Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Nunta secolului - vazuta de noi


239 raspunsuri la acest subiect

#21
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 21:40

Chiar ma intrebam de ce nu exista si pe DC un subiect despre nunta lor ca aici, de cand si-au anuntat logodna, dau mereu la tv despre ei atat de mult incat daca n-am stiut pana acum ca prince William are o relatie cu cineva si ca o cheama Kate acum am visat noaptea ca am fost la engagement party si ca am stat de vorba cu prince Harry[:D]...foarte politicos omul in visul meu si fara aere[:D]



Oana_B

______________

I love [il] pink!

#22
AB_AC

AB_AC

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.526 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 21:51

Mey in tot cazul mie mi-au placut fragmentele de eticheta din the punch. Ceva de genul oaspetii dupa ce iau o gura de ceai trebuie sa puna canuta in cescuta la loc... si lingurita se invarte SE-NW:))





Oricum saraca fata a asteptat atat. Dupa ce o terminat studiile n-o miscat un ac doar, doar nu face vreo miscare gresita. O planta ornamentala draguta in asteptarea destinului:)) Nordicii au printese mai active cu bune si rele:))



----------------------





OspitalitateaGaiei

#23
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 21:56

Pai daca mami si tati aveau multi bani ,ce sa faca saraca?[:D]Cica avea nu- s ce job la un moment dat,ceva de forma oferit de niste prieteni ai parintilor ei,ca sa vaza platitoru' de taxe ca -s cuplu modern domne,muncesc .

#24
gogosel

gogosel

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 577 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 22:25

putem vedea nunta in direct,vineri de la 10.cred ca mai pe toate posturile tv.am vazut ca unii si-au instalat chiar corturi pe strada,langa palat,doar doar vor vedea mai bine.

si in biserica au adus nu-stiu-ce pomi inalti de cativa metri;totul va fi decorat cu zeci de mii de flori,cica din drag pt mireasa( are pasiune pt ele)[:-@]

ma rog,fiecare cu destinul lui!

daca eram si eu printesa....[olala]




#25
LauraNicole

LauraNicole

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.880 mesaje

Postat 28 aprilie 2011 - 02:18

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002
Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole
Dar exista zvonuri ca, din cauza casatoriei cu camila Camilla, printul Charles va renunta in favoarea fiului lui, William si ca de aceea William si Kate se grabesc sa se casatoareasca.----------------------------------------------Povestile Alexei: http://forum.desprec...?log_id=148914O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Se grabesc??? Sunt impreuna de 9 ani! Era graba dupa 9 luni, nu dupa 9 ani. Lumea a poreclit-o "Waity Katie" for a reason [:D]_____________________________________________Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella [fetita] 22.05.2008 Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!
Au fost despartiti.----------------------------------------------Povestile Alexei: http://forum.desprec...?log_id=148914O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

#26
monabella

monabella

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 719 mesaje

Postat 28 aprilie 2011 - 03:33

Mey a fost un articol la rubrica de moda din Financial times in ziarul de duminica in care autoarea discuta cum trebuie sa te imbraci la nunta secolului ajungind la concluzia ca rigorile impuse de coroana sint oribile; toc nic mare nici mic, simulacrul ala de palarie care nu tine de ploaie si nu are nici un fel de functionalitate si deux piece cu fusta la nivelul genunchiului. bleah! Soacra-mea se imbraca asa.

#27
blackpanterro

blackpanterro

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.970 mesaje

Postat 28 aprilie 2011 - 04:50

Cum spune Christopher Hitchens, daca il iubeste cu adevarat pe William il va lua de acolo si va fugi in lume sa nu ii distruga familia si pe ei. Ma uit la Kate si parca o vad pe Diana la casatoria cu Charles, proaspata ca o garofita, apoi incet, incet au distrus-o aia. Sper din suflet sa nu aiba si Kate soarta ei(nu ma refer la moarte, ci la o viata plina de tristete)



Adriana mami de Isabelle Marie - 7 luni si Aidan Alexander - 5 ani

A ticket to hell has never been funnier



#28
mathilda

mathilda

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.020 mesaje

Postat 28 aprilie 2011 - 06:50

ce nu-nteleg eu este de ce-n romania pe la toate emisiunile kate e numita cenusareasa.din cate am citit tipa provine dintr-o familie bogata, nu royala dar bogata. deci sa-mi explice si mie cineva ce-nseamna sa fii cenusareasa(moderna).ca-n presa straina nimeni n-a numit-o cenusareasa , dimpotriva toti spun ca provine dintr-o famile instarita.
wil seamana f bine la dantura si zambet cu diana, la chelie cu charles dar e sarmant. si kate pare destul de indrazneata. diana avea o timiditate aparte. ma rog poate a fost si f tanara cand s-a casatorit. caci daca mi-aduc bine aminte in timpul divortului pe la tv diana aparea destul de indrazneata, si avea si alt stil de imbracaminte- rochii mai scurte si m mulate.

#29
mathilda

mathilda

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.020 mesaje

Postat 28 aprilie 2011 - 06:53

ce nu-nteleg eu este de ce-n romania pe la toate emisiunile kate e numita cenusareasa.din cate am citit tipa provine dintr-o familie bogata, nu royala dar bogata. deci sa-mi explice si mie cineva ce-nseamna sa fii cenusareasa(moderna).ca-n presa straina nimeni n-a numit-o cenusareasa , dimpotriva toti spun ca provine dintr-o famile instarita.
wil seamana f bine la dantura si zambet cu diana, la chelie cu charles dar e sarmant. si kate pare destul de indrazneata. diana avea o timiditate aparte. ma rog poate a fost si f tanara cand s-a casatorit. caci daca mi-aduc bine aminte in timpul divortului pe la tv diana aparea destul de indrazneata, si avea si alt stil de imbracaminte- rochii mai scurte si m mulate.

#30
ruxandra_sb

ruxandra_sb

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.540 mesaje

Postat 28 aprilie 2011 - 10:31

[offt]

Citat:
citat din mesajul lui Rayuela

ma bucur ca merge principesa Margareta si nu pseudo printul Paul de Romania,se pare ca numai in Romania ii merge figura de printisor.


asa-zisul "print" Paul nu face parte din Casa Regala a Romaniei, deci nu ar fi putut fi invitat in aceasta calitate



Denn die Ferne ist niemals dort, wo man sich befindet. (Janosch)




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -