Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Prieteni pentru totdeauna!!!!! Chapter 8


303 raspunsuri la acest subiect

#41
louisea

louisea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.555 mesaje

Postat 27 septembrie 2006 - 22:33

[:-)))] Li .. hehehe nu se stie niciodata cand se iveste alesul [:D]
Macar era dragut? :)

Sunt avanataje si dezavantaje la mers in week-end la scoala. E prezenta obigatorie la ore?
Ma gandesc ca in timpul sapt. poate te-ar aglomera, tu avand si job-ul.

Ingeras bine ca a fost numai atat si se simte mai bine.
Uff stiu ca de multe ori zicem (in anumite momente) ca ne-ar fi mai bine fara parinti, dar abia cand nu-i mai avem printre noi ne dam seama cat de valorosi sunt si cat de mult tinem la ei [:(]

Bandit e bine si uitai sa va zic piu-piu sa nu-l dochi [popa] ca tare cuminte s-a facut [^]
Adica dupa ce 2 ani era permanent afara, prin gradinile vecinilor, iar acasa venea numai sa manance, de cand ne-am mutat cred ca max. 2-3 ore pe zi e afara. Dar noi nu se suparam [il]
In curand trebuie sa-l duc la vacin si cum nu-i place sa merga cu masina, face cam urat. Se plimba prin masina [:D] si se uita pe geam. Dupa ce revenim acasa trebuie sa aspir in masina.

Tu mai ai numai un pic. Cand incepi?

Will vrei sa faci meditatii cu Li? [:-)))]
In place ca ai atatea proiecte si esti activ, totusi sa nu-ti neglijezi scoala, mai ales ca ai bac-ul in fata.

Ana1 si Pisi ce mai faceti? Ne e dor de voi..

Eu azi avusi liber. De acum incolo, am miercurea libera de la facultate, si n-am fost nici la servici. In schimb am fost la dentist, la controlul de 6 luni. Nu mi-au gasit nici o carie [^]
Dupa m-am intalnit cu o prietena, cu care am fost la scoala de limba si am sporovait.
Aaa si mi-am obosit neoronii incercand sa pricep niste paragrafe [xx(]

Ma duc sa vizionez "Desperate Housewives" [:p]


#42
nuschu

nuschu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 316 mesaje

Postat 27 septembrie 2006 - 23:11

N-am mai fost la film, m-a deprimat ploaia.

Am fost pana la Pta Victoriei sa-mi platesc telefonul si era un rai pe carosabil... Masini f putine, gratie francofoniei canibale [:D], insa metroul a fost un cosmar ! Am nimerit in bratele unui baiat, la o frana [:D].

Ingerash, ma bucur ca mama ta e bine [flo].

Maine seara se pare ca merg la un spectacol cu violonistul ungur, Marton smth, cel cu Stradivariusul.

Unde sunteti, feteleeee ?

Va puuup


************
Li

#43
louisea

louisea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.555 mesaje

Postat 27 septembrie 2006 - 23:38

Suna interesant cu varianta on-line. N-am mai auzit asa.
Te scuteste de deplasat [:D]

Hihihi Daca nu v-ati uitat unul la altul atuci "dragostea la prima vedere" nu a fost posibila [:-)))]
E las ca daca sunteti facuti unul pt. altul, te va gasi si te va lua cu el pe un cal alb [:D]
Cate mai debitez [mariaj]

M-am uitat la film si tare m-a distrat :) Ca de altfel toate episoadele. Voi il vizionati? banuiesc ca se difuzeaza si in .ro, nu?
Sau nu va pasioneaza seriale din astea? [;)]


#44
nuschu

nuschu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 316 mesaje

Postat 27 septembrie 2006 - 23:52

Iar e zapacit DCul [alcool].

Lou, nu era rau [:D], ne-am fastacit rau amandoi si eu ma inrosesc instant cand ma simt prost. Asa ca m-am uitat numa in podea restul drumului [:D]. Avem noroi pe botul pantofilor.

Congrats' pt. dentist.

Nu stiu cum va fi cu prezenta. Ideea ar fi ca as putea sa ma mut la varianta online, ca desteapta de sora-mea m-a pus la ID. La online tb sa fii pe chat/mess (nu stiu bine) la ora X, ziua X.


************
Li

#45
ingerash

ingerash

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 680 mesaje

Postat 28 septembrie 2006 - 01:43

aloha dragi copii :)
Mey Lou, imi place de tine, anticipezi tot ce zice Nu/Li de tot dadeam scrol sus jos sa ma prind si io care-i treaba [alcool][:D] acuma pe bune...abia astept sa se rezolve problema asta cu DC-ul ca mor incet cu raspunsurile astea alandala Mi-ai adus aminte ca si eu tre' sa-mi duc copilu' din dotare la vaccin...daca ai stii ce chin ii [box] [bruta][mariaj] [duel] [huta] [poc] [neand] [sm] [vrajitor] [zz]!!!!
Nu/Li, n-am stiut ca poti sa faci si asa ceva on-line [:0][cool]
Ana2 si Will, 5 minute de rusine ca va certati [8D]
oare ce mai face Sym cu fetitele ei? dar Him...?[hippi]

va pup pe toti

#46
nuschu

nuschu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 316 mesaje

Postat 28 septembrie 2006 - 13:42

Neata, lume !

Sa stiti voi ca e ceva cu mesajele astea. Toate rapsunsurile Louisei apar dupa afirmatiile mele. Sau viceversa [alcool] [:D]. Te uiti si vorba ceea "Si cloppteii linca-linca".

Da, Lou, nu ma indoiesc de viitorul nostru impreuna [:D]. Poate intr-o alta viata.

E(ra ??) si la noi Desperate housewives, nu stiu pe la ce serie/episod a ajuns. Eu am mai urmarit si nu prea, nu prea sunt genul "series". Doar daca prind asa, vreunul.

Ingerash, si dupa vaccin, mai ai casa intreaga ? Si veterinarului nu-i explodeaza cabinetul ? Ca dupa emoticonii pe care i-ai pus... [:-)))]

Ana1, Ana2, Pisi, v-am dat in consemn la frontiera. Sa ne anunte daca va zburataciti spre tarile calde [:D]. Will probabil ca nu-si vede capul de hartoage, cu piesa, bacul...

E o vreme f. urata la noi. Nu e frig, dar ploua si e f. intunecat. Maine ma duc la o cununie si sper sa se faca mai bine, sa nu topai toate baltile.

Am mult de lucru, cum se strang ele toate in acelasi timp... Dar maine nu vin la birou.

Spor la treburi, copilashi !


************
Li

#47
William

William

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 132 mesaje

Postat 28 septembrie 2006 - 22:01

Daps, ce sa fac si eu cu piesa imi caut de munca. Cand iesiti la cafea:P,in rest mi-am facut azi prietene la interviu si am facut schimb de mess, a fost cel mai hazliu interviu posibil, plus ca era un tip de 50 de ani, si restu eram numai tineri:P. In rest mai vb :P

Join my forum :D

#48
ana_maria222

ana_maria222

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.803 mesaje

Postat 28 septembrie 2006 - 22:32



ce fac fetele???????????[il]

eu nu am chef de nimic de vreo 2-3 zile...ma doare coloana de mooor....iar acum ao o durere de cap colosalaaaaaa!!!





Tine aripioara asta, voinice...



Ajut-o pe Barbye



ZIUA MEA



Pozeeee









#49
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 29 septembrie 2006 - 01:14

Salutare!



Pe mine sa ma iertati daca nu mai dau pe aici,dar sunt la limita cu timpul.Si trebuie sa ma credeti pe cuvant ca in fiecare deschis subiectul de cel putin 2 ori si pana la urma nici macar nu apuc sa va citesc[:(]..





Si mie imi este tare dor de voi si sper sa apuc sa ma vb cu voi in curand[:D]



Va tin la curent ca acum trebuie sa ma si mut si poate ca nu o sa am nici net o vreme,nici nu stiu [q][q][q]]



[pup]



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#50
ingerash

ingerash

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 680 mesaje

Postat 29 septembrie 2006 - 03:46

ceau copii!!!!

am intrat numa sa va salut k e tarziu...am fost la intalnire cu fetele de la topicul O alta Timisoara :) si acum zac pe mess [hot]
maine e ultima zi de vacanta[hot]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -