Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

FIV la Cluj 32


229 raspunsuri la acest subiect

#11
denisa220972

denisa220972

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.090 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 17:46

medut in legatura cu prieteni, sunt pe bara ta de unelte doi ciumpalaci cu + dai si tu clic pe insemnul altui utilizator cu care nu esti prieten. Si vezi ce se intampla[:D], eu am exersat cu tine[:D] si a mers.[pup]

#12
mara72

mara72

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 797 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 18:58

[flo]vin eu cu noutati : luni ma duc dupa omuletii de zapada, sa aprindeti cite o luminare ca sa reziste dezgetarii[asia][asia]voi lipsi toata saptamina viitoare ca ramin la debrecen sa ma mai si relaxez nitel si sa profit de concediu si n-o sa am internet ca sa va pot da vesti. Da stiu ca o sa va ginditi la mine si eu sper sa vin cu vesti bune ca sa mai animam un pic atmosfera pe aici [pup]
bruni tu pe unde umbli? Ai inceput stimularea?Te-am cautat si pe la alte topicuri da nu te-am "gasit "nicaieri [pup]
denisa [pup]
medut cum stai cu gasitul slujbei, inca nimic?
va pup pe toate [pup][pup]

#13
turqoise

turqoise

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 503 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 19:54

ciao fetelor!

mara, [ruga] pentru omuletii tai sa fie puternici si sa creasca mari la tine in burtica[olala].iti transmit un gand bun si o doza de optimism[flo].sa stii ca m-am gandit mult la tine zilele astea[pup]

bruni, cred ca tu stai pitulita si vrei sa ne iei prin surprindere cu vestea cea minunata[bibe].te astept cu drag sa ne povestesti cum a decurs tratamentul.[pup]

restul fetelor, mie tare imi e dor de vremurile in care se umplea un capitol pe zi, cred ca si voua, stiu ca cititi in marea majoritate acest topic insa nu va animati sa scriti din lipsa de noutati, la fel ca si mine dealtfel....va urez multa sanatate si o primava frumoasa(acum chiar vineeeeeee[olala])

bruni&mara , eu scot deja [majoreta][majoreta]

weekend placut fetelor!!

#14
mara72

mara72

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 797 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 20:06

turqoise [flo] multumesc pentru sustinere, sunt optimista, mergem inainte indiferent ce-o fi. Tu ? Ai vreun plan secret?[:D]

#15
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 20:09


Buna fetelor,

sunt noua pe aici,sper sa ma primiti si pe mine,sunt din cluj,m-ar interesa si pe mine procedura de desfasurare a fiv-ului,am inteles ca ne trecem pe o lista si asteptam?,statul plateste pt.250 de cupluri la primul FIV,am inteles bine?
Va pup si sa ne ajute domnul pe TOATE.


#16
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 20:13



Buna mara,
iti doresc succes,va fi bine.
Esti din '72?,si eu.
Te pup.

#17
turqoise

turqoise

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 503 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 20:27

mara scumpa, as vrea eu sa am un plan secret[:D],insa deocamdata ma limitez la cules informatii,adun banuti pt. FIV insa cam fara spor caci nu stiu cum se face dar in fiecare luna imi apare o cheltuiala in plus si nicidecum pe minus[q] si as putea spune ca sunt interesata de un tratament naturist bazat pe produse apicole(pt.sotulica) este un dr. in tg-jiu, dr. Andritoiu, care se pare ca a avut multe reusite in infertilitate cu aceste tratamente, dar dupa cum spuneam, inca culeg informatii[:-@]

#18
turqoise

turqoise

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 503 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 20:43

cristina, bine ai venit si sedere cat mai scurta[:D]
din cate stiu eu inca nu s-a dat startul la programul FIV si sunt o gramada de conditii impuse in care trebuie sa te incadrezi pentru a putea intra in lupta pentru ocuparea unui loc printre cele 250.multa rabdare si succes[flo]

#19
Lilicica

Lilicica

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 160 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 22:33

Mara[pup][pup] te asteptam cu cele mai bune vesti...sa aveti drum bun sa dea doamne, doamne sa reziste la dezghet puiutii vostri si sa stea cuminti 9 luni la mamica lor in burtica.
Turqoise.... cred ca ai dreptate.... din lipsa de noutati nu prea scriem.... dar de citit... citim zilnic ultimele aparitii.
Anamy [pup] ce mai face Surcel.... ai mai fost pe la clinica?



#20
anamy

anamy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 436 mesaje

Postat 19 martie 2010 - 22:55

mara72[pup]sper din tot sufletul sa vii [gravi]de la debrecen,tinem pumnii stransi pt tine,sa fie cu reusita!!![ruga]

lilicica[pup]oh dar mult timp ai stat ascunsa iubita,nu mai stiu nimic de tine!esti bine,tu ai ceva noutati?
la surcel inca nu am fost dar urmeaza cat de curand sa-i fac o vizita in cateva zile.poate ne vedem la o cafea,ce zici?[flo]

restul fetelor
[pup][pup][pup][pup][pup][pup]


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Amniocenteza la 19 săptămâni

    Ana1298
    - Astăzi, 16:15

  • Top 10 lucruri utile consumabile pentru bebeluÈ™i

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 11:05

  • bucurie dublata

    Andrevvv
    - Astăzi, 10:53

  • Diabet gestational

    ClaudiaRamona24
    - Astăzi, 09:07

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -