Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

parinti de copii cu SD 5


145 raspunsuri la acest subiect

#11
paula2003

paula2003

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.725 mesaje

Postat 19 martie 2006 - 10:59

A fost foarte frumos, bine si educativ. Imi pare foarte rau ca s-a terminat. I-am rugat pe organizatori sa mai faca .....Alexa a avut multe de invatat si de aceea sunt foarte fericita. M-as bucura sa se mai faca astfel de proiecte, intalniri in care copii nostri sa se joace, educa....sa invete ceva util si bun.



[bum]









Paula cu Paul & Alexandra

#12
ardeiash

ardeiash

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.960 mesaje

Postat 19 martie 2006 - 23:49

dar cum s-a descurcat? a facut tot ce i s-a spus? s-a incadrat in timp? care-au fost probele?

imi pare rau ca nu mi-a dat prin cap pt 21 mai devreme, dar s-ar fi putut face si de ziua sd asa ceva. bineinteles ca sunt importante si simpozioanele... insa copiii trebuiesc si ei bagati in seama. ati reusit sa organizati ceva> e timpul destul de scurt!!

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

#13
paula2003

paula2003

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.725 mesaje

Postat 20 martie 2006 - 11:58

A fost bine, am sa va explic pe larg daca am timp azi sau maine.







Paula cu Paul & Alexandra

#14
paula2003

paula2003

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.725 mesaje

Postat 21 martie 2006 - 22:08

Sa nu ma intrebati cum a fost la eveniment ca nu am chef sa scriu acum, am sa spun cateva cuvinte dar sa-mi revin.

As fi vrut sa deschid un subiect, o tema dar sa ma adun si sa vad ce sa discut, cum sa sune. ???? Ma gandesc....

Va pupic...







Paula cu Paul & Alexandra

#15
FELIS

FELIS

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.077 mesaje

Postat 22 martie 2006 - 11:51

Ieri am incercat sa postez aici dar nu am reusit... Imi dadea eroare...



Ne-am reluat si noi in sfarsit kinetoterapia de azi... dupa o pauza de mai bine de 10 zile... Ne simtim mai bine si vrem sa recuperam...



Ce sa mai zic despre Mihai... rade toata ziua, face PA... [:D] Alaltaieri am intrat la soacra si ea a venit, i l-am dat pe Mihai in brate ca sa ma pot dezbraca... Cum s-a vazut la buni in brate s-a intors spre mine si mi-a facut PA cu manutza.... [il]



Mai nou... dupa aceasta raceala, cand tati ii zice "bau, bua, pa-pa"etc... el nu mai imita cum face de obicei... la orice ii zici sau faci si el deobicei te imita, acum se face ca tuseste...[alcool]



Am pus si pozite noi in albumul "martie 06" din semnatura




Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero



#16
Stinu

Stinu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 22 martie 2006 - 17:52

paula imi pare rau ca nu am reusit si eu sa ajung la eveniment .Stii cum e,omul propune D-zeu dispune ,Vladut a fost bolnavior ,acum e in convalescenta si nu m-am indurat sa il las cu altcineva .Astept vesti !
Felis ce mari si frumosi ne-am facut ,ma uitam la poze mai vechi si parca e alt baietel .Sa iti traiasca si sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el .Ai gasit bona pana la urma ?
Iustina

#17
FELIS

FELIS

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.077 mesaje

Postat 23 martie 2006 - 00:42

Iustina... multumesc mult de aprecieri[pup]. Da, am gasit bona... Va fi disponibila peste vreo 2 saptamani... Stie despre Mihai, i-a urmarit povestea inca de la inceput, asa ca nu a mai fost nevoie sa trec prin acele momente de explicatii si ganduri daca va intelege sau nu etc...

Sper ca totul sa iasa bine si sa reusesc in ceea ce mi-am propus... si totul va fi, sper, mai usor...[pup]




Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero



#18
Stinu

Stinu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 23 martie 2006 - 13:25

quote:
Originally posted by FELIS
Iustina... multumesc mult de aprecieri[pup]. Da, am gasit bona... Va fi disponibila peste vreo 2 saptamani... Stie despre Mihai, i-a urmarit povestea inca de la inceput, asa ca nu a mai fost nevoie sa trec prin acele momente de explicatii si ganduri daca va intelege sau nu etc...Sper ca totul sa iasa bine si sa reusesc in ceea ce mi-am propus... si totul va fi, sper, mai usor...[pup]Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 "Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero
Ma bucur ca s-a rezolvat cu bona si sa vedem ce o sa zica si Mihaita .Pupici ,Iustina

#19
paula2003

paula2003

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.725 mesaje

Postat 23 martie 2006 - 22:19

Iustina, e o ceata toatala in capul meu, bine ca este bb bine, nu ai avut ce sa piarzi, decat cafeaua de la terasa sau barfele dintre mamici!!!





Paula cu Paul & Alexandra

#20
Stinu

Stinu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 24 martie 2006 - 11:30

quote:
Originally posted by paula2003
Iustina, e o ceata toatala in capul meu, bine ca este bb bine, nu ai avut ce sa piarzi, decat cafeaua de la terasa sau barfele dintre mamici!!!Paula cu Paul & Alexandra
Paula ,imi pare rau ca esti asa de dezamagita !Vladut e bine acum ,el e cel mare ,are 6 ani si 9 luni ,fetita Ana are 9 luni .Am vazut si eu poze de la olimpiada Alexandrei si ma uitam la fetisoara ei ce incantata era !Sunteti o familie foarte reusita si fericita .Numai bine tie si micutilor si pupici multi !Iustina


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -