Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Nebunatica Iulia si Salman ...

iulia india

81 raspunsuri la acest subiect

#61
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 02 martie 2014 - 01:09

Eumada, ti- am dat un vot de tableta. Scuze!  [flo2]

 

Victoria_mami, buna treaba! :)))) 



#62
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 02 martie 2014 - 12:08

Are corp ok, dar mi se pare la fel de fada ca si Nicoleta Luciu. Problema mea e ca atunci cand o aud pe femeia asta vorbind imi vine sa o lovesc in fata cu ceva, are un tic nervos care ma scoate din sarite.



#63
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 02 martie 2014 - 13:37

Alizee, merci!  [flo2]

 

 

Ar fi bine daca am putea sa reparam erorile cu voturile involuntare la postarile membrilor sau la evaluarile topicelor. Nu se poate face nimic in acest sens?


Editat de lucialu, 02 martie 2014 - 13:40 .


#64
ellej

ellej

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.991 mesaje

Postat 02 martie 2014 - 17:40



Alizee, merci!  [flo2]

 

 

Ar fi bine daca am putea sa reparam erorile cu voturile involuntare la postarile membrilor sau la evaluarile topicelor. Nu se poate face nimic in acest sens?

Da, si eu as face undo, cand scriu de pe mobil apas aiurea.

In materie de filme indiene am ramas la stadiul de acum 25 de ani cu Lantul amintirilor :) dar recunosc ca mai arunc un ochi pe cancan si stiam cine e domnul.

 

Indiencele sunt foarte frumoase dar mai vor si ei o piele mai alba cu par blond, chiar daca-i din tub :) ca na, te saturi si de icre negre si ti-e pofta de-o chiftea cu usturoi cand si cand :) Si Iulia e totusi frumusica.


Editat de ellej, 02 martie 2014 - 18:12 .


#65
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 03 martie 2014 - 22:27

eu cred ca indiencele pure sunt frumoase asa cum sunt ele! si iulia noastra e frumoasa dar nu va fi niciodata indianca si nu va avea niciodata dansul lor in sange.



#66
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 07 martie 2014 - 09:58

Ziaristii indieni nu sunt impresionati de prestatia romancutei noastre.

 

" Indienii sunt supăraţi că românca le-a luat pâinea de la gură altor dive din Asia, mult mai cunoscute, care tânjeau să obţină acest rol.

Mai mult, prestaţia Iuliei nu i-a fascinat pe jurnalişti, care au fost acizi în aprecieri: “Iulia nu prea le are cu dansul, e cu mult mai în vârstă faţă de toţi ceilalţi din videoclip şi asta se vede. Vocea nu e strălucită, dar s-a descurcat cât de cât cu dansul”, au scris ieri ziariştii.

Mai mult, aceştia au afirmat că Salman a cerut să vizioneze videoclipul înainte ca acesta să fie difuzat, lucru pe care nu l-a mai făcut cu vreo altă protejată de-a lui, lansată la Bollywood. "

 

 

http://www.libertate...sul-484447.html



#67
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 10 martie 2014 - 11:02

"Salman Khan s-a destăinuit într-un interviu în presa indiană, declarând faptul că soţia lui va fi de origine străină şi lăsând astfel de înţeles că în curând s-ar putea însura cu Iulia Vântur, românca noastră frumoasă cu care "a tot fost cuplat" de jurnaliştii indieni.

"Sunt într-o perioadă de tranzit. Şi îmi place. De la 15 ani nu am mai avut parte de aşa ceva. Pentru prima dată am ocazia să suspin. Am suspinat mult în ultimii doi ani şi jumătate. Şi este timpul să mă opresc din suspinat, pentru că se va întâmpla ceva în viaţa mea, în curând. Eu am ca religie umanitatea. Cred în islam, în creştinism şi în tot ceea ce este drept. Soţia mea va fi de peste hotare", a mărturisit Salman într-un interviu.

Salman a recunoscut că este o persoană destul de dificilă într-o relaţie dar că acesta este testul pe care îl au de trecut îndrăgostiţii, pentru a vedea dacă sunt meniţi să fie împreună.

"Când eşti într-o relaţie, o pui la tot felul de încercări ca să îţi demonstrezi că nu te părăseşte. Încerci să fii bun. O tratezi cu indiferenţă. Ţipi, plângi şi când nimic nu funcţionează îi spui să plece. Nu sunt cel mai tare iubit. Am auzit de la fostele iubite că sunt un prieten foarte bun, dar un partener groaznic", a adăugat el. "

 

 

 

http://www.libertate...ana-484778.html

 

Sa intelegem ca Iulia se va casatori cu Salman ?

 

Daca despre relatia cu ea vorbeste, nu i-a fost prea cald in relatia cu el. [hot]



#68
ellej

ellej

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.991 mesaje

Postat 11 martie 2014 - 16:27

Pai sa fie intr-un ceas bun :)  daca cu moga n-a mers poate merge cu mister salman  [:D]

 

Nu inteleg de ce se excita indienii pentru un amarat de rol intr-un film oarecare; la ce cantitate de filme de mana a doua produc ei, precis le va veni randul si vedetelor care au ramas cu buza umflata de data asta  [:D]



#69
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 13 mai 2016 - 11:31

update pe acest front - se pare ca Iulia isi va oficialzia relatia cu frumosul Salman



#70
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 13 mai 2016 - 11:31

Ieri - de mana cu soacra. 

 

Deci pare ca totul e serios.

 

iulia_si_soacra.jpg





Etichetat si cu iulia, india

Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Astăzi, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Astăzi, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Astăzi, 14:42

  • Alegerea numelui

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:20

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -