Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Stimulare ovariana (2)


125 raspunsuri la acest subiect

#121
Merry1212

Merry1212
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 21 martie 2018 - 20:10

Buna fetelor. Sunt noua pe acest forum. Am facut si eu luna asta stimulare cu ovaleap. Pe 6.03 am facut ovitrell. Aveam un folicul pe ovarul stang de 20 mm. Menstruatia o am regulata la 27 sau 28 de zile. Pe data de 15 trebuia sa imi vina menstruatia. Ea nu a aparut nici acum. Testele ies negative. Daca era sarcina nu trebuia sa iasa pana acum la test?

 



#122
dandreeaf

dandreeaf
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 21 august 2018 - 13:41

Buna fetelor

Sper sa va gasesc sanatoase si implinite. Sunt din Cluj si incerc sa raman insarcina cam de 1 an jumate, dar se pare ca fara succes. Am inceput "aventura" si merg la dr. Surcel de la Gine 1.



#123
Adimary

Adimary
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 18 octombrie 2018 - 16:31

Buna!am facut si eu ovitrelle azi.stiti cumva cand ar trebui sa imi fac primul bhcg?mulțumesc!



#124
evamaria81

evamaria81

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 29 octombrie 2018 - 19:10

Buna seara, sunt si eu nou venita pe acest forum, intrebarea mea sunt fete pe aici care au uter fibromatos si fac injectii cu puregon? Din ce am citit pana acum nici nu ar fi indicat puregon  [batcap]



#125
AlinaFlorentina

AlinaFlorentina
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 28 martie 2019 - 15:06

Buna fetelor! Din pacate am o veste destul de proasta: am pierdut sarcina la 12 saptamani. Nu pot sa va pun cat de ravasita sunt. Am o intrebare pentru cele care au fost in aceasi situatie cu a mea, la cat timp dupa se poate incepe un nou tratament? Sunt disperata si mahnita,ma gandesc doar la inceperea unui nou tratament pentru bebe, sunt sigura ca intelegeti prin ce trec si va multumesc ca-mi sunteti alaturi! ana maria

 

Slutare!

Nu stiu daca mai citesti mesajele sau daca te mai conectezi aici, dar eu acum m-am inscris aici si am citi tot pana aici. Vad ca e o postare din 2008 s acum suntem in 2019, dar tare curioasa sunt sa vad cum este cu tine? Ai reusit sa ramai din nou insarcinata si sa ai un bebe sanatos? 



#126
AdelinaadeCall

AdelinaadeCall
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 29 mai 2019 - 22:54

Am​ citit foarte multe pe forum și am și eu o întrebare iau de câteva luni bune Duphaston, clostybegyt și injecție cu ovitrelle(luna asta a 3-a) .am făcut laparoscopie (nu am trompele înfundate, doar aderente si fffff multă grăsime in zona ovarelor deși nu sunt obeza) și după operație doua luni n-am avut ovulație deloc. Acum iau și siofor deși nu am diabet, am înțeles ca mi la dat pentru slăbit. As vrea sa știu dacă pot încerca tinctura de BU și cum trebuie administrata multumesc

 




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -