Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Unde serbati ziua de nastere a piticului?


7 raspunsuri la acest subiect

#1
sunnyday07

sunnyday07

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 834 mesaje

Postat 11 octombrie 2010 - 14:38

Unde v-ati mai serbat ziua de nastere?

Noi anul trecut am fost la Mc dar acum am vrea ceva cu mai putini hamburgeri si mai multa distractie.

Puteti sa-mi recomandati un loc de joaca? Pana acum am pe lista scurta Kids planet (piata Alba Iulia) si Kiddy Land (splai), selectate pe criteriul apropierii de casa/scoala, dar sunt deschisa la orice sugestii.

Si apoi nu prea stiu ce sa aleg din lista de oferta care este destul de mare: animatori, confeti, baloane, fantana de ciocolata, baloane de sapun, etc. Ce-ati ales si va placut si cam pentru ce ar fi timp in cele 3 ore disponibile in general?

Multumesc! [flo]

Uitasem [:D]... fata implineste 7 ani

de vanzare http://picasaweb.goo...CKfyneHV7fSBIw#

#2
ana_miti

ana_miti

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 275 mesaje

Postat 11 octombrie 2010 - 14:44

Uita-te aici....http://www.insulacopiilor.ro/. Este o varianta. Noi am fost aici anul trecut. Distractie maxima!
Si cu ocazia asta "La muti ani !"



http://www.ccserban.ro/index.html



#3
ingridnen

ingridnen

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.709 mesaje

Postat 13 octombrie 2010 - 18:28

noi tot la Mac, cu maxim 6 copii.... este mai convenabil ca pret si nu ne permitem mai mult

Ingrid si Cristi 7 ani

#4
Lorikay

Lorikay

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.237 mesaje

Postat 14 octombrie 2010 - 13:58

La noi a fost simplu pentru ca ziua fetitei este vara. Am gasit o gradinita care inchiriaza spatiul pentru petreceri (atat interior cat si exterior) si copii s-au simtit super alergand prin gradina plina cu jucarii. Am adus o Alba ca Zapada iar mancarea si sucurile le-am adus noi (ne puteau face si ei, contra cost dar am preferat asa). Noua ne trebuie intotdeauna mult spatiu pentru ca fiecare copil vine cu doi parinti (toti sunt prietenii nostrii si de fiecare data profitam de ocazie sa mai stam si noi de vorba) altfel am fi facut acasa.

#5
Burtocika

Burtocika

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.786 mesaje

Postat 18 octombrie 2010 - 17:05

Lorikay, poti sa-mi spui si mie la ce gradinita ati facut ? Si noi suntem destul de multi adulti, bunici, veri, cumnati etc. si as vrea sa fac o singura petrecere, copiii intr-o parte si adultii in alta, ca sa nu pierd timpul in 2 zile ...



*****************************

mai coase cineva goblen ?

cartile copilariei mele



#6
Lorikay

Lorikay

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.237 mesaje

Postat 18 octombrie 2010 - 17:29

Noi am facut aici: http://www.gradinita...arty-time.html. Este in zona prelungirea Ghencea.
Poti sa dai cautare pe net si mai gasesti si alte gradinite care fac asta mai aproape de tine.

#7
Diana1968

Diana1968

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 71 mesaje

Postat 01 februarie 2011 - 14:21

Buna,

In legatura cu loc de petrecere pt ziua copilului eu va spun unde SA NU MERGETI: KIDDY LAND- Splaiul Dambovitei.
1. Parintii intra noroiosi pe acelasi spatiu de joaca al copiilor si candva va veni si cineva cu un somoig sa stearga mizeria.
2. Copiilor mei li s/a servit, contra cost, caci in pretul biletului (piperat: 35 lei pt 2 ore) nu mai aveau (asa practica lovcurile de joaca ce se respecta) SUC DIN STICLA SPARTA, CU CIOBURI cazute astfel in pahar. Ambii copii au scuipat CIOBURI. CAND LE/AM REPROSAT AU REPETAT CA NISTE PAPAGALI PROSTI ca va aducem alta sticla in loc. Si cu sperietura mea si a copiilor ca au baut cioburi? Ne-au adus alta sticla si bineinteles ca nu au verificat-o nici pe asta.
3. Inghesuiala mare. Daca au petrecere mare de ce m-au mai primit si pe mine? Copiii nu prea mai aveau loc
Bineinteles am plecat repede
4. Le doresc un faliment rapid!!!!!!!!
5. Alti prieteni de-ai mei s/au plans ca au uitat sa aduca tort (intra in contractul incheiat)si s-au agitat ei sa aduca repede din alta parte, astfel incit sa se incadreze in timp.
6. Animatoarele / lipsite de orice chef, noroc ca nu era ziua vre-unui copil de-al meu
7. RUSINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

g

#8
MiruP

MiruP
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 19 iunie 2015 - 12:55

Am fost aseara la o petrecere la Kiddy Land in Mendeleev. 
A fost cea mai neplacuta experienta! 
Nu aveau APA CURENTA (am inteles ca a fost oprita de cateva zile) si nu vreau sa ma gandesc in ce conditii au fost preparate alimentele. La toalete era o mizerie de nedescris, mirosea urat, era plin de treaba mare in wc-uri.
Este un focar de infectie!!!
Nota 1!
Nu mai calc in viata mea pe acolo!!!



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -