Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

cum iti recuperezi sotul


122 raspunsuri la acest subiect

#111
Danutzamika

Danutzamika
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 02 iunie 2018 - 08:21

Și eu trec printr-o situație asemănătoare madau, și-a găsit amanta..și a plecat de acass..doar că noi am aflat că aia e gravida,și din păcate el nu vrea să audă de noi..nu vrea sa vina acasă..ce am putea face sa il scoatem din transa asta? Toți cunoscuții noștrii ,priete pr f buni de ai lui zic că parcă e in transa,,vrăjit, hipnotizat..nu vede,nu aude pe nimeni..doar pe aia..preci preca aia a intrat în casa noastră că și prietena ..de familie..era o curva de pe atunci..bune prima familie in care își bagă coada



#112
Danutzamika

Danutzamika
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 02 iunie 2018 - 08:29

Până să intre aia înviată noastra ,nu a dat niciodată în mine..nu m-am jignit așa și nu s-au purtat așa cu mine ..asta e foarte aiurea..când ajunge la noi..e ok..destul de calm ..până îl întreb când vine acasă sau până încerc să vb despre noi..atunci incepe si se agita..și urla ..fata nu a asistat la certuri noastre în totalitate..a prins ce-i drept unele ..dar am încercat să ne ferim de ea..poate că sună ciudat și mulți mă consideră nebuna..dar el e fericirea noastră..și aș fi in stare sa fac orice să îl scot din ghiarele satanei ăleia..doar că nu stiu cum..de vreo sapt si ceva îl evit..nu răspund la tel,la mesaje..nu îl sun..am observat că își caută orice motiv sa sube,sau trimite mesaje..



#113
mianda

mianda

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.267 mesaje

Postat 02 iunie 2018 - 16:49

Bun barbat! 

Plangi in continuare dupa el ca doar ai dupa cine!  [batcap]



#114
velvet

velvet

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.613 mesaje

Postat 03 iunie 2018 - 18:40

eu cred ca in viata demnitatea e sfanta...il pot iubi ca pe ochii din cap,been there,done that,dar sa isi bata joc si sa ma umilesc vreodata...niciodata!nici o data!...

 

trebuia sa divortezi de mult si sa scapi de inca o curva care e sotul tau...nu l-a obligat curva,desi nu zic ca nu e vinovata,ci el e insusi asa,pt ca se potriveste cu ea.altfel nu-ti facea ce-a facut...mergi inainte si lasa-l langa cine vrea el...nu te merita!merita ce are langa el.nu te mai umili!

 

L.E. aaaa,si inca ceva-cum de erai prietena cu o curva?


Editat de velvet, 03 iunie 2018 - 18:42 .


#115
Danutzamika

Danutzamika
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 04 iunie 2018 - 09:57

Da..probabildoa pr eu o consideram prietena..ea își urmarea doar scopul..lucrurile despre ea și trecutul ei le-am aflat pe parcurs..



#116
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 04 iunie 2018 - 12:21

Domnul in cauza este irecuperabil. Sau mai bine zis de nerecuperat.

Numai ridicarea palmei este de neacceptat daramite bataia.

 

Nu e nicio dilema aici. 



#117
mianda

mianda

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.267 mesaje

Postat 04 iunie 2018 - 20:54

Da..probabildoa pr eu o consideram prietena..ea își urmarea doar scopul..lucrurile despre ea și trecutul ei le-am aflat pe parcurs..

Nici nu trebuie sa te intereseze cine a fost, cine este si ce face femeia asta.

Nu esti tu in masura sa o judeci.

Barbatul tau daca te iubea ramanea cu tine. Dar nu te mai iubeste, nici nu te respecta macar...Vezi-ti de viata si copilul tau, e prea scurta sa ti-o petreci in ura si dusmanie.

 

Undeva este un barbat capabil sa va iubesca, petreceti mai bine timpul cautandu-l.



#118
velvet

velvet

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.613 mesaje

Postat 05 iunie 2018 - 07:19

eee,eu inteleg perfect cum e sa judeci pe una care tine mortis sa divorteze barbatul tau.dar...nu sunt atat de proasta sa nu inteleg si sa vad ca el e principalul vinovat,cu el traiesti...te iubea,nu o vedea pe curva.si nu ceda.simple as that.



#119
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.602 mesaje

Postat 05 iunie 2018 - 14:26

Și eu trec printr-o situație asemănătoare madau, și-a găsit amanta..și a plecat de acass..doar că noi am aflat că aia e gravida,și din păcate el nu vrea să audă de noi..nu vrea sa vina acasă..ce am putea face sa il scoatem din transa asta? Toți cunoscuții noștrii ,priete pr f buni de ai lui zic că parcă e in transa,,vrăjit, hipnotizat..nu vede,nu aude pe nimeni..doar pe aia..preci preca aia a intrat în casa noastră că și prietena ..de familie..era o curva de pe atunci..bune prima familie in care își bagă coada

 

scuza-ma ca iti zic, dar tu esti cea care greseste amarnic, nu vrei sa accepti realitatea si anume faptul ca acel individ si-a refacut deja viata alaturi de alta femeie.

nu conteaza motivele pentru care a facut-o, trebuie sa intelegi ca NU TE MAI VREA PE TINE.

 

nu e vorba despre vraji, despre descantece, blesteme sau mai stiu eu ce alte aiureli, asa ceva nu exista. doar un om prea disperat poate sa creada in asa ceva.

 

deschide tu ochii, ia aminte, iesi din starea asta de auto-amagire si victimizare, fa-ti ordine si curatenie in viata si ia-o de la capat, doar tu si fetita, el nu mai are ce sa caute langa voi, sa nu care cumva sa-l primesti inapoi vreodata daca aia ii da papucii si-l trimite inapoi la tine.



#120
velvet

velvet

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.613 mesaje

Postat 05 iunie 2018 - 15:03

Corina ba da,il va primi inapoi cand fufa se va satura  [zirea] a si zis-ca el e fericirea ei...




Panic Questions

  • Cum să scap rapid de ciuperca picioarelor È™i unghiilor?

    MaryJane999
    - Astăzi, 14:34

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -