
  • PunctPunct
  • 451 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 09:56

Fetelor .....brrrr,ce frig e afara.La mine e mai nasol ca e si in casa.S-a spart o teava de la caldura si o sudeaza meseriasii de vreo trei zile de ma dispera.Cred ca o sa bag caloriferul electric. Pentru maine ramane stabilit Tomisul?(ora 17?) Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002) http://community.web...ser/Madamsadamy

cornelianeli

cornelianeli

Membru incepator

• Membri
  • PunctPunct
  • 284 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 10:12

buna dimineata
nu e chiar frig afara, daca nu ar bate vantul si nu ar ploua[:D]
eu am fost aseara cu nasii la tomis am stat chiar langa locul de joaca, si gaza lor s-a uitat foarte concentrata la copii
o zi buna

pupici
nunta noastra

jone_2

jone_2

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 10:24

pai ce sa zic de dictionarul pe care il caut?
cum il gasesc si eu si pricep ce vrea alexandra de la mine cum ea hopa! evolueaza mai departe si iar ma bulverseaza.[zid]totusi eu mai cu matematica mai cu calculatoarele...mai greu cu ecuatia asta mica a mea.
cum il aflu pe x ala micu, cum alexandra schimba necunoscuta in y sau mai stiu eu ce alta litera.
asha ca...tot caut sa ii fac adaugiri la manual.
dar sa nu intelegeti ca ma plang.dne fereste!
fara ea nu ash fi rezistat departe de sotul meu.
AngeliquedeS unde umbli?
azi vine mama si tata si matusa mea si unchiul meu si sora mea si uraaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
gata!ma duc sa mai fac ordine ca vine inspectia![:-)))]

jo [8**] si alexandra [copil]

jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Ontica Camelia

Ontica Camelia

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.452 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 10:24

'Neata! Am venit si noi sa dam cu subsemnatul la condicuta [;)].

Tania mersi pt pont - ii uram si noi "La multi ani!" sarbatoritei [s]Andra.

Ce copii matinali avem, si d-ra mea s-a trezit la 6,30 si mi-a adus niste carticele sa ne uitam pe ele [bang].

Roxana, mi se parea mie ca este cusuta cu ata alba, fiindca in Germania se foloseste produsul fara probleme (stiu de la nasa mea).

O zi buna!

poze cu noi

[pup]

Camelia & Alexandra Elena [bonjovi] (27 feb 2004)

Oana

Oana

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 638 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 10:59

Buna.
Jone tu spuneai ceva zilele trecute ca sa nu ne ducem la RDS ca au nu stiu ce probleme, poti sa detaliezi, ce probleme au si mai ales cat mai dureaza ???

Oana si Paul (3 iulie 2002)
poze

lizuca

lizuca

Membru incepator

• Membri
  • PunctPunct
  • 109 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 11:36

M-am gindit ca poate nu va strica o portie de buna dispozitie. Iata citeva adevaruri eterne despre noi si barbatii nostri: Matematica Iubirii • Barbat inteligent + femeie inteligenta = poveste de dragoste • Barbat inteligent + femeie naiva = sex • Barbat naiv + femeie inteligenta = casatorie • Barbat naiv + femeie naiva = graviditate Matematica la Serviciu • Sef inteligent + angajat inteligent = profit • Sef inteligent + angajat incompetent = productie • Sef incompetent + angajat inteligent = promovare • Sef incompetent + angajat incompetent = munca peste program Matematica la Cumparaturi • Un barbat va plati 2 $ pentru un produs de 1 $ de care insa are nevoie. • O femeie va plati 1$ pentru un produs de 2 $ de care insa nu are nevoie. Egalitati & Statistici • O femeie se va ingrijora cu privire la viitorul ei pina la momentul casatoriei. • Un barbat nu se va ingrijora niciodata cu privire la viitorul sau pina cind se va casatori. • Un barbat de succes este acela care cistiga mai mult decit poate cheltui sotia sa. • O femeie de succes este aceea care se marita cu un asemenea barbat. Fericire • Pentru a fi fericita cu un barbat trebuie sa-l intelegi mereu si sa-l iubesti putin. • Pentru a fi fericit cu o femeie trebuie sa o iubesti enorm si sa nu incerci niciodata sa o intelegi. Despre schimbare • O femeie se casatoreste cu gindul ca sotul ei se va schimba, dar chestia asta nu se va intimpla. • Un barbat se casatoreste cu gindul ca sotia sa nu se va schimba, lucru care insa se va intimpla cu siguranta. Tehnica discutiei • In orice confruntare verbala, femeia are intotdeauna ultimul cuvint. Orice cuvint rostit de barbat dupa ce ea a incheiat conversatia este de fapt inceputul unei noi runde de discutii. Cum sa-ti convingi rudele sa nu te mai bata la cap sa te casatoresti • Matusile in virsta obisnuiau sa ma sicaneze la fiecare nunta spunindu-mi: "Tu urmezi!" S-au potolit insa dupa ce le-am soptit acelasi lucru la fiecare inmormintare. O zi usoara tututor mamicilor! gabi & alisia (5 sept.2002)

xandra28

xandra28

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 518 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 12:43

hello iubitele!
am si eu o rugaminte, sper sa nu va suparati, as vrea sa modificati un pic listuta: bb vladut e nascut pe 18.11 si nu 16.11, iar pe mine ma cheama anda, si nu andra.
multumesc mult
pupici

anda, mami de bb vladut
pozici cu mine
bb vladut

Ontica Camelia

Ontica Camelia

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.452 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 13:01

Buna!
Gabi m-am amuzat teribil. Eu mai stiu ca sotul are mereu ultimul cuvant:"Da/asa este draga mea"[^][^], iar faza cu matusile este suuuper (am in neam cateva specimene de genul asta ).[asia] [poc]

poze cu noi

[pup]

Camelia & Alexandra Elena [bonjovi] (27 feb 2004)

ADINUTZA

ADINUTZA

Membru incepator

• Membri
  • PunctPunct
  • 348 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 14:13

Salutare,
L-am luat pe Bodo mai devreme de la gradi pentru ca e invitat la Mc Donald's la o petrecere, la un coleg de-al lui.
Venim si noi la intalnirea din Tomis, de maine.
Abia astept sa ne revedem si sa ne cunoastem.[grup]

noi
tot noi

Panic Questions

• Temperatura uÈ™or crescută

andreia09
    - Ieri, 22:24

• Scurgeri rosii

ionelamaria45
    - mai 27 2022 12:21

• Test de sarcina pozitiv la 5 zile după "menstruatie"

Ramona1090