Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Oportunitati de munca la domiciliu (5)


158 raspunsuri la acest subiect

#21
mihadum

mihadum

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 45 mesaje

Postat 21 august 2012 - 02:09

Si eu lucrez 10-13 ore pe zi. Trezirea e la 5-6 , functie de ce a ramas nerezolvat seara. Cand vin de la munca nr.1 copilul, apoi sotul , restul familiei, prieteni,casa...etc..Tot noaptea ar fi timpul alocat pentru ceva suplimentar. Stiu sa apreciez un astfel de efort .
Pe vw caut proiecte pe care sa le fac in maxim 2-3 zile, asta cu 3000, 5000 de ..."ceva" - tot respectul, eu una nu as putea .

#22
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 21 august 2012 - 12:35

xxxwoman, dar nu sunt mari diferente intre noi, eu ma trezesc in jur de 8.30, dar pana pe la 15 dupa-amiaza, cand se culca Daria, nici gand sa pot lucra... Si eu am stat pana la 2 dimineata sa lucrez, cam asta e limita maxima de rezistenta...



Dar tot nu-mi ies socotelile cu programul vostru, asa atipic cum o fi...



Adica eu incep la 15-15:30 sa lucrez, si pot lucra linistita pana pe la 17:30, cand se trezeste Daria, dar de acolo incolo, nici vorba de timp de lucru legat... Doar cand se hotaraste ta-su s-o scoata afara...







Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Lucrusoare de vanzare...





In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.











#23
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 21 august 2012 - 12:49

https://www.elance.c...ollar/32862365/



https://www.odesk.co...f5471210801790/











Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Lucrusoare de vanzare...





In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.











#24
xxxwoman

xxxwoman

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 301 mesaje

Postat 21 august 2012 - 14:20

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
xxxwoman, dar nu sunt mari diferente intre noi, eu ma trezesc in jur de 8.30, dar pana pe la 15 dupa-amiaza, cand se culca Daria, nici gand sa pot lucra... Si eu am stat pana la 2 dimineata sa lucrez, cam asta e limita maxima de rezistenta... Dar tot nu-mi ies socotelile cu programul vostru, asa atipic cum o fi... Adica eu incep la 15-15:30 sa lucrez, si pot lucra linistita pana pe la 17:30, cand se trezeste Daria, dar de acolo incolo, nici vorba de timp de lucru legat... Doar cand se hotaraste ta-su s-o scoata afara...Din putin se face mult - ajutor umanitar!Lucrusoare de vanzare...In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.
Hi hi... Sfatul meu prietenesc e sa mai faci unul [olala]... nu, nu proiect, copil.... [pup] Fac si eu glume de sant... Cred ca eu am noroc ca se joaca si impreuna, am atentia distributiva, reusesc sa fiu cu capul in 7 parti in acelasi timp (antrenament)... Cu alte cuvinte "I'm a star, baby!". Glumesc si eu... Dar asta chiar e avantaj la mine, copiii se mai intretin intre ei, proiectele-s cu tabele, date, etc, deci nu ma solicita extrem de mult la creieras (in comparatie cu traducerile, ca daca am inteles bine cam asta faci), furnizorii mi s-au obisnuit cu catel, purcel si copil pe fundal la telefon... deci incap si varza si capra (vecinului).

#25
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 21 august 2012 - 14:31

:)



Uite, azi al meu trebuie sa stea peste program 2 ore, ceea ce inseamna ca, in loc sa ajunga acasa in jur de 17, va ajunge in jur de 19. Proasta sincronizare cu mine, pentru ca am de verificat un proiect, si asta dureaza, tre' sa-l trimit diseara.



Mai acu' vreo saptamana, am trantit o criza de nervi cu plans isteric de numa', pe motiv ca, in loc sa incep lucrul la 15, l-am inceput la 20, ca tati n-a observat (ca sa nu zic mai urat) in ziua aia ca am nevoie de ajutor... Clar n-am terminat proiectul seara, m-am trezit la 6 si l-am terminat atunci...



Acum stau putin pe aici pentru ca mi-e copilul in cada, se joaca putin intr-un lighean cu apa... Dar imediat urmeaza masa de pranz...







Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Lucrusoare de vanzare...





In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.











#26
xxxwoman

xxxwoman

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 301 mesaje

Postat 21 august 2012 - 14:35

Ai mei iau si ei masa.. Am ciugulit si eu putin cat sa ma asigur ca au mancat cat au nevoie si i-am lasat sa se destrabaleze singuri prin farfurii... Esti norocoasa daca sunt rare cazurile in care sotul ajunge la 19... la mine pleaca la birou 8.45 si ajunge seara la 8 fara 20... papica, discutii, pe la 22.30 copiii dorm si incepe iar munca... si asta in fiecare zi. Vanam concediul de anul asta cu 2 saptamani libere legate de vreo cativa ani asa...

#27
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 21 august 2012 - 14:46

Al meu incepe la 7:30, cel tarziu la 7 tre' sa iasa pe usa.







Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Lucrusoare de vanzare...





In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.











#28
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 21 august 2012 - 20:08

https://www.odesk.co...11a61574701a29/



https://www.odesk.co...95cb947b38d6c2/



https://www.odesk.co...f6df6d43a1511c/







Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Lucrusoare de vanzare...





In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.











#29
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 22 august 2012 - 00:38

licitat 7 usd pentru taiat timpii morti dintr-un video clip, a castigat alt...roman cu 18 usd...daca licitez mult ma iau indienii si sudamericanii, daca licitez putin ma iau romanii ...cum sa mai fac?!.. :)), o sa ma fixez pe 10usd indiferent de complexitatea proiectului

Nina,mami de, [fetita]




#30
xxxwoman

xxxwoman

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 301 mesaje

Postat 22 august 2012 - 10:12

Nu foarte putin, ca poate lasi impresia de munca fara calitate....

Depinde si cum il agati din mesajul care insoteste licitatia, personalizeaza-l sa vina manusa pe proiect, intreaba-l.. fa-te va esti interesata de proiectul si nu de banii lui :D


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -