Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ce mananca familia Macron


31 raspunsuri la acest subiect

#31
r_ocsy

r_ocsy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.831 mesaje

Postat 13 noiembrie 2017 - 20:13

Draga Xio, eu cred ca ar trebui sa inveti in primul rand sa o mai lasi si balta , ca sa spun asa. Am remarcat intotdeauna la raspunsurile tale o incapatanare de a ramane axata pe acceasi idee , o insistenta enervanta prin care vrei sa ne demonstrezi ca numai tu si numai tu ai dreptate indigerent de ce zic altii, probabil este important sa ai tu ultimul cuvant.  Am noutati pentru tine, nu toti gandim si simtim ca si tine , asadar te rog frumos mai lasa-ne !

De fapt pardon, eu ma retrag acum , chiar nu mai am chef sa conversez pe acest subiect cu o persoana asa de incapatanata care trebuie musai sa aiba ultimul cuvant . Poftim, drumul e liber .... 

Pe viitor mi-ar face o placere deosebita daca mi-ai ignora mesajele, eu ma voi stradui sa ti le ignor pe ale tale, cum de altfel am facut-o si pana acum, desi parerile noastre erau complet diferite. Asta este, intre noi nu poate exista compatibilitate, dar poate exista o benefica ignorare . Multimesc anticipat !



#32
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 14 noiembrie 2017 - 17:42

Ah, cand ai facut afirmatia aia cum ca degeaba mananca sanatos, ca tot e batrana si urata, m/am gandit ca nu te deranjeaza daca altii iti atrag atentia ca afirmatia e jignitoare. Adica nu ma asteptam la atata sensibilitate, sa te superi ca asa cum  tu ti/ai exprimat parerea, au facut/o si altii. Cu argumente, nu altfel.

 

Ultimul cuvant nu tin sa il am pt ca nu aduce nimic atata timp cat intentia mea de a face pe cineva sa reflecteze la ce a spus, la a se pune in papucii celor pe care ii jigneste, sau a face apel la empatia sa, nu reuseste.

 

Eu nu imi amintesc sa fi intercationat vreodata cu tine si imi cer scuze anticipat ca la urmatorul subiect habar nu voi avea cine esti, si iti voi raspunde. :))

Nu de alta, dar nu imi sta in fire sa notez numele oamenilor cu care nu impart aceleasi idei, si sa ii ignor complet in viitor.




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -