Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

FIV la Cluj 32


229 raspunsuri la acest subiect

#21
Cris_25

Cris_25

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 978 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 23:57

Hey... ce-i asha liniste pe aici? Linistea dinaintea furtunii? [:D]

Eu ma gandeam ca o sa ma urecheati pt absenta (chair daca e motivata ... din cauza job-ului [bang]) , dar se pare ca toata lumea isi face de cap ... Hehe , daca nu-i pe aici uratica sa scoata nuiaua ... nu stiti de frica nimanui ... Ia sa vedem cum iese toata lumea la interval...cu sau fara vesti si noutati ...

Mara draga, tinem pumnii... sa reziste puiutii la dezghet ... Bine faci ca stai mai mult ... Relaxeaza-te cat mai poti ... Ca dupa aia o sa-ti manance urechile bb [pup]

Bruni ... nu era vorba ca incepi si tu? De ce ne tii in suspans? [:I]


#22
medut

medut

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 237 mesaje

Postat 20 martie 2010 - 01:27

Denisa[flo][flo][pup]

Mara uite cum ai reusit sa ne inviorezi un pic si sa mai aparem si noi. Toate gandurile mele bune...ar fi bine sa spargi gheata.
Cat despre serviciu se contureaza ceva, sincer am niste propuneri, joburi destul de grele sau mai bine zis foarte solicitante, stiti ce greu se castiga in ziua de azi banii. Dar sunt foarte optimista si sper sa imi mentin acest optimism cat mai mult. Sunt atat de preocupata sa imi aranjez din nou viata profesionala incat uit de cea personala, si e mai bine, fiindca mi-ar fi greu. Mi-am creat un scut protector care vad ca functioneaza, ca sa ma faca sa uit de relatia perfecta pe care am avut-o dar care s-a dovedit a fi ceva ireal.

Cristina bine ai venit si sper sa ne parasesti cat de repede, dar daca astepti dupa nemaipomenita lege, cred ca din pacate vei sta un pic mai mult cu noi. Dar poate se intampla minunea natural. Am vazut ca suntem de aceeasi varsta.

Vai daca ati stii ce ciuda mi-e sa vad ca lipsesc banii la unele dintre noi si ca din cauza lor ne irosim sansa sau amanam momentul de a fi mame...Sper din tot sufletul sa va gasiti resursele materiale si sa va apucati de treaba

Va pup pe toate si va doresc numai bine.
Mara chiar daca o sa lipsesti si nu ai net, eu promit ca o sa ies cu pompoanele si galeria cat pot de des[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

Medut, viitoare posibila mamica [copil][copil]

#23
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 20 martie 2010 - 04:51



Buna fetelor,

Multumesc de primire,
Sa dea domnul sa stam cu toatele cat mai putin pe aici,eu(noi) in ultima instanta voi adopta un bebelus;da,cred ca voi astepta dupa lista de la stat,de 1 FIV cel mult 2 m-as scobi dar de mai multe nu cred;ha ha ha imi zicea o prietena care si ea are probleme mari ca in ultima instanta infiem unul si o punem pe astroloaga Cristina Demetrescu de la TV sa ne faca compatibilitatea cu copilul si asa sa-l alegem.
Eu ma inteleg super cu parintii si cateodata stau sa ma gandesc ca e o binecuvantare sa fi pe aceeasi lungime de unda cu ai tai;de exemplu sora mea nu e asa cu ei,e tare nasol;pana la urma ar fi bun orice copil fie ca rezonam fie ca nu cu el.
M-a impresionat mult povestea criademei de la capitolul 3 care a reusit si a fost o luptatoare;mi-au dat lacrimile instant.
Nevasta unui fost coleg a facut si ea o gramada de tratamente,cred ca de vreo 10 sau 15 ani,pana la urma a reusit cu FIV la Debrecen si a venit sa nasca la Cluj cu dr. Micu.
Acum au un baietel din 26.02
Sa le traiasca!
Va pup si noul an sa fie un an bun pentru noi.

#24
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 20 martie 2010 - 04:57



Da medut,suntem de aceeasi varsta [pup];vreau doar sa zic ca soacra la facut pe sotul la 44 ani;ce bine fetelor ca traim pe vremea FIV,imi zicea mama ca prin '72 nici nu era ecograf,de ne-am fi nascut la 1700 si regine sa fi fost tot ne trebuia o inseminare,un FIV;cel putin pe vremea asta mai avem o sansa.
Va pup.

#25
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 20 martie 2010 - 08:58




Buna dimineata fetelor!

Va invit pe toate doar la o cafea fara cofeina,ca sa nu facem rau bebeilor din burtica si noi viitoarele mamici sa fim apte,sa ne pregatim corpul fara cofeina.
Cum m-am trezit hop pe forum.
Va pup.

#26
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 21 martie 2010 - 09:45


Hello fetelor,

nici azi nu beti cafea?
eu sunt la a doua fara cofeina;cam nu are nici un gust dar pt.bebe orice.
Va pup si o zi buna!

#27
Lilicica

Lilicica

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 160 mesaje

Postat 21 martie 2010 - 10:51

Cristina... multumim de cafea.... eu tocmai o savurez acum in fata calculatorului.[flo]

#28
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 21 martie 2010 - 23:12



Buna fetelor,

Ce mai faceti?
Eu tocmai am fost la Iulius Mall sa-mi spal putin creierul,a fost tare frumos,multa lume,si gasesti tot ce vrei;m-am relaxat foarte bine si m-am intalnit din intamplare cu o gramada de prieteni si cunostinte;a fost si targul de antichitati;am luat un pliant si cica va fi in fiecare luna incepand din 22 mai pana in decembrie;a fost super fain;
Va pup si va doresc o saptamana buna si o seara placuta.

#29
medut

medut

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 237 mesaje

Postat 22 martie 2010 - 12:01

Neata

Eu am inceput galeria pentru Mara
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]


Mara sa fie cu noroc de data asta!!

[pup][pup][pup] toate fetele

Medut, viitoare posibila mamica [copil][copil]

#30
anamy

anamy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 436 mesaje

Postat 22 martie 2010 - 12:18

buna dimi fetele[flo]
medut [pup]si eu scot majoretele pt mara[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

si sant alaturi de ea,da DD sa sparga gheata si sa reuseasca sa ne traga pe toate dupa ea!!


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -