Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 4 voturi

Raduleasca si Zana

andreea marin raduleasca

412 raspunsuri la acest subiect

#121
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.602 mesaje

Postat 23 martie 2017 - 11:32

mantea are pometii proeminenti de la mama-natura. chiar spunea intr-o emisiune ca o mosteneste pe una dintre bunici (parca) si ca si-asa i se pare ca are pometii prea mari, n-are de ce sa-i mai "tuneze".



#122
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 23 martie 2017 - 11:39

A, ok. Poate fardul  ala de obraz aplicat cu trafaletu' atrage atentia spre pometi. 



#123
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.602 mesaje

Postat 23 martie 2017 - 12:26

A, ok. Poate fardul  ala de obraz aplicat cu trafaletu' atrage atentia spre pometi. 

 

asta si mai ales sistemul prost gandit de iluminare in platoul emisiunii in care prezinta, lumina aceea care "cade" vertical ii accentueaza pometii si ii lasa umbre tare ciudate pe chip (ma refer la momentele in care prezinta stand in picioare, in partea din fata a platoului).



#124
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 23 martie 2017 - 12:33

Nu stiu, ca nu am vazut - o de cel putin un an in emisiune, eu ma refer la pozele ce apar prin ziare. 



#125
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 25 martie 2017 - 17:31

deobicei, tu intelegi ceva la modul abstract. si, ca sa-ti raspund la intrebare, daca ai urmari videoclipul, ai observa cat teatru joaca andra maruta. dar poate tu vezi altfel decat vad eu si, atunci, n-are rost sa ne contrazicem.

pai nici nu bagam in vorba cu tine daca nu urmaream materialul si da consider ca fiecare se poate manifesta diferit ,  nu exista o "norma" pentru trairile interioare si daca asta inseamna a intelege ceva la modul abstract [:)]  sunt de acord cu tine. 

 

anda este un artist si da , vad  altfel decat vezi tu.   nici vorba de contrazicere ci  doar de expunerea altui punct de vedere. 


Editat de a_alinta, 25 martie 2017 - 17:32 .


#126
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 25 martie 2017 - 17:33

Da si mie mi=a sugerat un capot dar n-as putea sa spun ca e o tinuta dezastruasa. Nu imi place mie materialul ala.

eu am vazut-o ca pe scarlet din aripile vantului in rochia facuta din draperii!!!!



#127
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 25 martie 2017 - 17:42

mantea nu mi se pare botoxata. spre deosebire de raduleasca, mantea isi ridica sprancenele, se poate incrunta, isi poate tuguia buzele, zambeste pana la urechi, samd.

a, ca o fi avand fillere, sau face tot felul de tratamente neinvazive, e foarte posibil.

prin presa au tot fost articole in care mantea sustine ca singura operatie estetica pe care o are este cea de marire a sanilor, ca ii este teama sa apeleze la chirurgia estetica la nivelul fetei.

 

raduleasca are fata mult mai "impietrita", intr-o poza semana tare mult cu cher. iar "modernizarea" danturii i-a facut mari deservicii, atat prin tuguierea nefireasca in zona buzelor, cat si la modul in care vorbeste/sasaie.

media-142652209537965900.jpg?width=635

si tu, corina! raduleasca nu sasie, susuie!  tot ce face e ca sa fie in gura noastra, dovada e chiar de fata!  

 

eu tot nu inteleg de ce alege sa se imbrace in rochii care o sugruma.  poti sa iti arati silueta si in alt mod,   mult mai elegant.



#128
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 25 martie 2017 - 23:17

a sugrmat o o sngura rochie, in cateva poze suspecte. Exista poze cu ea in costum de baie unde poti vedea ce corp are.

cred ca o astfel de poza in 40 de ani nu e tocmai un capat de lume si un motiv sa spui ca se sugruma in rochii de astea :))))



#129
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 26 martie 2017 - 00:42

xio, stiu si eu ca daca nu isi arata sanii  siliconati  nu mai facea audienta.   

 

nu stiu daca tu stii asta.  apropo nu mai pune varsta in  discutie, sunt femei de 50 de ani care arata mai bine ca ea fara a isi arata corpul in costum de baie.  (  fie vorba intre noi mie nu imi place cum arata in costum de baie).



#130
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 26 martie 2017 - 08:53

nu am prea inteles....sunt femei de 50 de ani care arata mai bine ca ea fara sa isi arate corpul in costum de baie? cred ca in  loc de 'fara' voiai sa spui 'si'.

 

Daca nu le vezi corpul de unde stii ca arata mai bine?
:)))

apropo de asta, exista o poza care cirula pe net in comunitatile fit>

http://www.fitnessqu...aked-827972.jpg

 

:)))





Etichetat si cu andreea marin, raduleasca

Panic Questions

  • Cum să scap rapid de ciuperca picioarelor È™i unghiilor?

    MaryJane999
    - Astăzi, 14:34

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -