Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Raspunsuri la "psihologia copilului" - cind?


2 raspunsuri la acest subiect

#1
Pegasis

Pegasis

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 540 mesaje

Postat 11 martie 2005 - 14:44

Stie cineva daca mai avem psiholog de serviciu? Si daca da, cind revine? Nu vreau sa supar pe nimeni, dar am vazut ca la "Psihologia copilului" mai avem putin si facem o luna de cind asteptam un raspuns la intrebarile noastre. Daca nu mai avem psiholog pe site as dori sa stiu si postez intrebarile mele la "Parintii intreaba". Multumesc.[flo] Carmen ______________________________________________________ "Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume." (Enriyeu Castaldo)

#2
madalina horsa

madalina horsa
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 11 martie 2005 - 23:42

Carmen, nu stiu ce se intampla cu fetele, din cate am observat eu raspundea mai mult Karmen si cred ca deja e prin luna a 7-a, a 8-a, sti cat de greu e acum. Nu am mai urmarit cu atentie postarile ei dar la un moment dat spunea ca are si probleme cu netul. Eu zic sa postezi (pana aflam ce si cum) si la parintii intreaba, nu strica. Si de fapt daca ma gandesc bine, vorba unui coleg de forum, oricum noi facem psihologie pe aici, chiar daca nu raspund fetele de specialitate poate te ajutam noi cu o parere ceva. Subiectele se citesc si aici si la parintii intreaba. Tu faci cum crezi tu ca e mai bine, bineinteles. Seara buna! PS:Uite un extras din ce ne spune karmen la subiectul ei sticky: "... dar trebuie sa se inteleaga ca acest efort este benevol si in masura timpului disponibil. De aceea imi cer scuze fata de acele persoane care nu vor primi un raspuns de la mine. Nu e rea intentie. De asemenea invit toate persoanele care se confrunta cu problema respectiva sa sustina, sa incurajeze, sa ofere solutii, sa ajute, mai exact, persoana in dificultate. De multe ori, deja s-au enumerat sugestii foarte bune la unele subiecte incat era inutil sa mai intervin. Va multumesc inca o data pentru increderea care mi-o acordati."

#3
Pegasis

Pegasis

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 540 mesaje

Postat 11 martie 2005 - 23:51

Madalina, Multumesc. Cred c-am gresit postind subiectul asta. Imi cer scuze, nici macar nu stiam ca Karmen (scuzati cacofonia) e gravida. Binenteles ca acum inteleg. [flo] Se poate inchide subiectul va rog? Carmen ______________________________________________________ "Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume." (Enriyeu Castaldo)


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -