Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Constanta la apel!!! (32)


144 raspunsuri la acest subiect

#141
liris

liris

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.081 mesaje

Postat 05 mai 2005 - 15:20

in Olanda si-n Belgia, azi si miine, sunt zile libere de munca. se sarbatoreste capitularea Germaniei si al doilea razboi, 60 de ani. asa ca stam pe acasa. poate iesim cu bicicletele ca e vreme buna. am ascultat pe Exarhu la Radio Guerrilla, pe Internet, si m-am tinut cu miinile de burta de ris, am facut mincare. chestii d'astea. Multe salutari tutror fetelor cu care va veti intilni la Cornelia!! va sarut cu drag *********************** ooooo....aceste cuvinte ne doare! http://community.web...om/user/s_b2702

#142
BB23

BB23
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 05 mai 2005 - 15:40

bUNA ZIUA MAMICI si BURTICI! In primul rand imi cer scuze pentru absenta mea, dar se datoreaza faptului ca ne-am mutat de la RDS la Canal S. Noi suntem bine, am facut vaccinul antitetanos, care chiar nu doare deloc, mai multe calduri m-au luat pana l-am facut....cred ca puteam sa mai fac unul... Bebelinul meu face sport, dar ii este dor de tatal lui, care a fost plecat inainte de Paste o saptamana, a venit acasa, a stat 2 zile, apoi iar a plecat,vine sambata,iar pe 9 va pleca din nou pentru 9 zile...asta este ... Voi intra in prenatal, dar inainte aastept sa vina data de 12, sa mergem la eco. Multi pupici!Mergem sa dormim ca imi cad ochii pe tastatura...de dimineata ma chinui sa recuperez... Alina cu bb Alex in burtica de 29,6 sapt Sunt om cu tine, daca esti om cu mine! http://pg.photos.yah...lbum?.dir=/4fcc

#143
BB23

BB23
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 05 mai 2005 - 15:43

Cornelia...scuze....sa iti traiasca bebelinul, sa fie sanatos, frumos, destept si sa te bucuri de el, alaturi de familia ta. Bun venit noilor burticute si mamicute!! Alina cu bebe Alex in burtica de 29,6 sapt Sunt om cu tine, daca esti om cu mine! http://pg.photos.yah...lbum?.dir=/4fcc

#144
loreen

loreen

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 244 mesaje

Postat 05 mai 2005 - 17:07

Mygirl bagajul meu l-am luat in sala de travaliu, unde nu se stie cat vei fi "cazata". De bani ai nevoie sigur, pentru moasa, infirmiera, asistenta de la copii...Pe cei de-afara nu-i lasa sa intre, in cel mai rau caz pe sot dupa ce nasti.Si am vrut sa stea cu mine cineva, insa directiva directa a dr.Tica seful sectiei era clara, mai ales ca am inteles ca zilele astea au fost probleme pe sectie cu nu stiu ce infectie.Nimeni...Nu-ti face griji pentru bagaj, cand te muta la reanimare ti-l aduce infirmiera.Cel putin asa a fost la mine...nu s-a pierdut nimic. Am si eu niste nelamuriri.De la Bianca au trecut 100 de ani si nu mai stiu cum trebuie sa arate scaunul bebelusilor alaptati.Ce consitenta si culoare trebuie sa aiba...Si e normal sa faca la fiecare supt? A mea a papat de vineri pana azi o punga de 44 de bucati.Nu e supt sa nu faca ... Loreen, Bianca(15.10.96) si Delia 26.04.2005

#145
dadi_t

dadi_t

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 957 mesaje

Postat 05 mai 2005 - 17:46

Va rog sa poftiti la subiectul urmator:
Constanta la apel(33)!

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ [iepu] Bianca (14 febr'04)

Poze Aprilie!

Ce nu poti controla...evita!


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Astăzi, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Astăzi, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Astăzi, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -