Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Rochii de mireasa!


22 raspunsuri la acest subiect

#11
angi_gemeni

angi_gemeni

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 09 aprilie 2003 - 12:05

Eu mi-am luat rochia de mireasa, acum 4 ani, din Bucuresti, de la Casa Ioanin(Str. Gabroveni, in blocul SHERIFF'S, vis-a-vis de COCOR). Au acolo si atelierul si magazinul. Patroana este o dulcica!!! Iti poti fie comanda ceva, fie sa-ti alegi de acolo(modificarile ti le fac pe loc). Tot de acolo, mi-am luat, acum 2 ani si rochia de nasa. Preturile sunt accesibile, iar rochiile sunt foarte elegante. Deosebite! Angi si gemenii

#12
hi_lara

hi_lara

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 09 aprilie 2003 - 12:19

Fetelor apropo de subiect daca stiti pe cineva care doreste sa cumpere o rochie de mireasca Agnes Toma...din 2 piese corset si fusta, simpla, eleganta, ivory cu gentuta asortata, voal si parura.... la un pret bun...astept sa ma contactati.Pot trimite eventual si poza. mersi frumos Ligia

#13
Camelia

Camelia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 289 mesaje

Postat 09 aprilie 2003 - 12:27

Laura,la saloanele Gabriela gasesti rochiile din revista "Mireasa".Gasesti acolo modele deosebite! Sunt aduse din Italia, daca nu ma inseala memoria, in orice caz sunt deosebite.Materialele sunt extrem de finute si frumoase.Eu am incercat sa-mi fac la comanda (in alta parte)un model de-al lor dar la vremea respectiva nu se gaseau in Ro materiale din alea care, pe langa model, sporeau farmecul rochiilor.Incearca, sunt foarte multe modele si trebuie sa gasesti ceva.In plus, tot ei ajusteaza rochia in asa fel incat sa-ti vina ca turnata.Au si invitatii de nunta deosebite, coronite, voaluri, verighete etc. Daca stii revista "Mireasa", stii si saloanele Gabriela.La adresa asta sunt rochii cam ca cele de la Gabriela :www.geocities.com/nunta_ro/rochii.htm

#14
irinuca

irinuca

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 114 mesaje

Postat 09 aprilie 2003 - 12:33

Laura, si eu am avut rochie de la Christian Philippe in 2001.A costat 5.000.000 da mi-a venit turnata.Nici cand imi cumpar bligi nu-mi vin asa de bine.Mie imi plac cel mai mult rochiile lor si daca m-as mai marita o data numai de la ei mi-as lua rochie Irinuca

#15
irinuca

irinuca

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 114 mesaje

Postat 09 aprilie 2003 - 12:45

Laura, si eu am avut rochie de la Christian Philippe in 2001.A costat 5.000.000 da mi-a venit turnata.Nici cand imi cumpar bligi nu-mi vin asa de bine.Mie imi plac cel mai mult rochiile lor si daca m-as mai marita o data numai de la ei mi-as lua rochie Irinuca

#16
cori

cori

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 09 aprilie 2003 - 13:41

un site interesant www.mireasa.ro succes... Cori [flo] bb Bia si mami Cori [flo]

#17
diana904

diana904

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 98 mesaje

Postat 09 aprilie 2003 - 13:56

Eu am avut rochia de nasa de la Agnes Toma, si mireasa tot de acolo. Au fost f frumoase, fine si simple. Aveau o multime de modele, iar daca te duci din timp (cam o luna jumate inainte) iti poti comanda dintr-un catalog cu modele absolut superbe. www.agnestoma.ro

#18
Lauraa

Lauraa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 427 mesaje

Postat 09 aprilie 2003 - 17:47

Dragele mele , sunt impresionata! Va multumesc mult de tot de informatii! Imi sunt toate foarte utile! Imi plac si rochiile Agnes Toma, si cele de la Christiane Philippe si cele de la salonul Gabriela. Sunteti de milioane, ma bucur ca am avut ideea sa va intreb! Sper sa va pot fi si eu de ajutor vreodata!!! [flo][flo][flo][flo][flo][flo] LAURA

#19
Ubi

Ubi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 205 mesaje

Postat 09 aprilie 2003 - 18:26

Casa Adelina (sau cam asa ceva) pe latura stanga a magazinului Cocor (pe langa Baratie). Cu materialul meu, in 2000 m-a costat 1 mil (asta era pretul indiferent de model). Succes la cumparaturi, Ubi

#20
carmenutza

carmenutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 143 mesaje

Postat 10 aprilie 2003 - 01:16

Laura, eu mi-am cumparat anul trecut in Octombrie, o rochie de la Salonul Gabriela, unde au cele mai tari rochii, pe care le-am vazut pe aici. Sint facute in Italia, de creatori italieni, si mai toate modelele le gasesti in revista Mireasa. Eu am dat o caruta de bani.. 1200 USD, dar am vrut sa fiu o mireasa super..si chiar am fost.[;)] Am cumparat rochia in ideea de a o vinde si eu, bineinteles pe undeva pe la jumatate de pret, eu cred ca merita. Daca esti interesata, scrie-mi si iti dau amanunte. carmen


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Astăzi, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Astăzi, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Astăzi, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Astăzi, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Astăzi, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -