Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 7 voturi

Andrei Gheorghe - un tatic la Desprecopii.com


42 raspunsuri la acest subiect

#21
bagoiu

bagoiu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 203 mesaje

Postat 05 ianuarie 2008 - 18:10

Daca mai mult de o erectie nu e in stare...
Nu se dezminte, badaran pana la extrem si de un teribilism care nu mai tine la varsta lui.
Nu mi-a placut niciodata individul

Irina & trupa

Ceea ce la oameni nu este cu putinta la Dumnezeu este cu putinta.

#22
ramyteo

ramyteo

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.256 mesaje

Postat 05 ianuarie 2008 - 18:24

Isi mai schimba si lumea parerea despre el[cool]



mona&teo

NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE

PERLUTELE TEODOREI

DICTIONARUL COPILARIEI



#23
denizel

denizel

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.078 mesaje

Postat 05 ianuarie 2008 - 18:34

Bravo, Witchie! [flo] Ce idee buna sa ii iei un interviu lui Andrei Gheorghe! :-)
Este un tip profund sensibil, deloc misogin [:D] si cu mult bun simt, chiar daca prefera sa isi inveleasca vorbele in fel de fel de 'tarii' derutante si incitante.

In alta ordine de idei, am ramas [:0] sa aud de divort. Nu cred nici in ruptul capului ca neintelegerea cu sotia lui e data de middle age crisis.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.


#24
Adrianaa

Adrianaa

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 726 mesaje

Postat 05 ianuarie 2008 - 19:02

quote:
Originally posted by denizel
Este un tip profund sensibil, deloc misogin [:D] si cu mult bun simt, chiar daca prefera sa isi inveleasca vorbele in fel de fel de 'tarii' derutante si incitante.
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !

[wow] daca este asa, inseamna ca i-a reusit din plin sa deruteze opinia unora dintre cititori.
istorioare cu talc (pentru copii) [nani]
povesti audio (pentru copii)

#25
denizel

denizel

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.078 mesaje

Postat 05 ianuarie 2008 - 19:06

Pai, Adriana, tu ti-ai facut o parere despre A.G. numai in urma lecturarii interviului de aici? :-)


Edit: presupun ca nu ai avut chef sa citesti printre unele din randurile deranjante.
Da' a declarat omu' ca schimba scutece, ca prepara biberoane, ca in permanenta se muleaza pe existenta fiicei si...cea mai grozava chestie din toate, ca a avut luni de zile mustrari de constiinta dupa ce a pocnit copila. Ce vrei mai mult? [:D]
Glumesc, Adriana! Sunt astea chestii faine, cu care nu se pot lauda multi tatici (ma refer ca schimbat scutece, pregatit biberoane, chiar mustrari de constiinta de la vreo palmita [:D]), dar nu la ele ma refeream, ci la Andrei Gheorghe ala ascunsu', insa nu suficient de ascunsu' :-))))




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.


#26
IreneCAM

IreneCAM

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 754 mesaje

Postat 08 ianuarie 2008 - 16:07

Mie mi s-au parut reactiile unui barbat normal, cu exceptia micilor exagerari sau lucruri spuse in stilul caracteristic, care socheaza. Io cred ca sunt si tati care gasesc ca au un copchil interesant si inainte de 3 ani...cam asta m-a nedumerit in interviu, in rest...multe lucruri le-as zice si eu la fel. Aaaa, si inca ceva: isi suna mama zilnic...bila alba!!

"Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb

#27
martie

martie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.138 mesaje

Postat 08 ianuarie 2008 - 16:16

Iata traiectoria vietii de familie unui barbat minunat, cum este Andrei Gheorghe: incepe cu o erectie, apoi apare "SHIT", un bebelus, CEE facee? urlaaaa?, al dracu bebelus.... .... ... mai trec 24 de ani ..... iata o pustoaica!! Oare mai am erectie?? Suuper, mai am ceva.. Divort!!!
Maamaa nenee, ce tare sunt!!

Recomandare: "Bebelusul este o persoana", Bernard Martino, Ed. Humanitas, 2002.

"Aflat in pantecele mamei, bebelusul aude, vede, reactioneaza la stimuli exteriori. Abia nascut, el e capabil de comunicare. Bebelusul nu e un simplu tub digestiv, o fiinta rudimentara, vegetativa, asa cum se credea mai demult. Este de la bun inceput o persoana. Aceasta idee a fost popularizata in Franta de un celebru film de televiziune realizat de Bernard Martino pentru canalul TF1. Filmul s-a prelungit apoi intr-o carte, o carte vie si emotionanta, in care autorul reconstituie povestea minunata a nou-nascutului bazandu-se pe marturiile parintilor si pe opiniile unor cunoscuti obstreticieni, pediatri si psihologi de aastazi".

Asta pentru cine nu stia, se vede treaba ca mai sunt si din-astia.



#28
stralucitor1

stralucitor1

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 107 mesaje

Postat 08 ianuarie 2008 - 18:42

Eu cred ca Gheorghe chiar e un tata bun; cat despre divort este ceva normal cand doi oameni nu se mai inteleg sau au idealuri diferite etc, in 24 de ani cine nu se schimba?



'Success' comes before 'work' only in the dictionary



Pictures and sounds

#29
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 09 ianuarie 2008 - 14:03

In ianuarie 2000 lucram intr-un club underground pe Calea Victoriei. Andrei Gh s-a decis sa-si organizeze ziua de nastere acolo, intr-un cerc mai restrans, printre prieteni. Atunci am avut ocazia sa-l intalnesc dincolo de aparitiile radio sau TV. Ma asteptam sa vad acelasi tip arogant, ma asteptam sa aud acelasi stil iesit din calea-afara de franc si deranjant. Nu. Stupoare maxima. M-a socat cu decenta lui si cu un extraordinar bun simt. Andrei Gheorghe a venit la noi, angajatii clubului si ne-a rugat frumos sa-i facem o favoare si sa imbracam de ziua lui costume traditionale rusesti. Pentru munca noastra din acea seara imi aduc aminte ca i-a dat patronului sa ne inmaneze noua, angajatilor, cate 1 mil (in 2000 erau bani...). Bani care au ramas, evident, in buzunarul patronashului [:D].
A fost o petrecere reusita dar dincolo de asta, impresia pe care o aveam pana atunci despre el mi-a fost complet schimbata de o atitudine total diferita fata de cea afisata la TV.
Cinste mamei lui [flo].



Elle

#30
Adrianaa

Adrianaa

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 726 mesaje

Postat 10 ianuarie 2008 - 22:07

quote:
Originally posted by Elle_seb
Stupoare maxima. M-a socat cu decenta lui si cu un extraordinar bun simt.
[:)] Interesant, Elle, am intalnit oameni de genul acesta. Eu il prefer insa pe Andrei Gheorghe mai sus descris. Imi plac franchetea si inteligenta lui, dar nu la modul cum le afiseaza el.Asadar, pe cand un interviu cu Omul - Andrei Gheorghe - din spatele "cortinei"?[:D]
istorioare cu talc (pentru copii) [nani]
povesti audio (pentru copii)


Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Astăzi, 15:57

  • Geanta bebeluÈ™ului

    Ioone
    - Astăzi, 15:25

  • Trimestrul III - morfologie

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:54

  • saptamana 24-28 test glucoza

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:44

  • Prom Dress Dos And Don'ts to Steal The Spotlight

    Ozma123
    - Astăzi, 11:01

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -