Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Constanta la apel!!! (32)


144 raspunsuri la acest subiect

#21
dadi_t

dadi_t

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 957 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 15:35

Bonjurica fetelor!
Bdana,Mav, saru'mana pt. aprecieri! Mav, o sa-mi creasca nesimtirea si...suncile , daca ma las pe o ureche![:D]
Bdana, un dr. homeopat deosebit de profesionist este dr. Soescu(este o ea)Nr. tel.543358.Nu stiu daca mai este valabil.Daca nu il afli din pagini aurii.Sanatate multa mamei!
Si Cristi este un grasunel si un zambaret! tu mami cum arati? Sa te vedem la ...fata![^]
Cornelia, unde-i albumul mama?
Sinzi- nu e o rezolvare...Ce nu poti combate...evita!TU nu ne vrei, da noi ...TE VREEEEM![dc]
HAI NU FII SUPARATA SI INCEARCA SA NU MAI DESCHIZI SUBIECTE ...INCENDIARE!
Pupici ca sunt bagata in oale!

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ [iepu] Bianca (14 febr'04)

Poze Aprilie!

Ce nu poti controla...evita!

#22
Guest__*

Guest__*
  • Guests

Postat 21 aprilie 2005 - 16:41

Mey Sinzi..tu vorbesti serios? Sper ca e o gluma pe care eu n-am prins-o...cum adica sa nu mai intri pe forum? Cine te-a suparat? Zi-mi mie ca-i dau nana..vb serios...cine? e cumva mamica cu fetita cea plinuta? Lasa..nu pune la suflet toate rautatile. Ce, n-ai ce face altceva decat sa te enervezi din cauza unora? Uite, te invit pe tine si voinikul tau la cofetarie. papam o prajiturica, mai stam de vorba, una alta, ce zici? Astept raspunsul tau..vb foarte serios. Pupici [dual] si fruntea sus![bis] Tatiana si Bia gaza [biz]

#23
BDana

BDana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 134 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 17:30

Tania, multumesc de raspuns. Eu [foto] de cand am nascut am facut prea putine ptr ca atunci cand ma vad in poze ma ia depresia. Nu am mai avut de mult timp si ptr mine asa, ptr sufletelul meu, si asta se vede. Asa ca poze cu mama lui Cristi...cand o sa isi faca curaj (mama, normal).

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze

#24
Guest__*

Guest__*
  • Guests

Postat 21 aprilie 2005 - 20:30

Roxana, ce ma faceti? Maine o astept pe femeie sa vina dimineata. Uff...saraca are multa munca..ca eu nesimtita n-am mai facut nimic. Toata lumea ma intreaba cand imi fac curatenia de Paste..dar eu am Asul in maneca. Maine si saptamana viitoare il scot...si gata, ca prin minune..le fac pe toate. Dintisorul Biutei n-a mai crescut. ori creste, dar n-o mai doare pe micuta mea, ori nu mai creste..deci n-are ce s-o doara.Se vede foarte putin, in schimb se simte bine daca pun degetul pe el..inteapa. Astazi am fost si la plimbare..ca in fiecare zi de altfel. Smecheria mea de copil s-a invatat la aer. Ar sta toata ziua numai afara. E foarte curioasa, se uita la copii, la catei, la pasari..si..bineinteles ca vrea si ea sa mearga pe jos. [dual]

#25
crig72

crig72

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 950 mesaje

Postat 22 aprilie 2005 - 03:21

[hia]
va scriu si eu cateva randuri atat de tarziu ca ziua nu mai reusesc.Sunt franta de oboseala.Abia astept weekendul.
Bun venit fetelor noi!
Laura chiar ma intrebam si eu cum este la rest.beirut.Eu trec zilnic pe langa el si-mi place mult decorul.In rest nu stiam nimic.La mai multi ani!
Tania am vazut pozele cu frumoasele tale.[pup]Chiar si sunculitele tale[:)](nu le-ai vazut pe ale mele ahahahaha)Eu abia astept sa pot sta cat mai mult afara sa fac miscare ca in iarna asta am pus ceva nu gluma.
Cornelia frumoase foc ultimele pozici[pup].Am admirat chiar si bucataria Mariutei.
Va pup pe toate!pe curand!
[pup]si la piticii vostri!

Cristina si[copil] Mariuca
Povestea nasterii

Parada modei


#26
mav

mav

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.482 mesaje

Postat 22 aprilie 2005 - 06:43

Buna dimineata! Copilul meu a vrut lapticul pe la ora 5 (fara ceva[:D]----se trezise de-a binelea[bang]), asa ca.. iata-ma-s!!! Sinzi, atunci cand ai deschis subiectul "Animale in suferinta sau de ce sa renunti la carne", http://www.desprecop...?TOPIC_ID=46943, ar fi trebuit sa te astepti si la reactii mai putin placute pt tine, din partea membrilor DC. Nu te supara ca am pus punctul pe "i" (si am scris aici adresa topicului), dar cred ca era cazul sa stie si fetele de ce ai hotarat tu sa te retragi de pe forum si "sa ne parasesti"! Mie, personal, mi se pare o copilarie sa "pleci" din cauza asta si ma intreb unde este respectul tau fata de noi, care am fost mereu alaturi de tine! Noi cu ce am gresit??? De ce nu-ti asumi raspunderea faptelor tale (faptul ca ai deschis un subiect atat de controversat) si a "alegerilor personale"? Probabil ca te vei supara si pe mine, ca-ti spun lucrurile astea, eu n-am apucat sa citesc mesajul Adelei, care a fost sters de un moderator si care inteleg ca te-a jignit si te-a suparat cel mai tare, dar si asa, te rog sa te mai gandesti! Au fost acolo si multe pareri "pro", nu numai "contra". Fii mai optimista si nu ceda asa usor!!!! Va pupik si va urez o zi buna! [dual] [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

#27
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 22 aprilie 2005 - 10:38

neatza neatza. la beirut e ff misto, si noi am fost acum 2 saptamani ai am mincat ca niste porcinei. nici macar nu am putut termina desertul....ca eram full. Tatiana, sper sa fii multumita de geta, eu una sunt. si nu iti face griji, ca niic eu nu fac nimic decta spalatul pe jos zilnic...ca altfel imi spala grasunu cu limba[:D] o zi frumoasa si senina va doresc tuturor!

#28
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 22 aprilie 2005 - 12:31

Criq, iti multumesc si tie pt. urari ! Uite, si Roxi a fost la Beirut si i-a placut, deci... du-te cu incredere. Am citit si eu topicul acela initiat de Sanzi, mi se pare ca s-au certat absolut gratuit, cine vrea sa renunte la carne renunta, cine nu, nu (eu nu "poci" frate si pace...) Pupi-pupi tuturor ! Laura - mama lui Vlad http://community.web.../user/vladut111 http://photos.yahoo....orea_tatiana111

#29
dianamaria

dianamaria

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 526 mesaje

Postat 22 aprilie 2005 - 12:35

Buna dimineata,

- bun-venit unora dintre voi;
- La multi ani fericiti Laura! si scuze pentru intarziere;
- despre gradinita Piticot eu stiu ca inca exista; anul trecut, cand l-am avut eu pe Tibi acolo, era 60 euro de la 8-16.30, si 40euro de la 8-13.00 (mic dejun, pranz, gustare, engleza, gimnastica, muzica)

Aseara am avut sedinta la scoala. Mi-a zis doamna ca e "brici" la matematica si ca e o "adevarata enciclopedie". Asta ca sa ma laud si eu [:D]- baietii seamana cu mamele [:D].



Diana

POZE :
http://community.web...r/dianamaria007

#30
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 22 aprilie 2005 - 13:13

gagici intru rapid sa va spun ca am primit mesaj de la Cornelia ca are calculatorul virusat si va roaga sa nu deschideti nici un e-mail de la ea! pupici!


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -