Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

tinctura Branca Ursului


136 raspunsuri la acest subiect

#31
25miky

25miky
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 22 octombrie 2005 - 15:38

[biz]hey ,nimeni pe aici? [biz]m-am plictisit ,as avea o groaza de facut dar pana aflu rezultatul stau in stare latenta ,sincer fetelor ,voi ce credeti? ce poate sa insemne o liniuta ,si inca una f subtire? si acum il am si ma uit la el [bang][bang][bang] ,o.k nu va mai stresez ,va pup miky

#32
Tabitha

Tabitha

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 511 mesaje

Postat 22 octombrie 2005 - 17:16

Am si eu o intrebare. Azi auzit cumva vreun caz in care Branca Ursului a avut rezultate la barbati diagnosticati cu azoospermie? Multumesc mult. Tabitha

#33
rocado

rocado

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 99 mesaje

Postat 22 octombrie 2005 - 18:15

quote:
Originally posted by 25miky
[:D]Hey fetelor ,mi-a fost dor de voi! Ali am intrerupt la ovulatie ca mi-a fost frica sa nu afectez o posibila sarcina ,dar apoi ,Rusii nu mi-au mai venit la timp asa ca am inceput dinou vreo 3 zile pana am simtit eu ca menstruatia imi vine,cu dureri de sani...dar.... nu a venit...[:D]si au trecut 9 zile[:D][:D][:D][bascket],asa ca am facut test azi dimineata ...si a aparut... o linie groasa cu una subtire ,aproape invizibila ,dar e acolo ! m-am uitat de o mie de ori la test ,caci oficial l-am aruncat la cos asa suparata am fost apoi ,am mai verificat odata si erau 2 ,una f . subtire,asa ca am dat fuguta[bicla]la spital cu sotul ,care era transpirat tot ,avea emotii[detectiv] ,mi-au dat tot un test de urina ,partea proasta e ca trebuie sa astept pana luni rezultatul[V] dar sper sa fie bine ,cat despre gustul tincturii ,m-am obisnuit cu el ,dar sotul il uraste ,nici nu vrea sa ma pupe dupa ce beau apa ha ha ha , fetelor sa dea Dumnezeu sa ne vedem cu toate[gravi][gravi][gravi] cu bebei frumosi,va pup pe toate ,miky[si-eu] ps ;asa cum am mai spus ,fetele cu probleme de ovulatie ar trebui sa incerce ,eu nu aveam dar acum cu tinctura ,am avut ovulatie pt prima data si menstruatie regulata,va pup. miky
dupa mesajul tau, mi-am facut din nou ambitie sa incep tratamenul cu BU, eu am incercat sa-l tin, dar nu am reusit decat cateva zile, mi s-a parut tare scarbos la gust. Spune-mi te rog, deci o lingurita amestecata in apa sau o lingutita si apoi beau apa? Tu ai tinut cont de acea 1/2h inainte de masa?

#34
piccaflor

piccaflor

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 280 mesaje

Postat 22 octombrie 2005 - 22:56

BUBULINA super interesant articolul...merci[flo].. Sotul meu a zis ca nici nu se gindeste sa ia...a zis ca el asa "dupa ureche" nu ia nimic...ufff,nu stiu cum sa-l conving[mariaj]...dar gasesc eu o metoda pina la urma...ma gindeam,cum or fi pastilele?...nu se pot sfarima si pune in mincare?[:D]...cu tinctura n-am nici-o sansa sa-l pacalesc din moment ce miroase asa tare a alcool... Pupici

#35
25miky

25miky
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 24 octombrie 2005 - 02:03

[:D]Buna Rocado ,pui o lingurita de BU intr-un pahar mare de apa ,si bei ,o sa te obisnuiesti cu gustul repede ,mi-e chiar imi lipseste[alcool]dar trebuie sa astept rezultatul testului de sarcina de la spital ,nu iau la menstruatie ,dar in rest beau cate 3 pahare pe zii ,poti sa incepi cate unul ,nu incerca fara apa ,e yachhh ,succes[cheers] PICCAFLOR incearca sa ii pui in cafea ,abia se simte ,nici sotul meu nu vrea din cauza mirosului ,dar orice gatesc strecor putin[cina2],bafta! miky

#36
ali

ali

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 732 mesaje

Postat 24 octombrie 2005 - 09:44

Doamne ajuta Miki! Tare m-as bucura.Sa ne dai de veste imediat ce afli rezultatul.Asteptam o veste buna ca sa avem motiv sa bem[cheers] ali

#37
bubulina1

bubulina1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 885 mesaje

Postat 24 octombrie 2005 - 10:45

Bafta multa Miky! Sa dea Dumnezeu sa fie cu ochisori [bibe]. Da-ne de veste cand afli rezultatul testului de sarcina! "Speranta moare ultima"

#38
rocado

rocado

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 99 mesaje

Postat 24 octombrie 2005 - 10:59

25miky multumesc, astept sa ne dai vestea cea buna!!

#39
piccaflor

piccaflor

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 280 mesaje

Postat 24 octombrie 2005 - 15:00

MIKY multumesc[pup]...Multa bafta!

#40
25miky

25miky
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 24 octombrie 2005 - 20:30

[:D][:D][:D]hey fetelor sunt[gravi]am aflat rezultatul acum[grup] ,sunt supppeeer fericita ,doctorul presupune ca sunt in 5 saptamani jumate[berica],va pupppp pe tooooaaateee!!!! miky


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vouchere materna

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:48

  • Curs prenatal: nastere naturala

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:35

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -