Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Experienta vouchere


147 raspunsuri la acest subiect

#141
valentinag

valentinag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.324 mesaje

Postat 11 februarie 2013 - 13:54

Am primit si eu de ziua mea un voucher de pe reduceri azi la un salon, Swiss beauty se cheama, este pe la Basarab! De obicei nu ma tund decat la coafeza mea de vreo 13 ani deja, dar fiind cadou, am zis sa incerc! Era vopsit, spalat, tuns, coafat, tratament cu particule de aur, masca cu particule de aur, masaj capilar, bla bla bla!

Ce sa zic, salonul cam jegosel, praf de un cm pe blatul ala unde-si tin periile, etc..., m-a tuns o tipa care nu prea le are, nu-mi place ce mi-a iesit, m-am mai indreptat eu acasa, nici vorba de tratament, masaje, styling, vopsit, spalat tuns, uscat cu feonul si gata!

Nu-l recomand!



"La vita e bella"

Explore Romania







#142
carmaw

carmaw

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.959 mesaje

Postat 05 ianuarie 2015 - 08:05

fetelor am vazut ca au aparut iarasi vaucere pt marire buze.

A facut cineva asa ceva prin vaucere?

Cum a fost?

RECOMANDATI,?

Multumesc de raspuns chiar am mare nevoie de sfaturile voastre [flo2]



#143
monicabo

monicabo

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.191 mesaje

Postat 09 ianuarie 2015 - 13:38

Am mai tot avut si eu contact pt diverse oferte de reduceri, dar mi-a cam fost teama. Deci de astea de coafura/intretinere corporala/masaj/servicii medicale mi-a fot teama.

 

Singurele vouchere pe care le-am achizitionat, au fost cele in care eram oarecum in cunostinta de cauza, adica stiam locatiile... De ex. reducere la bilete pt patinoar in AFI, intr-o anumita zi, anumit interval orar. Daca stiam ca pot, imi luam. Locatia o stiam, nu avea ce sa mi se intample, doar ca plateam mai putin decat de obicei.

 

Unde mi-am mai luat voucher de la Fundeal sau groupon (parca un an de la unii, un an de la ceilalti) a fost la strandul Tineretului, unde mergeam cu fetele la cursuri de inot. Si ma duceam zilnic, 2 saptamani (atat era o serie). Faceam uneori si cate 2 serii, plus mai mergeam cu fetele si extra ore de inot, si cu acel voucher ieseam clar in castig, decat daca plateam de fiecare data intrarea (care era 20 de lei in zilele lucratoare), iar vouvherul ala pe toata vara costa 120 de lei, deci la 6 intrari deja imi scoteam banii. Pt fete plateam cursurile de inot, iar daca nu faceau inot, intrarea era gratuita pt copii mici.



#144
carmaw

carmaw

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.959 mesaje

Postat 11 august 2015 - 10:52

buna eu intreb eu raspund...da am facut doar o jumatate de fioale de abia se vede....efectul a durat cam 45 de zile si apoi...buzele au fost ca inainte!

deci la max 2 luni trebuiesc refacute aceste injectii dureroase:(



#145
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 12 august 2015 - 12:05

eu am cumparat in Germania voucher pt epilare cu umina pulsatila si sunt nu incantata ci extrem de incantata. Imi voi mai cumpara unul :)



#146
andaghe

andaghe

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.396 mesaje

Postat 12 august 2015 - 12:11

eu am cumparat in Germania voucher pt epilare cu umina pulsatila si sunt nu incantata ci extrem de incantata. Imi voi mai cumpara unul :)

 

Daca vrei sa-mi spui si mie, te rog, ce zona ai abordat cu pulsatila, ca voiam si eu de mult dar nu stiam daca are efect "pe bune" sau doar consum banii....



#147
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 12 august 2015 - 13:06

mi-am luat pt inghinal si am ramas cu nici un sfert din cat aveam. Am facut sedintele in primavara, acum a mai crescut putin dar se merita pe deplin. 5 sedinte am facut in total la 3 saptamani distanta una de alta.



#148
laisha

laisha

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 08 decembrie 2015 - 13:16

Ma bate si pe mine gandul sa incerc niste promo sa vedem ce iasa :) chiar sunt curioasa.

Am mai comandat cadouri de pe net care aveau si voucher sau un cadou gratuit. De ex. mi-am facut o fotocarte la care am primit una gratis. Sunt tare multumita pt ca seara de Craciun o petrec cu gasca de gagici si anul acesta m-am gandit sa fac cate un album cu pozele noastre de mai bine de 15 ani. Si asa am ajuns sa comand de la cei de la Photogo 3 fotocarti si 3 am primit gratis. Sper sa iasa bine




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Astăzi, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -