Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Clinica Hiperdia

hiperdia catrinel iliescu

Fara raspunsuri la acest subiect

#1
CorneliuV

CorneliuV
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 09 martie 2017 - 22:01

Azi 9 Martie 2017 aveam o programare la dr. Catrinel Iliescu in cadrul clinicii Hiperdia din Piata Sudului, pentru baietelul meu de 8 ani cu handicap de gradul 1 (paralizie cerebrala, TSA).
Ieri, 8 martie am fost sunat pentru a confirma programarea (ceruta cu cca. o luna inainte), am confirmat si imediat dupa am plecat cu masina personala spre Bucuresti, cu sotia si cei doi copii.
Am innoptat la hotel, pentru a ajunge cu copilul la investigatii cat mai linistit posibil, iar cu jumatate de ora inainte de a intra la doamna doctor (asteptam in parcarea clinicii) am fost sunati de catre o doamna pentru a fi informati ca nu mai ajunge doamna doctor la consultatie, fara nici o explicatie, fara nici o reprogramare, fara scuze, fara nimic...
Chiar si pentru standardele si nesimtirea din Romania este prea mult de suportat.
Am reclamat faptul la protectia consumatorului, la colegiul medicilor si ma gandesc serios sa actionez in instanta Hiperdia.
Trecand peste costurile intregii tevaturi, hotel, concediu luat, combustibil, etc., timp pierdut, stres pe copii, umilinta de care am avut parte, vreau ca toti cei ce cititi acest review sa fiti cu ochii in patru atunci cand apelati la serviciile clinicii Hiperdia sau ale doamnei doctor Catrinel Iliescu.
Sunt superdezgustat, revoltat si suparat pe o situatie pe care nu am intalnit-o nici macar la unitatile sanitare de stat.
Rusine pentru lipsa de respect fata de pacient si totala indiferenta fata de nevoile celor aflati in dificultate...
 
P.S. Va rog sa nu ma intelegeti gresit, nu pun sub semnul intrebarii cunostintele doamnei doctor, poate chiar este un bun medic, review-ul meu se refera strict la profesionalism si atitudine.

 




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -