Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Unde sunt zapezile de... pe ghetar?


502 raspunsuri la acest subiect

#501
michelle-usa

michelle-usa

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 19.669 mesaje

Postat 01 ianuarie 2017 - 23:53

la noi astazi sta sa ploua, iesim la o plimbare mica pana incepe ploaia.

 

aseara am jucat toata seara remi...I-am batut de i-am terminat pe ai mei.la 12 am chicnit in pahar, am vazut artificile din oras (din balcon), ne-am uitat la tv la ceva concerte care pe unde erau...si apoi ne-am pus la in serial nou (Colony).

ne-am trezit astazi pe la ora 10 ceea ce se intimpla doar de anul nou.



#502
DarkBendis

DarkBendis

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.055 mesaje

Postat 02 ianuarie 2017 - 02:06

LA Multi Ani tuturor!! N oi am petrecut o zi minunata ieri! Multumim pentru urarile pentru Mister. El spune ca e fost the best birthday ever. Piesa de teatru Hansel si Gretel la care ne-am dus tot familionul a fost super fain facuta si jucata, le-a placut grozav la copii (desi in cateva momente junioara mi s-a ghemuit in brate, ca venea "the naughty lady"). La petrecerea de acasa lumea s-a distrat de minune, si mari si mici, mai ales astia mici - up to the point cand au reusit sa demonteze si sa isi traga peste ei partea de sus a patului lui Sir (care doarme in patul suprapus de sus). No, pe chestia asta pana reparam o sa doarma fie cu sora-sa, fie pe canapea in living, sau pe cea din birou. El e chiar incantat de asta. Tortul a fost cel ales de el, cadourile l-au umplut de bucurie, mai ales cel final, cel mare, maretul si mult cautatul Lego Indominus Rex. Apoi, dupa 10 pm, ne-am dus toata gasca la prietenii nostri in West End, unde ne-a prins miezul noptii si unde petrecerea a continuat pana catre dimineata. Pentru unii - eu am ajuns as usual la politie la 1:30, ca ... aveau nevoie de mine, si ce nu fac eu pentru flacaii mei de la sectia locala, si cand am terminat m-am dus acasa, familionul ajungand cu vreo 15 minute dupa mine! (fusese un caz cu un nene care s-a gasit sa arunce cu pocnitori si artificii intr-o locuinta - care nu era a lui) . Azi planuiam o zi de leneveala, dar bunicul be-a facut o surpriza si s-a oferit sa faca baby sitting si noi ne-am dus (in trei) sa vedem Rogue One. The best way to start 2017! Mister fericit, eu si sotul in final lacrimam, geeks, astia suntem [:)] Acum urmarim A New Hope (primul episod lansat, al treilea din serie, care continua actiunea a ce am vazut azi).

 

... iar maine speram sa lenevim ( ma rogm eu fac o vizita la domiciliu la un bebe mic, dar asta va fi doar o ora)



#503
Ella73

Ella73

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.293 mesaje

Postat 02 ianuarie 2017 - 12:57

Servus pinguini

 

Ne pregatim de plecare, aterizam la 5 acasa.

 

Seri, eu le-am luat alor mei Electrolux cu uscator incorporat...mama e multumita...

 

O zi buna va doresc !




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -