Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 11 voturi

Doctori de care sa te feresti (2)


445 raspunsuri la acest subiect

#21
micaalsa

micaalsa

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 683 mesaje

Postat 07 decembrie 2005 - 13:21

Poate cineva sa-mi dea mai multe informatii despre clinica particulara a doctorului Nanu din Cluj? Sunt tare dezorientata pentru ca am inceput sa merg la dansul si pe langa multe pareri pro am auzit si multe contra? A nascut cineva acolo?

#22
puiudana2004

puiudana2004

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 07 decembrie 2005 - 22:10

Fetelor,nu va suparati pe mine,dar sa stiti si voi ca ,CAIETUL GRAVIDEI nu-l mai da dr ginec,ci de de familie atunci cand va ia in evidenta si va trece in registre.Pe mine ma urmareste dr Ionescu de la Caritas,un dr ffff de treaba si caruia ii place ce face,dar si dr de familie care ma masoara lunar,ma cantareste si imi ia tensiunea,asa ca fara suparare.Daca nu v-ati anuntat med de familie e timpul sa o faceti,pt dr se completeaza unul pe altul.Va pup dulce si inca o data scuze daca v-am suparat. Dana[gravi]15+ http://community.web...er/puiudana2004

#23
ama_kaly

ama_kaly

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 35 mesaje

Postat 10 decembrie 2005 - 01:07

dolcebaby tot la dr Constantinescu am fost si eu ieri la un control la cabinetul particular de la sincai si mi-a placut de ea..insa de maternitatea Bucur nu am citit lucruri bune..

io[gravi]19+(maine 20) cu [baietel] Seby

[foto]Poze mami si bebe

Bebe

#24
mihaser

mihaser

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.792 mesaje

Postat 12 decembrie 2005 - 18:07

quote:
Originally posted by Mirela72
Dr. Margan (el, ca sunt sot si sotie)de la spitalul Bega pt. ca o colega de salon n-a avut sa-i dea 6 milioane pt. o nastere naturala cu un bebe foarte mare (avea femeia doar 4 milioane) a lasat-o sa nasca cu rezidentul cu toate ca era de garda. A stat la el in birou si a urmarit un film erotic pe Prima Tv (era noaptea) iar femeia era sa moara si s-a rupt toata saraca, bebele a avut 4,5 kg. Si a fost in evidenta la el, a urmarit-o toata sarcina pe bani grei... Mire-mama de fetita frumoasa
Ceau! Si sefa mea a avut probleme cu un medic ginecolog de la Bega ... tot sot si sotie. Ea i-a spus ca s-ar putea sa aiba sindromul Down copilul si tot felul de cazuri de sindrom din asta...A plecat din cabinet foarte speriata...si a cam costat-o tot stresul asta ptr ca a nascut prematur...insa un copil sanatos tun, care a luat in greutate si acum e ok...are 4 luni Evident nu a mai mers la d-na dr respectiva! Eu nu inteleg ce naiba au in cap medicii astia...?! Mihaela

#25
dolcebaby

dolcebaby

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 314 mesaje

Postat 14 decembrie 2005 - 08:21

Imi cer mii de scuze pentru gafa care am facut-o fata de Cristina Ioana dar am avut impresia ca este din nou insarcinata... IARTA-MA Cristina !!! dolcebaby

#26
CristinaT

CristinaT

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.763 mesaje

Postat 14 decembrie 2005 - 09:17

quote:
Originally posted by dolcebaby
Imi cer mii de scuze pentru gafa care am facut-o fata de Cristina Ioana dar am avut impresia ca este din nou insarcinata... IARTA-MA Cristina !!! dolcebaby
Pai chiar este. Uite citeste mai bine: Originally posted by Cristina_Ioana Dolcebaby, eu acum sunt insarci in 10 saptamani si merg la DR LEMNETE de care sunt fff incantata...dansul este la Polizu, dar are si cabinet particular, sunt tare multumita. Daca vrei sa te duci nr este 3142774. Bafta multa ! Pup Cristina + bb 9 sapt 6 ani -14 februarie 2006

#27
cypocs

cypocs
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 15 decembrie 2005 - 11:30

CRISTINA _IOANA, de dr Lemnete eu nu stiu nimic , dar ai vazut subiectul postat de Anda "la pomul laudat...."si avusese multa incredere in el .Tu iesti singura care poti trage o concluzie , dar e bine sa stii si alte pareri. ALIA http://community.web.../user/cypocs101 http://tickers.Ticke...k/9ad9/preg.png

#28
Siminaf

Siminaf

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.901 mesaje

Postat 15 decembrie 2005 - 23:02

Vezi si la "Nasterea pe glob", e un subiect special dedicat lui. Eu nu l-am citit, dar pe tine cred ca te intereseaza.



Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

#29
ChrisDun

ChrisDun

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 485 mesaje

Postat 17 decembrie 2005 - 01:40

Despre Lemnete


Christina

#30
lavi02

lavi02

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.184 mesaje

Postat 17 decembrie 2005 - 01:54

...si asta este subiectul despre dr. Lemnete de la Nasterea pe glob, de care zicea Simina: http://www.desprecop...?TOPIC_ID=62867


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -