Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Buburuze si albinute in actiune.


102 raspunsuri la acest subiect

#11
LauraOana

LauraOana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.626 mesaje

Postat 28 decembrie 2016 - 23:41

Ciao fetele! Abia astept sa stam la taclale! Va puuup



#12
LauraOana

LauraOana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.626 mesaje

Postat 28 decembrie 2016 - 23:50

Georgiana postam linkul pt forum si pe grupul de pe fb "albunite de 2009"?  

 

Deci eu is ruuuupta! Ma termina sarcina asta...obosesc super mega repede..ma misc ca o closca prin casa toata ziua cu treburi dar parca la sfirsitul zilei nu am facut cinestie ce..in orice caz simt diferenta de virsta..la 25 de ani abia la sfirsit mi sa parut mai greoi..acu deja de la 16 saptamini parca mi greoi  [alcool] danie3la la tine cum fu?  [flo2]



#13
Picky_toto

Picky_toto

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.418 mesaje

Postat 29 decembrie 2016 - 08:09

Neata, cafea vrea careva pe aici? [cafea] 

 

Nu gasesc emoticonul cu cafea....nu exista?

 

Laura, daca vrei postam link-ul si la buburuze si la albinute si care vrea, care are chef ne poate gasi aici. 

Deocamdata cu lista de inceput inca e in lucru, nu pot edita subiectul celalat insa voi gasi eu o cale sa recuperez tot ce e acolo, insa in timp ca timpul nu-mi e prieten plus vacanta si le am pe mandre acasa.

 

Creste bebelina si sa stea acolo pana la final. :* 

 

Maria bine ai revenit si sper eu sa fii mai des pe aici. Ce mai face Darius? In perioada de vacanta merge la antrenament? Sau ca si la noi, totul e in vacanta? Aveti ceva planuri de anul nou? 

 

 Daniela se trezeste noapte puiul mic? Hai ca m-ai amuzat cu Dexter si Dasy, deja imi imaginam cum o sa fie..:)))) 

 

Va pup, merg sa dau de stire prin grupurile de facebook, sa vedem care ni se mai alatura. :* 



#14
dani3lla

dani3lla

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.159 mesaje

Postat 29 decembrie 2016 - 08:19

Georgiana postam linkul pt forum si pe grupul de pe fb "albunite de 2009"? Deci eu is ruuuupta! Ma termina sarcina asta...obosesc super mega repede..ma misc ca o closca prin casa toata ziua cu treburi dar parca la sfirsitul zilei nu am facut cinestie ce..in orice caz simt diferenta de virsta..la 25 de ani abia la sfirsit mi sa parut mai greoi..acu deja de la 16 saptamini parca mi greoi [alcool] danie3la la tine cum fu? [flo2]

 

La mine ,sincer a fost mult mai usor la a doua sarcina.N am mai luat 40 de kg ca la Denis,am luat doar 14.Am facut mult mai multa miscare pt ca de data asta nu a mai fost mama cu mine, am avut mai mult curaj si il aveam si pe Denis


#15
dani3lla

dani3lla

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.159 mesaje

Postat 29 decembrie 2016 - 08:29

Ce ma enerveazaaaa....eu am scris mai mult si nu a aparut tot [batcap] Ziceam asa Laura pe Denis l am facut la 30 de ani pe Rebeca la 37,ma asteptam sa mi fie super greu dar spre surprinderea mea este super ok.Desi nu mai am ajutoare,il am si pe Denis,mai am si treaba cu carul,am super rabdare cu pitica.Ce a fost greu in sarcina a fost caldura...m a rupt,am prins toata vara cu sarcina mare si m a terminat nervos [batcap]

Geo se trezeste deocamdata ca are doar 3 lunite.Adoarme pe la 9 jumate maxim 10 si se trezeste la 2 sa pape,la 5 si apoi pe la 8 si ceva.Acum i s a cam dat programul peste cap gratie scutecelor de la huggies [batcap] ...cand se trezeste la 5 este uda pana la ceafa si trebuie sa o schimb la piele...cand se vede dezbracata face ochii cat cepele,e in culmea fericirii si o apuca vorbaria...reusesc sa o culc mai greu...in rest e cuminte


Editat de dani3lla, 29 decembrie 2016 - 08:31 .


#16
Picky_toto

Picky_toto

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.418 mesaje

Postat 29 decembrie 2016 - 08:32

I-ai pampers. Eu le-am considerat cele mai bune, acum depinde in Ro de unde le aduc. Ca sunt pampers facute in Turcia si sunt cica sub orice critica. 

Sotul cum e? Cred ca-i in culmea fericirii ca-i tatic, nu?  



#17
dani3lla

dani3lla

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.159 mesaje

Postat 29 decembrie 2016 - 08:41

Sa stii ca am avut pampers si au fost super buni,singura probl era ca miroseau a antibiotic cand facea pipi si m am speriat am crezut ca are copilul ceva dar mai apoi am aflat ca e de la scutec...termin baxul si trec din nou pe pampers.

Sotul e super mega incantat..un copil era dorinta lui cea mai mare.Se intelege super cu Denis,e foarte atent cu el sa nu l dea peste cap venitea surioarei,cand vine de la serviciu se joaca intai cu el si apoi cu Rebeca.Sunt foarte multumita,e o diferenta de la cer la pamant intre el si tatal lui Denis.


Editat de dani3lla, 29 decembrie 2016 - 08:45 .


#18
dani3lla

dani3lla

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.159 mesaje

Postat 29 decembrie 2016 - 08:46

Deci nu stiu ce se intampla dar eu scriu ditamai mesajul si cand il postez apare partial [batcap]  [batcap]  [batcap] ...e al doilea pe care l am editat....



#19
Picky_toto

Picky_toto

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.418 mesaje

Postat 29 decembrie 2016 - 08:56

Ciudat cu mesajele....

 

Fostul sot mai are contact cu Denis?

 

Uita-te pe bax cand cumperi pampers sa vezi unde e produs. Asa iti faci o idee daca e ok sau nu. 

 

Cand ati planuit botezul? Chiar cum ii e lui Denis in clasa intai? 



#20
dani3lla

dani3lla

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.159 mesaje

Postat 29 decembrie 2016 - 09:05

Fostul sot nu l a mai vazut pe Denis de 4 ani



Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Astăzi, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -