Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Valiza lui Dragnea


6 raspunsuri la acest subiect

#1
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 05 noiembrie 2018 - 10:40

Trebuie sa recunosc am am fost amuzata de descoperitea atat de neasteptata a valizei de la Tel Drum....

 

Si ma amuza ca au aparut foarte multe glume deja pe seama acestei valize. Sper din suflet sa gaseasca acolo material suficient incat Dl Dragnea sa isi pregateasca valiza...

 

Fisier atasat  valiza.jpeg   124,8K   0 descarcari



#2
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 05 noiembrie 2018 - 16:38

in raspuns la "descoperirea" valizei pe camp, fie vorba intre noi  nimeni nu este  obligat sa isi denunte sursele,  dragnea a venit azi la parlament cu doua valize, la misto, ca doar asa se poarta un presedinte de partid  majoritar,  exact ca cei care l-au ales si il sustin.

 

am ajuns la concluzia ca fiecare isi merita soarta ! 



#3
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 08 ianuarie 2019 - 14:40

Toata lumea din afara cam stie ca Dragnea penalul este in spatele revolutiei legilor din Romania. Dar cat de penibil este sa isi sacrifici si putina onoare pentru el?

 

VIDEO Meleșcanu, pus la punct de o jurnalistă BBC pe tema amnistiei pentru liderii corupți de la București



#4
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 09 ianuarie 2019 - 19:50

despre ce onoare vorbesti, mirela?   eu chiar am ajuns la concluzia ca majoritatea oamenilor sufera de prostie si de uitare, onoarea a devenit doar un cuvant.  rar folosit.

 

faptul ca de 2 ani stim ca nu avem conditii in penitenciare si suntem obligati sa oferim conditii decente dar nu facem nimic pentru asta , in sensul sa gasim posibilitati reale pentru multimea care se aduna in puscarii in urma aplicarii legii,  statul roman da amnistii!!

 

singura problema cu puscariile e ca au inceput sa intre oamenii politici in ea si nu se ridica la standardele lor ( eu , una as face o puscarie speciala pentru politicieni in sensul de stricta securitate )   de aceea exista  manipularea asta pentru cei care nu stiu sa gandeasca cu mintea proprie.  



#5
mianda

mianda

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.267 mesaje

Postat 09 ianuarie 2019 - 21:05

despre ce onoare vorbesti, mirela?   eu chiar am ajuns la concluzia ca majoritatea oamenilor sufera de prostie si de uitare, onoarea a devenit doar un cuvant.  rar folosit.

 

faptul ca de 2 ani stim ca nu avem conditii in penitenciare si suntem obligati sa oferim conditii decente dar nu facem nimic pentru asta , in sensul sa gasim posibilitati reale pentru multimea care se aduna in puscarii in urma aplicarii legii,  statul roman da amnistii!!

 

singura problema cu puscariile e ca au inceput sa intre oamenii politici in ea si nu se ridica la standardele lor ( eu , una as face o puscarie speciala pentru politicieni in sensul de stricta securitate )   de aceea exista  manipularea asta pentru cei care nu stiu sa gandeasca cu mintea proprie.  

Nu, nu, nu! Pe astia daca-i tii la un loc, sunt in stare sa arunce tara in aer si din puscarie.



#6
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 09 ianuarie 2019 - 21:25

stricta securitate inseamna ca nu au contact unul cu altul si nici cu exteriorul. ca sa nu mai foloseasca manipularea asupra nimanui.  dar pentru asa ceva ai nevoie si de gardieni care au "onoare", ne intoarcem in acelasi cerc .  vorbesc ca sa nu tac,  ca ma apuca cateodata  pandaliile cand il vad pe nastase cu cata infatuare vorbeste despre "nevinovatia" lui!!   

 

 de cei care nu au facut puscarie nu vorbesc , inca!

 

acum o vreme puteai sa faci ce vrei daca aveai puterea, nu te stia nici vantul!  astazi, puterea informatiei live nu poate pacali decat oamenii care traiesc in trecut.



#7
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 10 ianuarie 2019 - 16:28

Mi-e sila de acest psd. Atat de sila incat imi vine sa vomit. 




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -