Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cum stiu daca trebuie sa fac pasul...?


28 raspunsuri la acest subiect

#21
iren

iren

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.502 mesaje

Postat 08 septembrie 2005 - 15:08

Dora, itzi doresc sa tzina skimbarea asta a lui, daca e hotarit sa nu va piarda, va fi constant in a se implica in activitatzile familiei.

Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia turbo[majoreta]
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

#22
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 13 septembrie 2005 - 23:41

Bravo,Dora! Ti-am citit povestea....greu,tare greu,dar uite ca ai reusit.Oricum,nu slabi cureaua,nu te culca pe o ureche ca ai reusit.Asa sa procedezi de fiecare data,ca altfel...... Si....Dora,mai multa comunicare,multa,multa! Succes si felicitari! I-ai recistigat tatal micutei....asta e mare lucru. Ti-o spune o mama care n-a mai reusit sa faca asta.....din pacate BRENDA "Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita" http://community.web...er/brendamitran

#23
SIMONABB

SIMONABB

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 175 mesaje

Postat 14 septembrie 2005 - 15:25

Dora, nu vreau sa te descurajez, dar orice minune tine 3 zile (sau ma rog ... multiplu de trei, 3 ore, 3 sapt etc) Simona http://community.web...m/user/simonabb

#24
monagan

monagan

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 436 mesaje

Postat 20 septembrie 2005 - 20:09

Dora, te felicit pentru ca ai reusit cat de cat sa-l aduci pe calea cea buna, DAR eu spun sa fii precauta si in continuare, sa nu lasi garda jos.Daca o lasi s-ar putea sa reinceapa iar sa-ti faca tot felul de figuri.Inainte de a face pasul decisiv e bine sa incerci sa salvezi ceva daca se poate si daca ai cu cine. DORA......tot inainte ce e de bine. MG

#25
dora78

dora78

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 499 mesaje

Postat 24 septembrie 2005 - 10:48

N-am mai scris de mult pe-aici... de fapt nici pe forum in general n-am fost mai "harnica'... Sa-mi fie rushinik...!
Despre NOI, totul e bine, au mai fost momente cand uita ca existam, dar s-a trezit ca dupa un dus rece... Nu ne mai certam, nici nu mai ridicam tonul...si daca nu-i vine la indemana expresia fetei mele, imediat sesizeaza si ma intreaba daca totul e ok... Deocamdata trebuie sa se obisnuiasca sa faca una-alta prin casa, fara sa mai "cotcodaceasca" sa-l stie tot cartierul, sa se obisnuiasca sa stea mai mult cu micutza noastra... Iar eu trebuie sa ma obisnuiesc sa nu le mai fac pe toate singura, ca pana acum, ca e si el ditamai barbatu' si are responsabilitati...
Mai avem de invatat...
As scrie mai multe, dar sunt atat de tare racita, ca ma doare capul si vad triplu in fatza ochilor... asa ca va pup si multumim de incurajari!!!!

Dora, mami de [copil] Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea


#26
ELIZA MIRON

ELIZA MIRON

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 295 mesaje

Postat 24 septembrie 2005 - 15:18

Ma bucur pentru voi! Daca esti racita roaga-l sa-ti faca un ceai, sau un masaj...pisiceste-te putin si fa-l sa se simta util ca te ajuta cumva! Numai bine![;)]

#27
dora78

dora78

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 499 mesaje

Postat 26 septembrie 2005 - 10:25

Ei, pai normal... mi-a facut ceai, mi-a cumparat pastile... m-a ajutat sa pun zarzavaturi pe iarna... m-a carat in brate cand am adormit pe canapea in sufragerie... si nu m-a scapat :)) Ma simt bine acum, am intrat un pic pe forum inainte de a o "sterge" la scoala... Va pup si... feriti-va de raceala!

Dora, mami de [copil] Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea


#28
anaelle

anaelle
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 27 septembrie 2005 - 11:07

Felicitari Dora pentru realizare.[cool] Sa dea Domnul sa o tina tot asa, nu care cumva sa incerce sa redevina cel ce-a fost... Din cate am citit, sunteti pe calea cea buna si sper sa avem doar vesti bune de la voi. [cheers] Despartirea ar fi fost o solutie doar pentru voi, cat priveste micuta.... ea sufera si va suferi ori de cate ori va certati in prezenta ei, iar in cazul unui divort.... suferinta ei va fi nemasurata. Sfatul meu e acelasi: Fii diplomata si nu lasa garda jos. Bafta in continuare Mara mamica si Teodora iubitica

#29
dora78

dora78

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 499 mesaje

Postat 29 octombrie 2005 - 10:39

A mai trecut o luna... si spun cu mandrie ca totul e foarte bine!!!
Va pup si va multumesc ca ati fost alaturi de mine!

Dora, mami de [copil] Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -