Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Constanta la apel!!! (32)


144 raspunsuri la acest subiect

#11
sinzi_ana

sinzi_ana

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.198 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 01:26

Am intrat scurt sa va spun ca eu ma voi retrage de pe acest forum, oficial maine...
Pastram insa legatura prin messenger
idul meu
sinzi_ana

va pup pe toate, am sa va citesc in continuare, dar dupa explicatia de maine (acum sunt foarte obosita) de ce plec, nu am sa mai postez pe DC...

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi [avion]si David[marinar]
David pe malul marii primavara - noi


#12
liris

liris

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.081 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 02:56

Hai ma Sinziana nu pune si tu la inima pe orice tipa care nu are limite si bun simt. zau asa! ramii!!!uite de la mine [pup] dulce. *********************** ooooo....aceste cuvinte ne doare! http://community.web...om/user/s_b2702

#13
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 11:09

Sanzi, nu stiu cine te-a suparat asa de tare, ca nu prea citesc alte subiecte, dar poate totusi te razgandesti. Scriu atatia oameni pe forum, sunt atatea pareri, nu ar trebui sa pui la suflet! Cornelia

#14
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 11:25

BDana, Gentziana, Sanzi, va multumesc din suflet pt. urari ! Aseara am sarbatorit la rest. Beirut de la Dacia (am eu ceva cu Libanul, mey...[:D]). Portiile sunt uriase, preturile medii spre mici, servirea super, muzica arabeasca in surdina, barbatii fumeaza narghilea (din partea casei). Singura mea oftica e ca n-am mai avut loc in burta sa ingurgitez si ceva dulce... Sanzi, nu-i nevoie sa te retragi de pe forum, scrie aici, pe subiectul asta tu stii ca toate suntem prietene. Sper ca nu te-a suparat cineva de p-aici ???!!! Te imbratisez ! Pupi-pupi tuturor ! Laura - mama lui Vlad http://community.web.../user/vladut111 http://photos.yahoo....orea_tatiana111

#15
BDana

BDana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 134 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 11:29

Buna mamici. Sanzi dar de unde atata hotarare? Daca cineva te-a suparat ignora-l si gata! Dar cu noi, restul ce ai?

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze

#16
BDana

BDana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 134 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 12:14

Fetelor cunoasteti vre-un medic homeopat din Constanta ca eu sunt in pana de idei. Si vreau sa o trimit pe soacra-mea la unul, poate isi rezolva problemele.[;)] Multam

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze

#17
caty

caty
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 12:17

Dragelor, revin dupa absenta destul de lunga dar motivata pt ca am avut ceva pb la serviciu, mi-am cautat alt job, am alergat cam mult. Ma rog, pana la urma s-au mai rezolvat din pb dar n-am mai avut timp sa scriu doar sa va citesc. Acuma, ne-am hotarat sa vindem apartamentul si sa ne facem casa (in regie proprie). Sotul meu se pricepe si a zis ca e pacat sa nu facem chestia asta ca din 2007 n-o sa ne mai putem apropia de nici un teren. Asa ca acuma incepem o noua serie de alergaturi si pb. Fetelor daca stiti pe cineva care vinde teren in cta nu central la preturi de care nu te poti apropia, si nu o suprafata f. mare (cam 400 mp) poate imi spuneti si mie. In rest suntem bine, sanatosi, crestem, Dinu e un grasan. o sa-i trimit niste poze taniei (mi-a propus mai demult sa fac asta) sa le pune al ea in album ca eu nu mai apuc sa fac si nici prea priceputa nu sunt. Acuma va pup siva promit ca o sa incerc sa va scriu mai des. caty

#18
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 12:49

Caty, mult succes la constructia casei! Din ce stiu eu, preturile la terenuri sunt f. mari, chiar si in zone mai putin centrale. Loturi de 400-500 mp erau la Primo, dar cam scumpe.

BDana, s-a discutat la un mom. dat de medici homeopati, fetele stiu mai multe...eu sunt cam pe langa subiect.

Laura, imi e o foame...[:D].

Sanzi, am si uitat, eu asteptam sa vii azi cu impresii de la gradi [pup].

Am pus doua poze cu Maria, facute acum doua zile (mi-a luat 1 ora jumate, la conexiunea mea si m-am oprit). Sunt pe ultimul album.

Am introdus si link-ul, ca uitasem!

Va pup,
Cornelia [gravi] (37 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)

http://community.web...er/cornelianis2

#19
gen68

gen68

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 57 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 13:38

mey, sinzi, nu vreau sa pleeeeeci![q]
cine mai imi spune mie ce traznai mai face fii-miu la gradi[:D]

nu pe bune, suntem in postul pastelui, nu te lasa suparata de necuratul, care-si baga coada oriunde si oricum.





gen, mamica doar de [bicla] marius

poze cu de-alde noi



#20
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 21 aprilie 2005 - 14:15

hello gagici Sanzilici nu-ma'nebuni pls. lasa-le incolo pe alea....ce rost are??? fiecare intelege ce poate ca de certat se cearta tot (ya know what i mean) hai [pup]!!!! ce frumos e afara...sper sa nu inceapa si la noi ploile ca in restul tarii. Jone nu ne zici cand e nascuta Alexandra sa scriu in lista? ce are aparatul de e stricat?


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -