Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!


289 raspunsuri la acest subiect

#1
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 11 iulie 2005 - 18:33

dragi viitoare miresici din Bucuresti, www.desprecopii.com va propune un fotograf profesionist care va face surprize placute celor care ii folosesc serviciile. Astept sa se prezinte - de la el, veti afaa mai multe detalii. cu drag, [dc]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

#2
olim

olim

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.590 mesaje

Postat 11 iulie 2005 - 18:42

Eu vreau unul pentru Targu Mures pe 20 august.Va rog din suflet. Multumesc mult.[bis]

#3
radu300

radu300

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 00:11

Multumim comunitatii desprecopii.com pentru deosebita ocazie oferita de a ne prezenta. Pe scurt este vorba de o promotie a noastra, adresata miresicilor membre ale acestui site, care consta intr-un pachet GRATUIT cu ocazia nuntii, daca nunta indeplineste urmatoarele conditii: 1. Se desfasoara in Bucuresti 2. Se desfasoara in luna August. 3. Unul dintre parteneri cel putin este membru al comunitatii desprecopii.com Pachetul contine exclusiv serviciile de fotografiere, cu doi fotografi profesionisti si aparatura adecvata, timp de 1 zi, incluzand aici Cununia civila, Cununia religioasa, sedinta foto privata si sedinta foto de la restaurant. Fotografiile va sunt livrate pe cd (sau DVD dupa caz) si numarul lor va fi nelimitat. Din pacate putem oferi un singur astfel de pachet, iar mireasa aleasa va fi rugata sa aiba bunavointa sa permita folosirea fotografiilor (macar partial) pentru a fi aratate si celorlalti membri interesati. Putem aranja pentru Dvs. si realizarea de invitatii/carduri de multumire personalizate la preturi avantajoase. Va multumim anticipat si va asiguram ca nu o sa regretati. Regula de selectie: primul inscris este cel care beneficiaza de pachetul gratuit.

#4
miha_ella

miha_ella
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 10:47

3 septembrie se poate? mihaela www.bridesboutique.ro ever tried. ever failed. no matter. try again. fail again. try better. fail better.

#5
miha_ella

miha_ella
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 10:49

e langa august... [8)] [:I] mihaela www.bridesboutique.ro ever tried. ever failed. no matter. try again. fail again. try better. fail better.

#6
floricika

floricika

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 100 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 11:26

Eu am nunta pe 20 August, in Bucuresti, La Yacht Club si sunt membra DC[^]. Si iubesc fotografiile[bis] http://photos.yahoo.com/flory1008

#7
radu300

radu300

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 11:31

Imi pare rau Mihaela dar promotia este pe August. Oricum toti cei care se vor inscrie aici vor beneficia de tarife speciale (reduse cu 50%). Sper ca pana la 1 August sa termin si siteul si atunci o sa va dau mai multe detalii referitoare la tarifele practicate de noi.

#8
radu300

radu300

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 11:33

Floricika, am fost deja contactat de mail de o persoana. Daca pana diseara nu revine cu post in acest forum, asa cum i-am cerut, atunci TU esti castigatoarea.

#9
floricika

floricika

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 100 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 12:18

[cool] http://photos.yahoo.com/flory1008

#10
olim

olim

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.590 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 12:45

Draga radu 300, pentru targu mures nu ai nimic, adica si daca platesc integral nu ma intereseaza, ma intereseaza un bun fotograf, deoarece am nunta pe 20 august la sovata si nu am pe nineni. Multumesc pentru orice sfat si informatie. [bis]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -