Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 6 voturi

FIV Europa(29)


194 raspunsuri la acest subiect

#191
bryny

bryny

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 326 mesaje

Postat 31 martie 2010 - 00:29

adijo la mine este o poveste lunga,dar pe scurt eu natural nu aveam mari sanse pt ca trompele mele erau stafidite la ultima laparo vazute si toti dr din roamanica miau sp ca treb sa fac fiv...si noroc cu forumu ca am descoperit viena stii precum colomb america...si cand neam hotarat sa plecam aveam o chlamidia vehe nedescoperita de nimenii pe aicii neam tratat si apoi am facut fiv 1 care a fost un esec tot din cauza mea ca la protocol miau bagat si chlomifem si eu nu iam spus prof Feichtiger cami subtiaza endometru chlomifemu ca eu facusem in tara 2 inseminari si cu stimulare de chlomifem si mia subtiat endo si atunci..alora cam asta e...daca mai vrei sa stii ceva nu ezita da deci doua fivuri[pup]
balanta
esti super tare auzi sati spun si tie cica dupa simtome avem baietii bine eu unu si tu doi[:)]dupa beta cai mai mare...tu fata ai stat in pat dupa ET...numai in pat fara plimbari scurte??eu de data asta nam mai stat in pat mam luat dupa fete si mam plimbat la galop prin neustadt si mau inebunit perdelutele lor de la geamuri ca miam pus si eu la bucatarie[pk][pup]sal pe viitorul tatic[pup]

#192
adijo

adijo

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 559 mesaje

Postat 31 martie 2010 - 00:45

fetelor austriecelor, vad ca amandoua ati facut Fiv la prof... Eu am programare miercuri 7 apr. pt prima consultatie , dar m-au programat la Ana F. Credeti ca are sens sa schimb consultatia si sa cer una la prof? Sau nu conteaza , toata echipa e profesionista si se consulta unii cu altii? N- as vrea totusi sa-mi para rau mai tarziu... Voi ati fost acolo, ati vazut cum sta treaba , ce ziceti de Ana? Eu as fi la al doilea FIV; primul l-am facut in Ungaria; evident ca n-as vrea sa fac o suta de incercari..UUFFF... DAR AM SA VA CALC SI EU PE URME..[pk]

#193
elenada

elenada

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.292 mesaje

Postat 31 martie 2010 - 00:57

Adijo eu am facut fiv cu Ana si rezultatul il vezi la semnatura. Din cate stiu eu ei se intalnesc si discuta impreuna toate cazurile. La ei se face totul in echipa. Daca tie iti da mai multa incredere profesorul atunci fa o programare la el. Decizia iti apartine.Bafta multa iti doresc.



Bryny eu fac bine cu piticii care imi ocupa tot timpul. Au crescut si misuna peste tot asa ca nu mai am timp de nimic. Acum a venit caldura si stam mai mult pe afara ca ne face bine. Ne bucuram de soare. Ai sa vezi si tu cum este la anu pe vremea asta. Si zici ca e baietel. Vezi ca simptomele astea pot fi inselatoare. Nu cumpara inca lucrusoare albastre[:D].[pup]



Liana pup fetele cucuiete.[pup]



Miki [pup]











elena [mamica] fericita de [fetita] Ana Maria & [baietel] Matei Stefan - 18 iulie 2009



Piticii mei iubiti





Povestea noastra in Tabu



***CAMPANIA NOASTRA *** PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!





#194
catalina2307

catalina2307

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.083 mesaje

Postat 31 martie 2010 - 00:59

Va invit la cap. nou aici.



Catalina










Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -