Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!


289 raspunsuri la acest subiect

#281
rizzuca

rizzuca

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 53 mesaje

Postat 21 decembrie 2006 - 11:04

Sper ca nu s-a anulat....[q]

#282
radu300

radu300

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 29 martie 2007 - 12:45

Dupa o lunga pauza o sa-mi fac reaparitia pe acest forum. Si o sa incep cu lucruri bune. Pe rand si in ordnie ar fi: 1. Am relansat siteul PentruNunta.ro am adaugat fotografii noi si o sa incerc sa le schimb periodic 2. Pentru ca numarul de inscrieri la concursul antertior a fost prea mic, doar 3 persoane, am hotarat sa amanam pana acum , considerand ca a fost lansat mult prea devreme. De aceea, pentru miresicile de Aprilie avem un cadou un pachet foto pentru nunta gratuit. Inscrierile se trimit pe adresa pentrununta@ggd.ro 3. Am adus si albumele pe care le asteptati de atat timp, sdi preturile sunt extrem de accesibile. O sa le postez in cel mai scurt timp. Bafta cu pregatirile. ________________________________ "www.PentruNunta.ro"

#283
radu300

radu300

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 30 martie 2007 - 15:18

Pentru ca am primit mai multe intrebari pe mail o sa vin cu precizari vis a vis de concursul cu premiu un pachet foto gratuit. Se pot inscrie: mirese de luna APRILIE sau MAI ale caror evenimente se desfasoara in BUCURESTI si nu au contractat deja astfel de servicii. Trebuie sa fie membre ACTIVE pe forumul desprecopii. Extragerea: nu mai tarziu de 10 Aprilie Adresa pe care se pot trimite inscrierile: PentruNunta@ggd.ro Continutul mailului de inscriere: minim ID-ul de pe desprecopii, data evenimentului si locatia (biserica/restaurant). Nu este necesar sa trimite-ti adrese de mail sau numere de telefoane, vom anunta aici care sunt castigatorii. Pachetul consta in servicii foto pentru ziua nuntii, acoperind cununia civila, cununia religioasa, petrecerea si doua sedinte foto private! Fotografiile rezultate vor fi predate pe DVD in maxim 10 zile de la eveniment. MULT SUCCES! ________________________________ "www.PentruNunta.ro"

#284
dianette

dianette

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 169 mesaje

Postat 01 aprilie 2007 - 03:32

Hello, "Radu" si ceilalti[:)]

Am intrat si eu pe aici dupa mult-mult timp.
Si eu pot sa-l laud pe Radu pentru atentia pe care ne-a acordat-o si pentru fotografiile frumoase pe care le avem.
Intr-adevar in ziua nuntii si chiar si-n zilele premergatoare esti asa de ametita si de ocupata incat nu te mai poti gandi si la cate fotografii vrei si cu cine etc. Iar fotograful nu poate ghici chiar totul. Asa ca te trezesti dupa nunta ca ai mai fi vrut sa schimbi pe ici , pe colo (si asta nu numai la foto) dar asta e .. prea tarziu [:D]. Important e sa nu faceti din asta o tragedie si sa invatati sa va bucurati de ce aveti.

Pozele mele sunt la semnatura. Si invitatii mei l-au laudat foarte mult pe fotograf [;)]

P.S. Noi inca nu avem pozele alea in "carcase", pentru ca am tot amanat sa-ti trimitem alegerea noastra. E prea tarziu acum? [:D] N-a trecut decat un an si ceva [:I]

DIANE [foto]
cununie
nunta (pe curand si altele)
diverse chestii pentru nunta & cununie
Honey-Moon Albena
Photoshop

#285
radu300

radu300

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 10 aprilie 2007 - 19:28

Nu s-a inscris nici o mireasa la pachetul foto gratuit pentru aprilie, asa ca pachetul ramane disponibil pentru luna mai. Pentru miresele de luna mai termenul de extragere al castigatoarei va fi 24 Aprilie. Bafta! ________________________________ "www.PentruNunta.ro"

#286
naranja

naranja
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 14 septembrie 2007 - 15:26

Noi am avut un fotograf super la nunta! Am amutit cand am vazut pozele. Tipul se numeste Alin si e foarte creativ si serios.Ne-a facut aproape 400 de poze, una mai frumoasa ca alta. Il recomand din toata inima.Asa l-am cunoscut si noi de fapt, la recomandarea unor prieteni.A lucrat in presa, la mai multe reviste. La cat de frumos lucreaza are preturi rezonabile. Daca vreti detalii vi le dau bucuroasa.

#287
patinaj

patinaj
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 14 noiembrie 2007 - 11:50

a facut cineva o nunta in constanta? daca da, aveti de recomandat un fotograf???? mersi mult!

#288
clau2toma

clau2toma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 210 mesaje

Postat 06 aprilie 2008 - 19:17

Pt moderatori .Daca nu s-a mai scris din 2007 pe tema acestui subiect ,de ce nu se inchide subiectul sau de ce nu il mutati la alta pagina ca oricum nu mai intereseaza pe nimeni ? In fiecare zi trebuie sa ne hidratam cu apa poze cu Zanul meu http://pg.photos.yah...m?.dir=/4f18re2

#289
PISI_LUMI

PISI_LUMI

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 54 mesaje

Postat 27 noiembrie 2008 - 14:57

Radu, crezi ca se mai fac astfel de concursuri si pentru anul 2009, sa stiu daca raman prin preajma sa ma inscriu si eu? [:)]

#290
Cinezee

Cinezee

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 809 mesaje

Postat 09 martie 2009 - 05:54

Radu cred ca este foarte ocupat in caz ca nu vede intrebarea ta , mai bine dai un mesaj privat PISI_LUMI sunt convinsa ca il va vedea mai repede


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -