Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

CRACIUN DE VIS pentru copiii dintr-un orfelinat 2


134 raspunsuri la acest subiect

#11
Jasmine

Jasmine

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.031 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 14:09

Fetelor,stiu ca n-am contribuit cu nimic la actiunea voastra (dar contribui la cea initziata de Tzuni),insa sper sa nu va suparatzi ca ma bag si eu in vorba. Vreau sa va spun ca am vazut in pliantul de la Bricostore ca au la oferta BRAD ARTIFICIAL verde (adica nu argintiu) inalt de 1,80m gata impodobit cu 48 de globuri si figurine,varf si 10m de beteala. Pretul este 1 milion de lei vechi. Oferta e valabila intre 16 noiembrie si 25 decembrie 2005. Nu stiu daca va e de folos informatia asta,dar m-am gandit sa o postez totusi aici. Jasmine si [copil] Radu (26.10.2004)

#12
mihaela73

mihaela73

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 54 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 14:37

M-am intalnit cu Andreea_tx si i-am dat 300 RON (100 de la mine, 100 de la Camelia si 100 de la Adi - 2 prieteni). In posesia celor 1000 RON voi intra mai tarziu, sper totusi ca saptamana viitoare. Ce cumparam cu ei? Chilotei, sosetele...ce ne-a spus doamna directoare? http://community.web...ser/mihaela7373

#13
pashosha

pashosha

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 15:18

Jasmine, super intentia ta..nu ne suparam deloc ..important este sa ajuti..[pup][pup] andreea , mai scrie odata te rog cati bani ti a dat Mihaela ca nu stiu daca am inteles bine.... in o ora o sa sun sa vb cu directoarea sa aflu detalii si despre restul copiilor. am facut rost de agende si pixuri de la o firma italiana pentru copilashi.... http://bella.netfirms.com/ro.htm pashosha mami lui Luca si Maia where is a will, there is a way !!!

#14
carolinah

carolinah

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.568 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 16:06

Pashosha, ti-am dat si un PM. Pot sa vin azi dupa ora 17 sa iau pilota pt femeia de la biserica? Carolina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

#15
pashosha

pashosha

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 16:58

deci, Carolinah..vb la tel[pup] am o intrebare si av cer ajutorul...trebuie sa gasim urgent o fabrica de incaltaminte locala....chiar si din tara, care face cizmulite de copii.... cine ajunge la magazine, uitati va pe cizme la producator... http://bella.netfirms.com/ro.htm pashosha mami lui Luca si Maia where is a will, there is a way !!!

#16
danateo

danateo

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 17:15

LISTA OAMENILOR CU SUFLET MARE bosioc-10 RON mihaela 73 - 1 000 RON de la o prietena(factura) iren- plic la Didi in Germania la sf lunii anculina- cotum de mos - CD si DVD pentru copilashi cosmina 72- combina muzicala Tzuni - 100 RON si prajituri mama Danateo - prajituri terry- ornamente brad catrinadil-biscuiti - napolitane - bomboane-nu are inca certitudinea - banane- de ridicat pe 15 de la Buftea anuc- aparat Canon normal - papusica noua buggy- spectacol FUN SCIENCE olim-pachet Eurolines pe 1 dec catre pashosha(eu) anangel_lexi-prajituri LauraNicole- prajituri oana_mm- prajitura - masina la dispozitie pentru adus banane pe 15 din Buftea andries- 300 RON plus ajutor cu masina, cu anunt in prealabil leditia-beteala si globulete -cateva jucarioare - 30 RON soarenistor- 5 RON ina32 Laura Nicole miag pumpkin diana 9703 antonoaia arhistefy- 50 RON orchid lucia mirela dana 36 Lista donatiilor deja existente Dl.Dr. ANDY BOIANGIU 100 usd oana_mm 40 RON pashosha & oana_mm DVD-VIDEO-TV andreea_tx_30 RON UNESCO-A RAY OF HOPE-periute si paste de dinti terry-100 RON Carolinah - 100RON Aurelia1278 - 20RON Alinutza1980 - 50RON MIhaela73 si prietenii ei - 300RON CONTACTNICOLE - 100RON La Oana_mm 1. Fam. Camelia si Valentin Galateanu - 10 RON 2. Elena Ciuciu - 10 RON 3. Liliana Istina - 10 RON 4. Natalia Diaconescu - 20 RON 5. Gheorghe Mistoiu - 10 RON Va multumim tuturor din suflet[flo][flo][flo] Dana si nazdravanu' de Matei Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim[flo]

#17
andreea_tx

andreea_tx

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 478 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 18:09

quote:
Originally posted by andreea_tx
Am primit de la ALINUTZA 1980 50 ron si de la MIHAELA 73- 300 ron,o sa spuna ea de la cine sunt banii. andreeat
----------------------------------------------------------------------------------------------- Aveti dreptate fetelor am uitat sa pun o liniuta dupa 73.deci suma este de 300 ron. andreeat

#18
pashosha

pashosha

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 22:20

ce dreptate mai Andreea ca ma si gandeam ca avem 73 milioane..hehehheheh fetelor ziceti o fabrica de incaltari de copilasi...pleaseeeeeeeeeee http://bella.netfirms.com/ro.htm pashosha mami lui Luca si Maia where is a will, there is a way !!!

#19
soarenistor

soarenistor

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 50 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 22:24

Gabi -stiam ca Antilopa face incaltaminte pt toate virstele daca e ma interesez . nistor gabi

#20
Anculina

Anculina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 342 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 22:54

Buna fetelor ! Am primit primul raspuns !!! Cofetaria Alice da pentru serbarea din 17 decembrie cate un cozonacel pentru fiecare copil !!! D-na Alice Pascariu mi-a raspuns la mail si mi-a lasat nr d-ei de tel sa o contactez. In caz ca viziteaza site-ul, ii multumim frumos ! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Vorbim. Pup.


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -