Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Nu stiu ce sa fac!


23 raspunsuri la acest subiect

#21
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 18 august 2005 - 18:28

Intre timp cum mai stau lucrurile? BRENDA "Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"

#22
adrienne12

adrienne12

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 804 mesaje

Postat 22 august 2005 - 06:11

Violeta eu zic ca e f. bine ca te gindesti in primul si in primul rind la fiica ta. Chiar daca are 5 ani ea vede, simte si nu uita... In al doilea rind indiferent daca barbatul cu care te intilnesti tu acum e cel mai potrivit pt. tine, cred ca este prea curind sa iei hotarirea sa ramii cu el pt. restul vietii la o luna dupa ce sotul tau a plecat de acasa. Nu cred ca poti cunoaste bine un om intr-o luna si in al doilea rind tu acum esti vulnerabila si poate judeci totul prin prisma femeii ranite... doar o parere. Sfatul meu este sa nu te grabesti cu judecati de genul asta (e.g cu cine te recasatoresti) ci sa vezi de fiica, sa termini divortul si sa lasi viata sa intre in normal... dupa asta vei fi in stare sa gindesti cum trebuie.... cruise:http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

#23
violeta69

violeta69

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.547 mesaje

Postat 05 septembrie 2005 - 16:42

M-am intors....... Va multumesc pt. mesaje.... Vanesa,cred ca tu esti de profesie jurist.....sau oricum ai cunostinte in domeniu!M-ai lamurit ...si ai dreptate in ceea ce spui,asa gandesc si eu...... vreau doar sa am pe cineva alaturi,cu care sa pot schimba o vorba,dar asa cum spune si Ileana e prea devreme pt. a avea un iubit,desi cred ca atunci eram putin "disperata" si asta-mi doream.......acum sunt putin mai linistita si iau lucrurile mai usor! Sigur ca nu ma afisez cu prietenul acesta in fiecare zi,ne intalnim destul de rar,si datorita programului lui de lucru dar si din pricina copilului....o luam incet! Brenda,sunt bine,m-am odihnit........si nu-mi mai pasa de el! Cel putin asa am simtit cand a venit sa-si vada copilul! De fapt nu am mai simtit nimic.... a fost poate doar senzatia de pierdere de timp! Adriana am grija,cine se frige cu ciorba sufla si-n iaurt, nu ma grabesc sa ma marit ....stiu ca am sufletul "zdrente"! Incerc sa am grija putin si de mine,dar in acelasi timp sa nu-i provoc fetitei mele vreo problema acum sau mai tarziu....... pupici la toti, Elena-V.

#24
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 05 septembrie 2005 - 23:59

Pai in curind n-o sa mai simti nimic,Violeta! Si,daca nu ramineti prieteni,asa cum fac unii,n-o sa mai vrei nici sa-l vezi pe linga copil,iti spun sigur! Tu ai grija de puiul tau,ca e foarte vulnerabil acum.....sa nu faci ca mine! Eu,dupa divort m-am indepartat de Diana si acum mi-e tare greu sa comunic cu ea si am mult de recuperat. Ai grija! BRENDA "Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita" http://community.web...er/brendamitran


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Astăzi, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -