Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Gradinite bune in CLUJ


25 raspunsuri la acest subiect

#1
Denisa

Denisa
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 16 ianuarie 2006 - 15:30

Buna fetelor,
spuneti-mi si mie ce gradinite v-au multumit si de ce. Diana are 2 ani si 8 luni si femeia cu care a stat si-a rupt mana si trebuie operata, internata, etc. Oricum vroiam sa o dau din martie-aprilie, deci cred ca nu mai are rost sa aman. Dati-mi un sfat. Unde sa o dau? Spunet-mi ce impresii v-au facut gradinitele.
Eu stau in Gheorgheni, dar asta nu e neaparat un criteriu foarte important. Sa fim multumiti, asta e cel mai important.

Mersi, Denisa.

#2
impreuna

impreuna

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.354 mesaje

Postat 17 ianuarie 2006 - 13:36

Denisa, mai bine intrebi la topicul fetelor din cluj aici si vei primi mai multe raspunsuri de la cele care au copii de gradi.

A mea este inca mica si -nas sti sa te indrum. [pup]

(si noi tot in Gheorgheni stam)



______________________________________________________

Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si [zana] Sara

"Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta"





#3
ralucames

ralucames

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 938 mesaje

Postat 18 ianuarie 2006 - 23:18

Draga Denisa, eu stiu de la o prietena de o gardi' pe Brasov si cica e buna. Detalii nu as putea sa iti dau, pt. ca atunci cand am avut discutia cu ea, nu ma interesa, dar vezi -poate mai aflii despre ea de la altcineva. Laudata este si Happy Kids, dar daca te tine bujetu' si daca crezi ca merita... si este in Gheorgheni...(daca bine tiu minte[bang]). Mai este pe Pavlov, unde merge nepoata mea din septembrie anul trecut...

Sper ca nu te-am invaluit in ceata , cu drag te ajut daca mai aflu ceva[;)]





minunea vietii mele

#4
ralucames

ralucames

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 938 mesaje

Postat 18 ianuarie 2006 - 23:22

Pe mine ma intereseaza cresa buna in Manastur, daca stie cineva ceva despre cele de pe Grigore Alexandrescu, rog a-mi da si mie orice informatie; ca din primavara ma bate gandul s-o duc pe Stefania mea macar 4 ore, sa se obisnuiasca cu mediul diferit si cu "racelile" pe care zice lumea ca le-ar lua. Oare procedez bine???[bang]



minunea vietii mele

#5
baby-boom

baby-boom

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 899 mesaje

Postat 19 ianuarie 2006 - 01:58

Astept si eu cu interes orice informatie!!!



Haideti, fetelor, care ati avut contact cu gradi, intindeti o sfoara si noua...ca suntem in bezna[:D]!!!



Mersi mult!!!!



Florina, mamik Elisei (9 iulie 2004)



p.s. Denisa, sper sa nu te superi, c-am invadat asa subiectul, da-l tinem pe 1-a pagina,[:D] plus ca oricum e acelasi sub. si nu isi avea rostul sa deschid un alt topic indigo!!!!



Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!



poze cu noi







#6
flavia maria

flavia maria

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 558 mesaje

Postat 19 ianuarie 2006 - 22:14

Si eu astept cu larg interes neste informatii despre cresele din manastur...[:D]

mama lui bebita(29.05.2004)

#7
romana_74

romana_74

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 547 mesaje

Postat 20 ianuarie 2006 - 11:22

Eu am cuvinte de lauda despre gradi Tandarica de pe Republicii!!! Copiii cumnatei mele sunt(au fost, ca fetita e deja la scoala) acolo si am fost la serbarile lor, nu le-am ratat deloc si am fost impresionata. Pe langa asta fetele care sunt profesoare acolo sunt foarte calde si apropiate de copii, ii ingrijesc super bine si daca mama le-a spus sa faca un lucru pentru copilul ei nu ies din vorba mamei. Sunt niste dulci si cred ca acolo il voi da si eu pe Matei din primavara sau din toamna sa vad... Am mai auzit lucruri foarte bune despre gradinita de stat din spate de la Fabrica de Bere si aia e o gradi foarte buna, si de asemenea despre o gradi din Grigorescu. Bine, acum vedeti si voi... fiecare parinte e multumit de alegerea facuta, dar eu va spun ce am vazut... copii pregatiti in respectivele gradinite, serbari si nu la urma ce isi doresc parintii de la copilul lor!

ROMANA , MATEI(04.07.2003) si bb LUCA (28.08.2005)

#8
cattalina

cattalina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 44 mesaje

Postat 20 ianuarie 2006 - 13:23

ce gradinita stii in grigorescu?????si noi suntem in cautarea unei gradinite....cu cresa( ca inca nu are 2 anisori)..
multumim[flo]

cattalina&costty(22.09.2002) Dragos (23.07.2004)

#9
romana_74

romana_74

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 547 mesaje

Postat 21 ianuarie 2006 - 15:57

O gradi buna e aia de stat de pe malul Somesului, nu stiu exect strada, dar stiu ca e langa circa de politie. Dar acolo nu iti ia copilul sub 3 ani, hai 2 ani si 8 luni, dar poti sa o duci la gradinita Millenium, care e particulara si e buna si ea. Acum pot sa iti recomand daca te intereseaza sa ii trimiti un pm unei fete care activeaza pe forum si e fetita ei acolo si poate iti spune ea mai multe. Daca vrei da un pm lui caarra.

ROMANA , MATEI(04.07.2003) si bb LUCA (28.08.2005)

#10
arghirmonica

arghirmonica

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 379 mesaje

Postat 21 ianuarie 2006 - 22:10

Servus,fetelor va pot spune despre gradi din Ma.Sunt 3 vestite .acum stiti cume daca ii merge bine la copil la una acolo e cel mai bine.Doua sunt pe Gr.Alexandrescu nr 63 si 66 si una pe Mehedinti.Si parca mai e una pe Arinilor,
Daniel baiatul meu e la aia nr 63 cu program prelungit si sunt superincantata ca-i place.Educatoarele sunt bune si in fiecare zi fac asa zisele lectii.Papa la fel.Pe el l-am dus de la fix 3 ani dar cresa nu o recomand .Pe daniel l-am dus la 1,10 luni si in 7 zile a facut bronsita si dupa aia pneumonie de am fost o luna tot prin spital cu el.Va pot spune cum e la cresa de stat daca va intereseaza.La gradi e deja altfel ,copilul stie ,intelege spune...la cresa sta si urla in patut si ingrijitoarele povestesc de zor.Groaznic .Si in general acolo sunt dusi copii ai caror parinti nu au alta solutie ,bona sau altceva.
Daca vreti sa aflati mai multe astept intrebari.
Si inca ceva chestia cu raceala e inevitabila indiferent de gradi...
Monica [gravi]14+ di Daniel 3,10 luni


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -